Нежитлові приміщення 4-го поверху загальною площею 7,2 кв.м за адресою: вул. Городоцька, 2 м.Львів.

Приміщення індекс 103а, 106а. Об’єкт приватизації знаходиться в п’ятиповерховій цегляній будівлі, I групи капітальності, 1912 року побудови. Будинок внесено до реєстру пам’яток архітектури місцевого значення під охоронним № 4278-ЛВ. Вхід в приміщення з двору по сходовій клітці на четвертий поверх через приватизовані приміщення іншого власника, доступ обмежений, технічний стан приміщення – добрий; висота приміщень – 3,80 м. Земельна ділянка не сформована.

Початкова ціна

350 700,00 грн

з ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 8 трав. 2025 11:08

до 1 черв. 2025 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 1 черв. 2025 20:00

до 9 лип. 2025 09:25

Аукціон завершено

9 лип. 2025 09:25

Подача пропозицій:
8 трав. 2025 11:08 – 1 черв. 2025 20:00
Початок аукціону:
2 черв. 2025 12:40
Дата публікації:
8 трав. 2025 11:08
Період уточнень:
8 трав. 2025 11:08 – 8 трав. 2025 11:08
Період питань:
8 трав. 2025 11:08 – 1 черв. 2025 18:00
Період відповідей:
8 трав. 2025 11:08 – 1 черв. 2025 18:00
Період публікації рішення про викуп:
1 черв. 2025 20:00 – 6 черв. 2025 18:00
Період кваліфікації:
1 черв. 2025 20:00 – 14 лип. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20250508-80676
Реєстраційний внесок:
1 600,00 грн
Гарантійний внесок:
70 140,00 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
350 700,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
3 507,00 грн
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Оглянути об`єкт можна за місцем його розташування, звернувшись до організатора аукціону за телефонами (032) 2999862, (067) 7175229 і попередньо узгодивши час огляду з 10.00 до 17.00 години

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

НПриміщення індекс 103а, 106а. Об’єкт приватизації знаходиться в п’ятиповерховій цегляній будівлі, I групи капітальності, 1912 року побудови. Будинок внесено до реєстру пам’яток архітектури місцевого значення під охоронним № 4278-ЛВ. Вхід в приміщення з двору по сходовій клітці на четвертий поверх через приватизовані приміщення іншого власника, доступ обмежений, технічний стан приміщення – добрий; висота приміщень – 3,80 м. Земельна ділянка не сформована.

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

7,2 метри квадратні

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЛЬВІВ, 2, вулиця Городоцька, Галицький район, Львів, Львівська міськрада

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
35253796
Дата реєстрації:
29 січ. 2020 18:59
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
7.2
Номер поверху або поверхів:
3
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Координати:
Широта: 49.84446729111875 Довгота: 24.025159464709954 Висота: 20

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Інформація про об'єкт малої приватизації 8 трав. 2025 11:08
Інформація про об'єкт малої приватизації 8 трав. 2025 11:08
Презентація 8 трав. 2025 11:08
Ілюстрація 8 трав. 2025 11:08
Ілюстрація 8 трав. 2025 11:08
Інформаційне повідомлення 8 трав. 2025 11:08
Рішення про затвердження умов продажу 8 трав. 2025 11:08
Рішення про затвердження умов продажу 8 трав. 2025 11:08

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Густей Федір Михайлович
ЄДРПОУ:
20844680

Пропозиція:

389 300,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 трав. 2025 16:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 трав. 2025 16:53
Заява про ознайомлення з об'єктом 30 трав. 2025 16:53
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 30 трав. 2025 16:53
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 30 трав. 2025 16:53
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 30 трав. 2025 16:53
Остання річна або квартальна фінансова звітність 30 трав. 2025 16:53
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 30 трав. 2025 16:53
Заява на участь 30 трав. 2025 16:53

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 5 черв. 2025 16:37
Протокол про результати електронного аукціону 10 черв. 2025 12:06
Протокол про результати електронного аукціону 10 черв. 2025 12:06

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 лип. 2025 09:25

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 трав. 2025 16:53
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 трав. 2025 16:53
Заява про ознайомлення з об'єктом 30 трав. 2025 16:53
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 30 трав. 2025 16:53
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 30 трав. 2025 16:53
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 30 трав. 2025 16:53
Остання річна або квартальна фінансова звітність 30 трав. 2025 16:53
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 30 трав. 2025 16:53
Заява на участь 30 трав. 2025 16:53

