Нежитлова будівля

Нежитлова будівля колишнього адміністративного будинку, загальною площею 401,4 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Волове, вул. Шевченка, буд. 40. Об’єкт нежитлової нерухомості являє собою окремостоячу одноповерхову з підвалом нежитлову будівлю літ. Б-1, загальною площею 401,4 кв.м. Фундамент будівлі – стрічковий бутовий, матеріал зовнішніх стін та перегородок – цегла, перекриття – дерев'яні балки. Технічний стан будівлі – задовільний, внутрішнє оздоблення приміщень знаходиться у задовільному технічному стані.

Початкова ціна

990 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 22 вер. 2024 12:24

до 29 вер. 2024 20:00

Аукціон

з 30 вер. 2024 12:40

до 30 вер. 2024 13:09

Кваліфікація

з 30 вер. 2024 13:09

до 7 лист. 2024 16:28

Аукціон завершено

7 лист. 2024 16:31

Подача пропозицій:
22 вер. 2024 12:24 – 29 вер. 2024 20:00
Період аукціону:
30 вер. 2024 12:40 – 30 вер. 2024 13:09
Дата публікації:
22 вер. 2024 12:24
Період уточнень:
22 вер. 2024 12:24 – 22 вер. 2024 12:24
Період питань:
22 вер. 2024 12:24 – 29 вер. 2024 18:00
Період відповідей:
22 вер. 2024 12:24 – 29 вер. 2024 18:00
Період кваліфікації:
8 жовт. 2024 14:54 – 22 лист. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20240922-64704
Реєстраційний внесок:
1 420,00 грн
Гарантійний внесок:
198 000,00 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
990 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
9 900,00 грн
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Бібрської міської ради. Контактна особа: Христіна Катерина Вікторівна, тел. +380967421761 з 9:00 до 17:00 у робочі дні.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлова будівля колишнього адміністративного будинку, загальною площею 401,4 кв. м, що знаходиться за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Волове, вул. Шевченка, буд. 40. Об’єкт нежитлової нерухомості являє собою окремостоячу одноповерхову з підвалом нежитлову будівлю літ. Б-1, загальною площею 401,4 кв.м. Фундамент будівлі – стрічковий бутовий, матеріал зовнішніх стін та перегородок – цегла, перекриття – дерев'яні балки. Технічний стан будівлі – задовільний, внутрішнє оздоблення приміщень знаходиться у задовільному технічному стані.

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

401,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 81221, Львівська область, с.Волове, вул. Шевченка, 40

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
41595454
Дата реєстрації:
14 квіт. 2021 14:16
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
401.4
Площа ділянки, кв. м:
1000.0
Координати:
Широта: 49.6675385 Довгота: 24.3087116

Розташування на мапі

Документи аукціону 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 22 вер. 2024 12:24
Ілюстрація 22 вер. 2024 12:24
Ілюстрація 22 вер. 2024 12:24
Ілюстрація 22 вер. 2024 12:24
Ілюстрація 22 вер. 2024 12:24
Ілюстрація 22 вер. 2024 12:24
Інформація про об'єкт малої приватизації 22 вер. 2024 12:24
Інформація про об'єкт малої приватизації 22 вер. 2024 12:24
Інформація про об'єкт малої приватизації 22 вер. 2024 12:24
Інформація про об'єкт малої приватизації 22 вер. 2024 12:24
Інформаційне повідомлення 22 вер. 2024 12:24
Інформаційне повідомлення 22 вер. 2024 12:24
Рішення про затвердження умов продажу 22 вер. 2024 12:24

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Гончар Володимир Орестович
ЄДРПОУ:
45030260

Пропозиція:

7 777 777,77 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 вер. 2024 17:52
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 вер. 2024 17:52
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 вер. 2024 17:52
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 вер. 2024 17:52
Заява на участь 27 вер. 2024 17:52
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 27 вер. 2024 17:52
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 27 вер. 2024 17:52
Остання річна або квартальна фінансова звітність 27 вер. 2024 17:52
Остання річна або квартальна фінансова звітність 27 вер. 2024 17:52
Заява на участь 27 вер. 2024 17:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 вер. 2024 17:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 вер. 2024 17:52
Заява на участь 27 вер. 2024 17:52

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Акт про відмову переможця 8 жовт. 2024 14:53

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 вер. 2024 17:52
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 вер. 2024 17:52
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 вер. 2024 17:52
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 вер. 2024 17:52
Заява на участь 27 вер. 2024 17:52
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 27 вер. 2024 17:52
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 27 вер. 2024 17:52
Остання річна або квартальна фінансова звітність 27 вер. 2024 17:52
Остання річна або квартальна фінансова звітність 27 вер. 2024 17:52
Заява на участь 27 вер. 2024 17:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 вер. 2024 17:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 вер. 2024 17:52
Заява на участь 27 вер. 2024 17:52

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Акт про відмову переможця 8 жовт. 2024 14:53

Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
30 вер. 2024 13:09 – 9 жовт. 2024 18:00
Період оплати:
30 вер. 2024 13:09 – 28 жовт. 2024 18:00
Період публікації договору:
30 вер. 2024 13:09 – 14 лист. 2024 18:00
Період підписання договору:
30 вер. 2024 13:09 – 4 лист. 2024 18:00

Учасник:

Ім'я:
Коць Віктор Петрович
ІПН/РНОКПП:
2400807133

Пропозиція:

