Окреме майно у складі: автозаправочний блок (інв.№003), верстат 1М630МС (інв.№00598), електрокранбалка (інв.№0400715), електростанція ЕД60Т400 ІРП по 60 (інв.№0006), електроталь (інв.№ 0400672), станок токарний 1м951К62 (інв.№ 0400926), станок 3622Д
(інв.№ 008), станок 6р81 (інв.№ 0009), станок виробничо свердлильний 2М195 (інв.№ 013), резервуар (інв.№ 040269), резервуар 20м (інв.№ 040483), резервуар (інв.№ 00320), стенд шиномонтажний грузовий (інв.№ 10660491), цистерна 25 м 2 шт. (інв.№ 0005), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000371), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000372), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000373), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000374), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000375), насос глибинний Водолій (інв.№ 1121101142), система відеонагляду (інв.№ 112110646), система відеонагляду (01.02.2018) (інв.№ 112110756), система відеонагляду (31.03.2017) (інв.№ 112110680), стенд для регулюван. паливної апаратури (інв.№ 000128), сторожівка (інв. № 112110814) за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, смт Славсько, вул. Рожаночка, 6
Окреме майно у складі: автозаправочний блок (інв.№003), верстат 1М630МС (інв.№00598), електрокранбалка (інв.№0400715), електростанція ЕД60Т400 ІРП по 60 (інв.№0006), електроталь (інв.№ 0400672), станок токарний 1м951К62 (інв.№ 0400926), станок 3622Д (інв.№ 008), станок 6р81 (інв.№ 0009), станок виробничо свердлильний 2М195 (інв.№ 013), резервуар (інв.№ 040269), резервуар 20м (інв.№ 040483), резервуар (інв.№ 00320), стенд шиномонтажний грузовий (інв.№ 10660491), цистерна 25 м 2 шт. (інв.№ 0005), колонки
автороздаточні (заправка) (інв.№ 000371), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000372), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000373), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000374), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000375), насос глибинний Водолій (інв.№ 1121101142), система відеонагляду (інв.№ 112110646), система відеонагляду (01.02.2018) (інв.№ 112110756), система відеонагляду (31.03.2017) (інв.№ 112110680), стенд для регулюван. паливної апаратури (інв.№ 000128), сторожівка (інв. № 112110814) за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, смт Славсько, вул. Рожаночка, 6
135 606,77 грн
без ПДВОрганізатор:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХз 13 черв. 2025 15:17
до 8 лип. 2025 20:00
(один учасник)
з 8 лип. 2025 20:00
до 6 серп. 2025 11:38
6 серп. 2025 11:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Окреме майно у складі: автозаправочний блок (інв.№003), верстат 1М630МС (інв.№00598), електрокранбалка (інв.№0400715), електростанція ЕД60Т400 ІРП по 60 (інв.№0006), електроталь (інв.№ 0400672), станок токарний 1м951К62 (інв.№ 0400926), станок 3622Д (інв.№ 008), станок 6р81 (інв.№ 0009), станок виробничо свердлильний 2М195 (інв.№ 013), резервуар (інв.№ 040269), резервуар 20м (інв.№ 040483), резервуар (інв.№ 00320), стенд шиномонтажний грузовий (інв.№ 10660491), цистерна 25 м 2 шт. (інв.№ 0005), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000371), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000372), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000373), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000374), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000375), насос глибинний Водолій (інв.№ 1121101142), система відеонагляду (інв.№ 112110646), система відеонагляду (01.02.2018) (інв.№ 112110756), система відеонагляду (31.03.2017) (інв.№ 112110680), стенд для регулюван. паливної апаратури (інв.№ 000128), сторожівка (інв. №
112110814) за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, смт Славсько, вул. Рожаночка, 6
Код CAV: 42000000-6 Промислова техніка
Класифікатор державного майна (ДМ): 900 Інші об'єкти
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 82661, Львівська область, Славсько, вулиця Рожаночка, 6 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Невідомо
Координати:
Широта: 48.83426778248563 Довгота: 23.447628864784093
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 5 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 13 черв. 2025 15:17 | |
