Незавершене будівництво 8-ми квартирного житлового будинку
Двоповерхова будівля - незавершене будівництво з підвалом. Відсоток готовності об'єкта - 53,74 %. Стіни - цегла, перекриття - збірні залізобетонні плити, підлога - бетон, тип покрівлі - азбесто-цементні хвилясті листи. Відстань до трансформаторної підстанції - орієнтовно 150 м, до ГРП - 300 м. Водопровід поблизу, є можливість підключення до каналізаційної системи.
з 3 вер. 2024 16:52
до 10 вер. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 11 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Причина відміни аукціону
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення органу приватизації про відміну електронного аукціону | 10 вер. 2024 15:37 |
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Двоповерхова будівля - незавершене будівництво з підвалом. Відсоток готовності об'єкта - 53,74 %. Стіни - цегла, перекриття - збірні залізобетонні плити, підлога - бетон, тип покрівлі - азбесто-цементні хвилясті листи.
Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Класифікатор державного майна (ДМ): 400 Об’єкти незавершеного будівництва, законсервовані об’єкти різних форм власності
|
Площа: 356,2 метри квадратні |
Адреса: Україна, 35820, Рівненська область, Оженин, Шкільна, 2з |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
50470695
Дата реєстрації:
29 трав. 2023 03:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
356.2
Загальна площа будівлі, кв.м:
356.2
Технологія будівництва:
Цегла
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
Відстань до трансформаторної підстанції - орієнтовно 150 м, до ГРП - 300 м. Водопровід поблизу, є можливість підключення до каналізаційної системи.
Координати:
Широта: 50.44181 Довгота: 26.4787714
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 12 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 3 вер. 2024 16:52 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2024 16:52 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2024 16:52 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2024 16:52 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2024 16:52 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2024 16:52 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2024 16:52 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2024 16:52 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2024 16:52 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2024 16:52 | |
| Ілюстрація | 3 вер. 2024 16:52 | |
| Інформаційне повідомлення | 3 вер. 2024 16:52 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування виконавчого комітету Острозької міської ради Рівненської областіВас може зацікавити
м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – група приміщень у підвалі, загальною площею – 269,80 кв. м (В)
27 569,51 грн з ПДВ
ДивитисьКиївська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)
19 464,72 грн з ПДВ
ДивитисьКиївська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 11А, літ. «А». Оренда – група приміщень на 2-му поверсі, загальною площею 538,50 кв. м (В)
38 564,68 грн з ПДВ
Дивитись