Об'єкт соціально-культурного призначення - Амбулаторія первинної медицини загальною площею 195,0 кв. м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Великі Грибовичі, вул. Стуса В., 1-Б
Об'єкт соціально-культурного призначення - Амбулаторія первинної медицини загальною площею 195,0 кв. м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Великі Грибовичі, вул. Стуса В., 1-Б
6 752 908,00 грн
без ПДВОрганізатор:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХз 18 трав. 2025 10:44
до 12 черв. 2025 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 3 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Причина відміни аукціону
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення органу приватизації про відміну електронного аукціону | 10 черв. 2025 14:18 |
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Об'єкт соціально-культурного призначення - Амбулаторія первинної медицини загальною площею 195,0 кв. м. за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Великі Грибовичі, вул. Стуса В., 1-Б
Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 80380, Львівська область, Великі Грибовичі, вул.Стуса В., 1-Б |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
49457391
Дата реєстрації:
1 бер. 2023 12:05
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
195.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
195.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
195.0
Площа ділянки, кв. м:
791.0
Рік будівництва:
2022
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 49.91188882761889 Довгота: 24.05337018130351
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 4 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 18 трав. 2025 10:44 | |
| Ілюстрація | 18 трав. 2025 10:44 | |
| Ілюстрація | 18 трав. 2025 10:44 | |
| Інформаційне повідомлення | 18 трав. 2025 10:44 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХВас може зацікавити
Нежитлова будівля (лазня) загальною площею 454,8 кв.м, розміщена за адресою: м.Ходорів вул.М.Вовчка,5, Стрийський район Львівська область
4 539 586,00 грн без ПДВ
Дивитисьчастина нежитлового приміщення комунальної власності (431/1000 частка будівлі бувшого кінотеатру «Ювілейний»)
3 593 136,00 грн без ПДВ
ДивитисьБудівля загальною площею 611,8 кв.м., відсоток готовності: 78%, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, м. Мостиська, вул.Мудрого Я., будинок 393Б
9 334 914,06 грн без ПДВ
Дивитись