Нежитлові приміщення цокольного поверху загальною площею 17,3 кв.м. за адресою: м. Львів, вул. Шептицьких, 10
Нежитлові приміщення цокольного поверху під індексами 15-1, 15-2 загальною площею 17,3 кв.м за адресою: м. Львів, вул. Шептицьких, 10, відповідно до технічного паспорту, виготовленого за станом на 09.04.2010 Обласним комунальним підприємством Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки», інвентаризаційна справа №144. Вказаний об'єкт є нежитловими приміщеннями у чотириповерховому будинку під літ. «А-4», що знаходиться в центральній частині м. Львова, Галицькому районі.
Вказаний об'єкт є вільним, не перебуває в оренді, не є частиною пам'ятки культурної спадщини. Фізичний стан – задовільний, фізично являє собою два приміщення (службове та вбиральню), основні інженерні комунікації, підлога – керамічна плитка та дошки, приміщення забезпечене одним невеликим віконним прорізом (інсоляція задовільна), висота – 3,30 м.. Функціональне використання об’єкта та користування ним визначається покупцем згідно чинного законодавства.
224 640,00 грн
з ПДВОрганізатор:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИз 26 черв. 2025 20:00
до 3 лип. 2025 20:00
(один учасник)
з 3 лип. 2025 20:00
до 1 серп. 2025 15:46
1 серп. 2025 15:47
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення цокольного поверху загальною площею 17,3 кв.м. за адресою: м. Львів, вул. Шептицьких, 10
Код CAV: 04234000-7 Адміністративні приміщення в цокольних, підвальних, мансардних частинах будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Площа: 17,3 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВ, 10, вулиця Шептицьких, Галицький район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
1403833646101
Дата реєстрації:
6 лист. 2017 16:50
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
17.3
Координати:
Широта: 49.83764701157054 Довгота: 24.010642489795345 Висота: 17
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 26 черв. 2025 20:00 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 26 черв. 2025 20:00 | |
| Ілюстрація | 26 черв. 2025 20:00 | |
| Ілюстрація | 26 черв. 2025 20:00 | |
| Ілюстрація | 26 черв. 2025 20:00 | |
| Ілюстрація | 26 черв. 2025 20:00 | |
| Ілюстрація | 26 черв. 2025 20:00 | |
| Інформаційне повідомлення | 26 черв. 2025 20:00 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Родцевич Тарас Федорович
ІПН/РНОКПП:
2562018210
|
Пропозиція: 225 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 3 документи
Документи договору 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
3610
Назва договору:
Договір №3610 від 01.08.2025 купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень цокольного поверху під індексами 15-1, 15-2
загальною площею 17,3 кв. м. за адресою: м. Львів, вул. Шептицьких, 10, за результатами електронного аукціону зі зниженням стартової ціни
Опис договору:
Договір №3610 від 01.08.2025 купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – нежитлових приміщень цокольного поверху під індексами 15-1, 15-2
загальною площею 17,3 кв. м. за адресою: м. Львів, вул. Шептицьких, 10, за результатами електронного аукціону зі зниженням стартової ціни
Вартість договору
225 000,00 грн
Заключна вартість договору:
225 000,00 грн
Дата підписання договору:
1 серп. 2025 14:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оплата за участь здійснена:
Так
Період підписання протоколу:
3 лип. 2025 20:00 – 14 лип. 2025 18:00
Період оплати:
3 лип. 2025 20:00 – 31 лип. 2025 18:00
Період публікації договору:
3 лип. 2025 20:00 – 17 серп. 2025 18:00
Період підписання договору:
3 лип. 2025 20:00 – 7 серп. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
Нежитлової будівлі з господарськими будівлями та спорудами, за адресою Одеська область, Подільський район, місто Ананьїв, вул. Козацької сотні, 16
147 255,00 грн без ПДВ
Дивитись