Магазин загальною площею 59,1 кв.м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, Колківська територіальна громада, Комплекс будівель та споруд №3, будинок В-1
Одноповерхова будівля площею 59,1 кв.м, яка складається з двох основних приміщень площами 20,2 кв.м та 24,6 кв.м та допоміжного приміщення (прибудови) площею 14,3 кв.м, ріку побудови – 1968 (фундамент – бетонний; стіни – цегляні; перекриття – дерев’яне; підлога – дошки; покрівля – азбестоцементні листи), інженерні комунікації відсутні, не використовується більше 20 років.
1 341,10 грн
без ПДВОрганізатор:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХз 1 бер. 2025 10:16
до 25 бер. 2025 20:00
з 26 бер. 2025 11:20
до 26 бер. 2025 11:58
з 26 бер. 2025 11:58
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Одноповерхова будівля площею 59,1 кв.м, яка складається з двох основних приміщень площами 20,2 кв.м та 24,6 кв.м та допоміжного приміщення (прибудови) площею 14,3 кв.м, ріку побудови – 1968 (фундамент – бетонний; стіни – цегляні; перекриття – дерев’яне; підлога – дошки; покрівля – азбестоцементні листи), інженерні комунікації відсутні, не використовується більше 20 років.
Код CAV: 04222000-0 Магазин (гастроном, універмаг, мінімаркет), аптека, перукарня, хімчистка, пральня, лікарняно-оздоровчий заклад, фізкультурно-оздоровчий заклад тощо
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 44661, Волинська область, Колківська територіальна громада, Комплекс будівель і споруд №3, буд. В-1 (51.153144,25.578219) |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
57927654
Дата реєстрації:
4 груд. 2024 15:50
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
59.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
59.1
Рік будівництва:
1968
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 51.153334554699775 Довгота: 25.578450954394885
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 7 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 1 бер. 2025 10:16 | |
| Ілюстрація | 1 бер. 2025 10:16 | |
| Ілюстрація | 1 бер. 2025 10:16 | |
| Ілюстрація | 1 бер. 2025 10:16 | |
| Ілюстрація | 1 бер. 2025 10:16 | |
| Рішення про затвердження умов продажу | 1 бер. 2025 10:16 | |
| Інформаційне повідомлення | 1 бер. 2025 10:16 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 3 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Бащук Володимир Павлович
ІПН/РНОКПП:
2231305837
|
Пропозиція: 64 000,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 15 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 15 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
26 бер. 2025 11:58 – 4 квіт. 2025 18:00
Період оплати:
26 бер. 2025 11:58 – 23 квіт. 2025 18:00
Період публікації договору:
26 бер. 2025 11:58 – 10 трав. 2025 18:00
Період підписання договору:
26 бер. 2025 11:58 – 30 квіт. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Борисюк Роман
ІПН/РНОКПП:
3234323973
|
Пропозиція: 63 531,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Не сплатив ціну продажу об'єкта приватизації у встановлений строк
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
4 квіт. 2025 13:47 – 15 квіт. 2025 18:00
Період оплати:
4 квіт. 2025 13:47 – 2 трав. 2025 18:00
Період публікації договору:
4 квіт. 2025 13:47 – 19 трав. 2025 18:00
Період підписання договору:
4 квіт. 2025 13:47 – 9 трав. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Пікалюк Олександр
ІПН/РНОКПП (ФОП):
3300907938
|
Пропозиція: 8 300,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 22 документи
Документи, що подані з пропозицією 22 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХВас може зацікавити
Передача в оренду нежитлового приміщення кімнати № 87, загальною площею 25,2 м.кв., розташованого в будівлі за адресою вул. Шеренгового Петра, 2-а, с-ще Покровське, Полтавського району, Полтавської області
972,00 грн без ПДВ
Дивитись