Приміщення котельні загальною площею 383,7 кв.м; побутове приміщення загальною площею 375,4 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, м. Камінь-Каширський, вул. Ковельська, 42
До складу Об’єкта приватизації входять: - двоповерхова будівля (приміщення) котельні /К-2/, загальною площею 383,7 кв.м з димовою трубою котельні /к/; рік побудови - 1981 (фундамент – бетонний; стіни – цегляні; покрівля – шиферна; перекриття – залізобетонне; підлога - цементна); - двоповерхова будівля (побутове приміщення) /А-2/, загальною площею 375,4 кв.м; рік побудови -1964 (фундамент – бетонний; стіни – цегляні; покрівля – шиферна; перекриття – бетонне; підлога - цементна).
22 765,34 грн
без ПДВОрганізатор:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХз 23 лют. 2025 11:09
до 18 бер. 2025 20:00
з 19 бер. 2025 12:30
до 19 бер. 2025 13:53
з 19 бер. 2025 13:53
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 39 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
До складу Об’єкта приватизації входять: - двоповерхова будівля (приміщення) котельні /К-2/, загальною площею 383,7 кв.м з димовою трубою котельні /к/; рік побудови - 1981 (фундамент – бетонний; стіни – цегляні; покрівля – шиферна; перекриття – залізобетонне; підлога - цементна); - двоповерхова будівля (побутове приміщення) /А-2/, загальною площею 375,4 кв.м; рік побудови -1964 (фундамент – бетонний; стіни – цегляні; покрівля – шиферна; перекриття – бетонне; підлога - цементна).
Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 44501, Волинська область, м. Камінь-Каширський, вул. Ковельська, 42 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
26961310, 26960599
Дата реєстрації:
4 лип. 2018 11:45
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
759.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
759.1
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 51.620926685801244 Довгота: 24.956228671776376
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 41 документ
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Ілюстрація | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Рішення про затвердження умов продажу | 23 лют. 2025 11:09 | |
| Інформаційне повідомлення | 23 лют. 2025 11:09 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 8 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Власюк Юрій Валерійович
ЄДРПОУ:
35298546
|
Пропозиція: 2 501 000,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
19 бер. 2025 13:53 – 28 бер. 2025 18:00
Період оплати:
19 бер. 2025 13:53 – 16 квіт. 2025 18:00
Період публікації договору:
19 бер. 2025 13:53 – 3 трав. 2025 18:00
Період підписання договору:
19 бер. 2025 13:53 – 23 квіт. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Панасюк Тетяна Володимирівна
ІПН/РНОКПП (ФОП):
3585701767
|
Пропозиція: 2 500 000,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
28 бер. 2025 11:53 – 8 квіт. 2025 18:00
Період оплати:
28 бер. 2025 11:53 – 25 квіт. 2025 18:00
Період публікації договору:
28 бер. 2025 11:53 – 12 трав. 2025 18:00
Період підписання договору:
28 бер. 2025 11:53 – 2 трав. 2025 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Приймак Юлія Юріївна
ІПН/РНОКПП:
3657608524
|
Пропозиція: 2 220 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Дмитрук Станіслав Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3219307977
|
Пропозиція: 1 011 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 12 документів
Документи, що подані з пропозицією 12 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Саргсян Михайло Артурович
ІПН/РНОКПП:
3129619259
|
Пропозиція: 1 010 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Овсюк Олександр Миколайович
ІПН/РНОКПП:
3185909599
|
Пропозиція: 1 000 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Грищук Тетяна Борисівна
ІПН/РНОКПП:
2805001426
|
Пропозиція: 430 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Федина Богдан
ЄДРПОУ:
43074311
|
Пропозиція: 45 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 32 документи
Документи, що подані з пропозицією 32 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХВас може зацікавити
Передача в оренду нерухомого майна за ПКМУ від 22.09.2023 №1032 на англійському аукціоні
13 126,99 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини нежитлового приміщення площею 200 кв. м., що розташовано на першому поверсі Корпусу 16 літ. "АМ-1" (інв. № 010011), за адресою: м. Харків, просп. Героїв Харкова, 299
19 000,00 грн без ПДВ
Дивитись