Виробниче приміщення /А-1/ загальною площею 430,9 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, м.Камінь-Каширський, вул. Лісна,11а

Одноповерхова будівля 1980 року спорудження (фундамент – бетонний, стіни – цегляні, покрівля – шиферна, перекриття – залізобетонні панелі)

Початкова ціна

631 409,57 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 12 лют. 2025 11:45

до 5 бер. 2025 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 5 бер. 2025 20:00

до 9 квіт. 2025 09:36

Аукціон завершено

9 квіт. 2025 12:27

Подача пропозицій:
12 лют. 2025 11:45 – 5 бер. 2025 20:00
Початок аукціону:
6 бер. 2025 11:15
Дата публікації:
12 лют. 2025 11:45
Період уточнень:
12 лют. 2025 11:45 – 12 лют. 2025 11:45
Період питань:
12 лют. 2025 11:45 – 5 бер. 2025 18:00
Період відповідей:
12 лют. 2025 11:45 – 5 бер. 2025 18:00
Період публікації рішення про викуп:
5 бер. 2025 20:00 – 12 бер. 2025 18:00
Період кваліфікації:
5 бер. 2025 20:00 – 19 квіт. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20250212-64357
Реєстраційний внесок:
1 600,00 грн
Гарантійний внесок:
126 281,91 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
631 409,57 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
6 314,10 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
у робочі дні за попередньою домовленістю з балансоутримувачем за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, м.Камінь-Каширський, вул. Лісна,11а. ПІБ контактної особи на об’єкті: провідний юрисконсульт сектору з загальноправових питань та договірної роботи відділу юридичних та майнових питань філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України» Глущик Роза Миколаївна, тел: 067 33 20 286, е-mail: [email protected]

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Одноповерхова будівля 1980 року спорудження (фундамент – бетонний, стіни – цегляні, покрівля – шиферна, перекриття – залізобетонні панелі)

Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 44501, Волинська область, м. Камінь-Каширський, вул. Лісна, 11а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт реєструється
Номер запису:
57015039
Дата реєстрації:
4 жовт. 2024 14:35
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
430.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
430.9
Рік будівництва:
1980
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 51.61977357709627 Довгота: 24.94976906418507

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 12 лют. 2025 11:45
Ілюстрація 12 лют. 2025 11:45
Ілюстрація 12 лют. 2025 11:45
Ілюстрація 12 лют. 2025 11:45
Ілюстрація 12 лют. 2025 11:45
Ілюстрація 12 лют. 2025 11:45
Ілюстрація 12 лют. 2025 11:45
Рішення про затвердження умов продажу 12 лют. 2025 11:45
Інформаційне повідомлення 12 лют. 2025 11:45

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Домарецький Сергій Васильович
ІПН/РНОКПП:
3150810413

Пропозиція:

642 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 24 лют. 2025 13:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 лют. 2025 09:33
Заява на участь 20 лют. 2025 15:10
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 20 лют. 2025 15:11
Заява про ознайомлення з об'єктом 20 лют. 2025 15:12
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 20 лют. 2025 15:13

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 7 бер. 2025 10:46
Протокол про результати електронного аукціону 13 бер. 2025 11:41

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 квіт. 2025 09:35

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 24 лют. 2025 13:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 25 лют. 2025 09:33
Заява на участь 20 лют. 2025 15:10
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 20 лют. 2025 15:11
Заява про ознайомлення з об'єктом 20 лют. 2025 15:12
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 20 лют. 2025 15:13

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 7 бер. 2025 10:46
Протокол про результати електронного аукціону 13 бер. 2025 11:41

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 квіт. 2025 09:35
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
712/3(368)
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – виробничого приміщення /А-1/ загальною площею 430,9 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, м. Камінь-Каширський, вул. Лісна, 11а за результатами електронного аукціону без умов шляхом викупу
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – виробничого приміщення /А-1/ загальною площею 430,9 кв. м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, м. Камінь-Каширський, вул. Лісна, 11а за результатами електронного аукціону без умов шляхом викупу
Вартість договору
642 000,00 грн
Заключна вартість договору:
770 400,00 грн
Дата підписання договору:
8 квіт. 2025 12:30
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 квіт. 2025 09:35

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
5 бер. 2025 20:00 – 14 бер. 2025 18:00
Період оплати:
5 бер. 2025 20:00 – 2 квіт. 2025 18:00
Період публікації договору:
5 бер. 2025 20:00 – 19 квіт. 2025 18:00
Період підписання договору:
5 бер. 2025 20:00 – 9 квіт. 2025 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail:
Телефон:
+380332240057
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
44768034
Адреса:
Україна, 01601, Київ, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Глущик Роза Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380673320286

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Конюшня загальною площею 142,4 кв.м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №3, будинок Б-1

Конюшня загальною площею 142,4 кв.м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №3, будинок Б-1
Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380332240057 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

426 947,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля з навісом, загальною площею 844,3 кв.м, за адресою вул. Подільська, 35, с. Велика Побійна, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області

Нежитлова будівля з навісом, загальною площею 844,3 кв.м, за адресою вул. Подільська, 35, с. Велика Побійна, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області
Ім'я:
Романюк Олена Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380977591055 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04060714
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

506 834,00 грн без ПДВ

Дивитись