Нежитлове приміщення у напівпідвалі загальною площею 13.8 кв.м. за адресою: м. Львів, вул. Тарнавського М. генерала, 17
Нежитлове приміщення у напівпідвалі під індексом 16-5 загальною площею 13.8 кв.м за адресою: м. Львів, вул. Тарнавського М. генерала, 17, відповідно до технічного паспорту, виготовленого станом на 02.02.2023 Львівським комунальним підприємством «Агенція ресурсів Львівської міської ради», інвентаризаційна справа №374. Вказаний об'єкт є нежитловим приміщенням у 3-х поверховому житловому будинку, що знаходиться в серединній частині м. Львова, Личаківському районі. Вказаний об'єкт не перебуває в оренді, не є
частиною пам'ятки культурної спадщини. Вхід до приміщень здійснюється через приватну власність, укладено Договір встановлення сервітуту від 07.03.2025 для безперешкодного проходу через нежитлове приміщення напівпідвального поверху під індексом 16-4, що розташоване за адресою: м. Львів, вул. Тарнавського М. генерала, 17 з власником вищенаведеного об’єкта нерухомого майна Гаврилюк О.К.. Фізичний стан – задовільний, наявний віконний проріз, фізично являє одне приміщення, висота – 2.5 м., з інженерних комунікацій наявна електрика. Функціональне використання об’єкта та користування ним визначається покупцем згідно чинного законодавства.
289 560,00 грн
з ПДВОрганізатор:
УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИз 19 квіт. 2025 17:41
до 30 квіт. 2025 20:00
з 1 трав. 2025 11:20
до 1 трав. 2025 11:49
з 1 трав. 2025 11:49
до 2 лип. 2025 14:35
2 лип. 2025 14:36
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлове приміщення у напівпідвалі загальною площею 13.8 кв.м. за адресою: м. Львів, вул. Тарнавського М. генерала, 17
Код CAV: 04234000-7 Адміністративні приміщення в цокольних, підвальних, мансардних частинах будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Площа: 13,8 метри квадратні |
Адреса: Україна, 79000, Львівська область, ЛЬВІВ, 17, вулиця Генерала Тарнавського, Личаківський район, Львів, Львівська міськрада |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
2747207346060
Дата реєстрації:
22 трав. 2023 09:40
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
13.8
Координати:
Широта: 49.83109431973793 Довгота: 24.039956815541007 Висота: 19
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 19 квіт. 2025 17:41 | |
| Ілюстрація | 19 квіт. 2025 17:41 | |
| Ілюстрація | 19 квіт. 2025 17:41 | |
| Ілюстрація | 19 квіт. 2025 17:41 | |
| Ілюстрація | 19 квіт. 2025 17:41 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 19 квіт. 2025 17:41 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 19 квіт. 2025 17:41 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 19 квіт. 2025 17:41 | |
| Інформаційне повідомлення | 19 квіт. 2025 17:41 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 2 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Микитин Максим-Микита Романович
ІПН/РНОКПП:
3729905350
|
Пропозиція: 601 533,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Не сплатив ціну продажу об'єкта приватизації у встановлений строк
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
1 трав. 2025 11:49 – 12 трав. 2025 18:00
Період оплати:
1 трав. 2025 11:49 – 29 трав. 2025 18:00
Період публікації договору:
1 трав. 2025 11:49 – 15 черв. 2025 18:00
Період підписання договору:
1 трав. 2025 11:49 – 5 черв. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Гаврилюк Оксана Костянтинівна
ІПН/РНОКПП:
2270911864
|
Пропозиція: 292 500,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 4 документи
Документи договору 4 документи
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Рішення відповідальної особи 4 документи
Документи договору 4 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
3609
Назва договору:
Договір №3609 від 01.07.2025 купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення у напівпідвалі під індексом 16-5 загальною площею 13,8 кв. м. за адресою: м. Львів, вул. Тарнавського М. генерала, 17 за результатами електронного аукціону
Опис договору:
Договір №3609 від 01.07.2025 купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення у напівпідвалі під індексом 16-5 загальною площею 13,8 кв. м. за адресою: м. Львів, вул. Тарнавського М. генерала, 17 за результатами електронного аукціону
Вартість договору
292 500,00 грн
Заключна вартість договору:
292 500,00 грн
Дата підписання договору:
1 лип. 2025 11:45
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оплата за участь здійснена:
Так
Період підписання протоколу:
30 трав. 2025 16:05 – 10 черв. 2025 18:00
Період оплати:
30 трав. 2025 16:05 – 27 черв. 2025 18:00
Період публікації договору:
30 трав. 2025 16:05 – 14 лип. 2025 18:00
Період підписання договору:
30 трав. 2025 16:05 – 4 лип. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
Нежитлової будівлі з господарськими будівлями та спорудами, за адресою Одеська область, Подільський район, місто Ананьїв, вул. Козацької сотні, 16
147 255,00 грн без ПДВ
Дивитись