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 5 черв. 2025 16:37
Протокол про результати електронного аукціону 10 черв. 2025 12:06
Протокол про результати електронного аукціону 10 черв. 2025 12:06

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 лип. 2025 09:25
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
419
Назва договору:
Договір купівлі-продажу нерухомого майна шляхом викупу
Опис договору:
м.Львів, вул.Городоцька, 2, 4 пов. 7,2 кв.м
Вартість договору
389 300,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
2 лип. 2025 13:00 – 3 лип. 2025 18:00
Термін дії договору:
2 лип. 2025 13:00 – 3 лип. 2025 18:00
Дата підписання договору:
2 лип. 2025 13:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 лип. 2025 09:25

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
1 черв. 2025 20:00 – 10 черв. 2025 18:00
Період оплати:
1 черв. 2025 20:00 – 27 черв. 2025 18:00
Період публікації договору:
1 черв. 2025 20:00 – 14 лип. 2025 18:00
Період підписання договору:
1 черв. 2025 20:00 – 4 лип. 2025 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
25255072
Адреса:
Україна, 79008, Львівська область, м.Львів, вул.Винниченка буд.18
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Начальник відділу інвентаризації майна

Основний контакт

Ім'я:
Банера Віталій Ярославович
E-mail:
Телефон:
+380677175229

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
33358550
Адреса:
Україна, 79008, Львівська область, м. Львів, вул.Винниченка, 8
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Директор

Основний контакт

Ім'я:
Антохів Богдан Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380676713502

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
банк Держказначейська служба України, м.Київ
Опис:
Гарантійний внесок (м.Львів, вул.Городоцька, 2, 4 пов.. 7,2кв.м.))
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA938201720355199011088020967
Найменування одержувача:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
ЄДРПОУ одержувача:
25255072

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
банк Казначейство України (ел. адм. подат.)
Опис:
Реєстраційний внесок (м.Львів, вул.Городоцька, 2, 4 пов.. 7,2 кв.м.)
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA518999980314131905000013001
Найменування одержувача:
ГУК /Львів. обл/31030000
ЄДРПОУ одержувача:
38008294

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
банк Держказначейська служба України, м.Київ
Опис:
Оплата за лот (м.Львів, вул.Городоцька, 2, 4 пов.. 7,2 кв.м.)
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA988201720355559011000020967
Найменування одержувача:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
ЄДРПОУ одержувача:
25255072

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Управління майном спільної власності Львівської обласної ради

Вас може зацікавити

Нежитлова будівля (об'єкт незавершеного будівництва), відсоток готовності якої 44,4%, площею основи (забудови) згідно технічного паспорта 800,2 кв.м., яка розташована за адресою: Львівська область, Шептицький район, с. Волиця-Барилова, вул. Франка Івана, 35.

Нежитлова будівля (об'єкт незавершеного будівництва), відсоток готовності якої 44,4%, площею основи (забудови) згідно технічного паспорта 800,2 кв.м., яка розташована за адресою: Львівська область, Шептицький район, с. Волиця-Барилова, вул. Франка Івана, 35.
Ім'я:
Леськів Володимир Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380965620013 ЄДРПОУ:
04369819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

682 313,00 грн без ПДВ

Дивитись

Група будівель у складі: гараж загальною площею 16,7 кв. м; гараж загальною площею 16,6 кв. м, за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Соборна, 7-М, вул. Соборна 7-Н.

Група будівель у складі: гараж загальною площею 16,7 кв. м; гараж загальною площею 16,6 кв. м, за адресою: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Соборна, 7-М, вул. Соборна 7-Н.
Ім'я:
Кругаль Євген Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380522332400 ЄДРПОУ:
42767945
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

246 700,00 грн без ПДВ

Дивитись

Будівля їдальні-клубу загальною площею 439,3 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Махаринецький цукровий завод» за адресою: Вінницька обл., Хмільницький р-н, с. Махаринці, вул. Центральна, 5

Будівля їдальні-клубу загальною площею 439,3 кв.м, що не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Махаринецький цукровий завод» за адресою: Вінницька обл., Хмільницький р-н, с. Махаринці, вул. Центральна, 5
Ім'я:
Євсеєнко Татяна Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380672967374 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

412 942,00 грн без ПДВ

Дивитись