| Ілюстрація | 13 черв. 2025 15:17 | |
| Ілюстрація | 13 черв. 2025 15:17 | |
| Ілюстрація | 13 черв. 2025 15:17 | |
| Інформаційне повідомлення | 13 черв. 2025 15:17 |
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Сливар Юлія Василівна
ЄДРПОУ:
32747220
|
Пропозиція: 144 444,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 11 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 11 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
13/25
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна у складі: автозаправочний блок (інв.№003), верстат 1М630МС (інв.№00598), електрокранбалка (інв.№0400715), електростанція ЕД60Т400 ІРП по 60 (інв.№0006), електроталь (інв.№ 0400672), станок токарний 1м951К62 (інв.№ 0400926), станок 3622Д (інв.№ 008), станок 6р81 (інв.№ 0009), станок виробничо свердлильний 2М195 (інв.№ 013), резервуар (інв.№ 040269), резервуар 20м (інв.№ 040483), резервуар (інв.№ 00320), стенд шиномонтажний грузовий (інв.№ 10660491), цистерна 25 м 2 шт. (інв.№ 0005), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000371), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000372), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000373), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000374), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000375), насос глибинний Водолій (інв.№ 1121101142), система відеонагляду (інв.№ 112110646), система відеонагляду (01.02.2018) (інв.№ 112110756), система відеонагляду (31.03.2017) (інв.№ 112110680), стенд для регулюван. паливної апаратури (інв.№ 000128), сторожівка (інв. № 112110814) за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, смт Славсько, вул. Рожаночка, 6 за результатами електронного аукціону без умов
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна у складі: автозаправочний блок (інв.№003), верстат 1М630МС (інв.№00598), електрокранбалка (інв.№0400715), електростанція ЕД60Т400 ІРП по 60 (інв.№0006), електроталь (інв.№ 0400672), станок токарний 1м951К62 (інв.№ 0400926), станок 3622Д (інв.№ 008), станок 6р81 (інв.№ 0009), станок виробничо свердлильний 2М195 (інв.№ 013), резервуар (інв.№ 040269), резервуар 20м (інв.№ 040483), резервуар (інв.№ 00320), стенд шиномонтажний грузовий (інв.№ 10660491), цистерна 25 м 2 шт. (інв.№ 0005), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000371), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000372), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000373), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000374), колонки автороздаточні (заправка) (інв.№ 000375), насос глибинний Водолій (інв.№ 1121101142), система відеонагляду (інв.№ 112110646), система відеонагляду (01.02.2018) (інв.№ 112110756), система відеонагляду (31.03.2017) (інв.№ 112110680), стенд для регулюван. паливної апаратури (інв.№ 000128), сторожівка (інв. № 112110814) за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, смт Славсько, вул. Рожаночка, 6 за результатами електронного аукціону без умов
Вартість договору
144 444,00 грн
Заключна вартість договору:
173 332,80 грн
Дата підписання договору:
4 серп. 2025 11:35
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
8 лип. 2025 20:00 – 17 лип. 2025 18:00
Період оплати:
8 лип. 2025 20:00 – 5 серп. 2025 18:00
Період публікації договору:
8 лип. 2025 20:00 – 22 серп. 2025 18:00
Період підписання договору:
8 лип. 2025 20:00 – 12 серп. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХВас може зацікавити
Орендодавець передає в оренду: Обладнання котельні за адресою: місто Тростянець (Сумська область, місто Тростянець, вулиця Миру, буд. 2а)
98 600,00 грн з ПДВ
Дивитись122 121,64 грн без ПДВ
ДивитисьПередача в оренду через аукціон такого майна: Державне індивідуально визначене майно – Автотрансформатор типу АОДЦТГ-133000/400/220/35, однофазний, заводський №52001 (інвентарний №48-512448-01-110115, уніфікований №04003678), що знаходиться за адресою: Івано-Франківська обл., м. Бурштин (ТЕС АТ «ДТЕК Західенерго»), який перебуває на балансі, але не увійшов до статутного капіталу приватного акціонерного товариства «Національна енергетична компанія «УКРЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 00100227)
71 567,00 грн без ПДВ
Дивитись