Нежитлові приміщення №№ I-V загальною площею 59,1 кв.м, (колишній об'єкт цивільної оборони ПРУ №49943) за адресою: Львівська обл., м.Стрий, вул. Болехівська, 2.

Нежитлові приміщення №№ I-V загальною площею 59,1 кв.м, (колишній об'єкт цивільної оборони ПРУ №49943) за адресою: Львівська обл., м.Стрий, вул. Болехівська, 2.

Початкова ціна

19 350,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 15 вер. 2024 14:47

до 8 жовт. 2024 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 8 жовт. 2024 20:00

до 29 жовт. 2024 15:10

Аукціон завершено

29 жовт. 2024 15:10

Подача пропозицій:
15 вер. 2024 14:47 – 8 жовт. 2024 20:00
Початок аукціону:
9 жовт. 2024 12:40
Дата публікації:
15 вер. 2024 14:47
Період уточнень:
15 вер. 2024 14:47 – 15 вер. 2024 14:47
Період питань:
15 вер. 2024 14:47 – 8 жовт. 2024 18:00
Період відповідей:
15 вер. 2024 14:47 – 8 жовт. 2024 18:00
Період публікації рішення про викуп:
8 жовт. 2024 20:00 – 15 жовт. 2024 18:00
Період кваліфікації:
8 жовт. 2024 20:00 – 22 лист. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20240915-35004
Реєстраційний внесок:
1 420,00 грн
Гарантійний внесок:
3 870,00 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
19 350,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
193,50 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна з понеділка по четвер з 9-00 до 17-00, у п’ятницю з 9-00 до 16-00, за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул. Болехівська, 2

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлові приміщення №№ I-V загальною площею 59,1 кв.м, (колишній об'єкт цивільної оборони ПРУ №49943) за адресою: Львівська обл., м.Стрий, вул. Болехівська, 2.

Код CAV: 04210000-3 Промислова нерухомість
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 82400, Львівська область, Стрий, вулиця Болехівська,2

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
17460244
Дата реєстрації:
8 лист. 2016 10:25
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
59.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
59.1
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Підвальний
Номер поверху або поверхів:
0
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 49.244205101865454 Довгота: 23.840985525646037

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 15 вер. 2024 14:47
Ілюстрація 15 вер. 2024 14:47
Ілюстрація 15 вер. 2024 14:47
Ілюстрація 15 вер. 2024 14:47
Ілюстрація 15 вер. 2024 14:47
Ілюстрація 15 вер. 2024 14:47
Ілюстрація 15 вер. 2024 14:47
Ілюстрація 15 вер. 2024 14:47
Інформаційне повідомлення 15 вер. 2024 14:47

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Подойнік Віктор Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2606500371

Пропозиція:

25 500,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 8 жовт. 2024 17:22
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 жовт. 2024 17:22
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 жовт. 2024 17:22
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 8 жовт. 2024 17:22
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 8 жовт. 2024 17:22
Заява про ознайомлення з об'єктом 8 жовт. 2024 17:23

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 10 жовт. 2024 09:36
Протокол про результати електронного аукціону 16 жовт. 2024 10:35

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 29 жовт. 2024 15:10

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 8 жовт. 2024 17:22
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 жовт. 2024 17:22
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 жовт. 2024 17:22
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 8 жовт. 2024 17:22
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 8 жовт. 2024 17:22
Заява про ознайомлення з об'єктом 8 жовт. 2024 17:23

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 10 жовт. 2024 09:36
Протокол про результати електронного аукціону 16 жовт. 2024 10:35

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 29 жовт. 2024 15:10
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
5087
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - нежитлових приміщень №№ I-V загальною площею 59,1 кв.м, (колишній об'єкт цивільної оборони ПРУ №49943) за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул. Болехівська, 2 за результатами аукціону без умов
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - нежитлових приміщень №№ I-V загальною площею 59,1 кв.м, (колишній об'єкт цивільної оборони ПРУ №49943) за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул. Болехівська, 2 за результатами аукціону без умов
Вартість договору
25 500,00 грн
Заключна вартість договору:
30 600,00 грн
Дата підписання договору:
29 жовт. 2024 15:55
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 29 жовт. 2024 15:10

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
8 жовт. 2024 20:00 – 17 жовт. 2024 18:00
Період оплати:
8 жовт. 2024 20:00 – 5 лист. 2024 18:00
Період публікації договору:
8 жовт. 2024 20:00 – 22 лист. 2024 18:00
Період підписання договору:
8 жовт. 2024 20:00 – 12 лист. 2024 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Степанівна Дідик
E-mail:
Телефон:
+380322616214
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
34443039
Адреса:
Україна, 82400, Львівська область, м.Стрий, вул.Болехівська,2
Інформація щодо підтвердження повноважень:
статут

Основний контакт

Ім'я:
Олеськів Я.Г.
E-mail:
Телефон:
+380672753238

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
гарантійний внесок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Об'єкт незавершеного будівництва - квартальна котельня за адресою: Житомирська обл., Звягельський р-н, с. Степанівка, вул. Рад, 133/М

Об'єкт незавершеного будівництва - квартальна котельня за адресою: Житомирська обл., Звягельський р-н, с. Степанівка, вул. Рад, 133/М
Ім'я:
Вознюк Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380675924957 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

29 826,00 грн без ПДВ

Дивитись

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Одеська обл., Подільський р-н, с. Троїцьке, пров. Середицької, буд.№12. Оренда – адміністративно-складській, гаражний комплекс загальною площею 317,90 кв.м. (В)

ДОВГОСТРОКОВА ОРЕНДА! Одеська обл., Подільський р-н, с. Троїцьке, пров. Середицької, буд.№12. Оренда – адміністративно-складській, гаражний комплекс загальною площею 317,90 кв.м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

11 444,40 грн з ПДВ

Дивитись

Передача в оренду нерухомого майна за ПКМУ від 22.09.2023 №1032 на англійському аукціоні

Передача в оренду нерухомого майна за ПКМУ від 22.09.2023 №1032 на англійському аукціоні
Ім'я:
Дмитрук Дем'ян
E-mail: [email protected] Телефон: +380952016371 ЄДРПОУ:
25881800
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

13 126,99 грн без ПДВ

Дивитись