999 900,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 вер. 2024 12:58
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 вер. 2024 12:58
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 вер. 2024 12:58
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 вер. 2024 12:58
Заява на участь 27 вер. 2024 12:58
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 вер. 2024 12:58
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 вер. 2024 12:58
Заява на участь 27 вер. 2024 12:58

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 16 жовт. 2024 15:20
Протокол про результати електронного аукціону 16 жовт. 2024 15:20

Документи договору 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 лист. 2024 11:43
Додаток до договору 1 лист. 2024 11:43
Підписаний договір 7 лист. 2024 16:25
Додаток до договору 7 лист. 2024 16:26

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 вер. 2024 12:58
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 вер. 2024 12:58
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 вер. 2024 12:58
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 вер. 2024 12:58
Заява на участь 27 вер. 2024 12:58
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 вер. 2024 12:58
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 вер. 2024 12:58
Заява на участь 27 вер. 2024 12:58

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 16 жовт. 2024 15:20
Протокол про результати електронного аукціону 16 жовт. 2024 15:20

Документи договору 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 лист. 2024 11:43
Додаток до договору 1 лист. 2024 11:43
Підписаний договір 7 лист. 2024 16:25
Додаток до договору 7 лист. 2024 16:26
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
б/н
Назва договору:
Договір купівлі-продажу
Опис договору:
Договір купівлі-продажу
Вартість договору
999 900,00 грн
Заключна вартість договору:
999 900,00 грн
Дата підписання договору:
22 жовт. 2024 11:44
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 лист. 2024 11:43
Додаток до договору 1 лист. 2024 11:43
Підписаний договір 7 лист. 2024 16:25
Додаток до договору 7 лист. 2024 16:26

Оплата за участь здійснена:
Так
Період підписання протоколу:
8 жовт. 2024 14:54 – 17 жовт. 2024 18:00
Період оплати:
8 жовт. 2024 14:54 – 5 лист. 2024 18:00
Період публікації договору:
8 жовт. 2024 14:54 – 22 лист. 2024 18:00
Період підписання договору:
8 жовт. 2024 14:54 – 12 лист. 2024 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
26412390
Адреса:
Україна, 81220, Львівська область, місто Бібрка, вул. Тарнавського, будинок 22
Інформація щодо підтвердження повноважень:
.

Основний контакт

Ім'я:
Христіна Катерина Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380967421761

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
04056183
Адреса:
Україна, 81220, Львівська область, місто Бібрка, вул. Тарнавського, будинок 22
Інформація щодо підтвердження повноважень:
.

Основний контакт

Ім'я:
Гринус Роман Ярославович
E-mail:
Телефон:
+380326343135

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Держказначейська служба України
Опис:
Отримувач: Виконавчий комітет Бібрської міської ради Львівського району Львівської області Рахунок №UA938201720355519048000038580 (для перерахування реєстраційного внеску) Банк отримувача: Держказначейська служба України Код згідно з ЄДРПОУ: 26412390
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA938201720355519048000038580
Найменування одержувача:
Виконавчий комітет Бібрської міської ради Львівського району Львівської області /(для перерахування реєстраційного внеску)
ЄДРПОУ одержувача:
26412390

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Держказначейська служба України
Опис:
Виконавчий комітет Бібрської міської ради Львівського району Львівської області Рахунок №UA938201720355519048000038580 (для перерахування гарантійного внеску) Банк отримувача: Держказначейська служба України Код згідно з ЄДРПОУ: 26412390
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA938201720355519048000038580
Найменування одержувача:
Виконавчий комітет Бібрської міської ради Львівського району Львівської області/ (для перерахування гарантійного внеску)
ЄДРПОУ одержувача:
26412390

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Держказначейська служба України
Опис:
Отримувач: Виконавчий комітет Бібрської міської ради Львівського району Львівської області Рахунок №UA938201720355519048000038580 Банк отримувача: Держказначейська служба України Код згідно з ЄДРПОУ: 26412390.
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA938201720355519048000038580
Найменування одержувача:
Виконавчий комітет Бібрської міської ради Львівського району Львівської області
ЄДРПОУ одержувача:
26412390

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Виконавчий комітет Бібрської міської ради Львівського району Львівської області

Вас може зацікавити

Громадський будинок, А, загальною площею 188,7 кв.м за адресою:Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Яблунька, вул. Шевченка, 13

Громадський будинок, А, загальною площею 188,7 кв.м за адресою:Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Яблунька, вул. Шевченка, 13
Ім'я:
Гавриляк Михайло Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504330668 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42891875
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 310 700,00 грн без ПДВ

Дивитись

Громадський будинок, А, загальною площею 184,8 кв.м за адресою:Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Старі Богородчани, вул. Костея, 3

Громадський будинок, А, загальною площею 184,8 кв.м за адресою:Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Старі Богородчани, вул. Костея, 3
Ім'я:
Гавриляк Михайло Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504330668 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42891875
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 307 700,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля (об'єкт незавершеного будівництва), відсоток готовності якої 44,4%, площею основи (забудови) згідно технічного паспорта 800,2 кв.м., яка розташована за адресою: Львівська область, Шептицький район, с. Волиця-Барилова, вул. Франка Івана, 35.

Нежитлова будівля (об'єкт незавершеного будівництва), відсоток готовності якої 44,4%, площею основи (забудови) згідно технічного паспорта 800,2 кв.м., яка розташована за адресою: Львівська область, Шептицький район, с. Волиця-Барилова, вул. Франка Івана, 35.
Ім'я:
Леськів Володимир Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380965620013 ЄДРПОУ:
04369819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

682 313,00 грн без ПДВ

Дивитись