Об'єкт незавершеного будівництва – будинок управління будівництвом і дирекції будови «Протипаводкові заходи на р. Стрий (1 черга Стрийське водосховище)», за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, м. Дрогобич, вул. Орлика Пилипа, 20/6

Об'єкт незавершеного будівництва – будинок управління будівництвом і дирекції будови «Протипаводкові заходи на р. Стрий (1 черга Стрийське водосховище)», за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, м. Дрогобич, вул. Орлика Пилипа, 20/6

Початкова ціна

308 687,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 2 серп. 2024 09:31

до 27 серп. 2024 20:00

Аукціон

з 28 серп. 2024 11:45

до 28 серп. 2024 12:32

Кваліфікація

з 28 серп. 2024 12:32

до 12 лют. 2025 14:04

Аукціон завершено

12 лют. 2025 14:04

Подача пропозицій:
2 серп. 2024 09:31 – 27 серп. 2024 20:00
Період аукціону:
28 серп. 2024 11:45 – 28 серп. 2024 12:32
Дата публікації:
2 серп. 2024 09:31
Період уточнень:
2 серп. 2024 09:31 – 2 серп. 2024 09:31
Період питань:
2 серп. 2024 09:31 – 27 серп. 2024 18:00
Період відповідей:
2 серп. 2024 09:31 – 27 серп. 2024 18:00
Період кваліфікації:
28 серп. 2024 12:32 – 12 жовт. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20240802-96326
Реєстраційний внесок:
1 420,00 грн
Гарантійний внесок:
61 737,40 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
308 687,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
3 086,87 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна з понеділка по четвер з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н., м. Дрогобич, вул. Орлика Пилипа, 20/6

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Об'єкт незавершеного будівництва – будинок управління будівництвом і дирекції будови «Протипаводкові заходи на р. Стрий (1 черга Стрийське водосховище)» за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, м. Дрогобич, вул. Орлика Пилипа, 20/6

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 400 Об’єкти незавершеного будівництва, законсервовані об’єкти різних форм власності

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 82100, Львівська область, Дрогобич, вулиця Орлика Пилипа, 20/6

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
55603523
Дата реєстрації:
13 черв. 2024 13:35
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
1.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
3
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 49.36713434444303 Довгота: 23.511317420785723

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 2 серп. 2024 09:31
Ілюстрація 2 серп. 2024 09:31
Ілюстрація 2 серп. 2024 09:31
Ілюстрація 2 серп. 2024 09:31
Ілюстрація 2 серп. 2024 09:31
Ілюстрація 2 серп. 2024 09:31
Інформаційне повідомлення 2 серп. 2024 09:31

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 4 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Ружило Володимир Мирославович
ІПН/РНОКПП:
2827713371

Пропозиція:

2 056 001,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 26 серп. 2024 13:23
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 серп. 2024 13:24
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 серп. 2024 13:24
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 серп. 2024 13:24
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 серп. 2024 13:24
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 26 серп. 2024 13:24
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 серп. 2024 13:24

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 4 вер. 2024 15:06

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 12 лют. 2025 14:03
Додаток до договору 12 лют. 2025 14:03

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 26 серп. 2024 13:23
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 серп. 2024 13:24
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 серп. 2024 13:24
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 серп. 2024 13:24
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 серп. 2024 13:24
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 26 серп. 2024 13:24
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 серп. 2024 13:24

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 4 вер. 2024 15:06

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 12 лют. 2025 14:03
Додаток до договору 12 лют. 2025 14:03
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
552
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: об'єкта незавершеного будівництва – будинку управління будівництвом і дирекції будови «Протипаводкові заходи на р. Стрий (1 черга Стрийське водосховище)», за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, м. Дрогобич, вул. Орлика Пилипа, 20/6 за результатами аукціону без умов
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: об'єкта незавершеного будівництва – будинку управління будівництвом і дирекції будови «Протипаводкові заходи на р. Стрий (1 черга Стрийське водосховище)», за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, м. Дрогобич, вул. Орлика Пилипа, 20/6 за результатами аукціону без умов
Вартість договору
2 056 001,00 грн
Заключна вартість договору:
2 467 201,20 грн
Дата підписання договору:
11 лют. 2025 15:55
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 12 лют. 2025 14:03
Додаток до договору 12 лют. 2025 14:03

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
28 серп. 2024 12:32 – 6 вер. 2024 18:00
Період оплати:
28 серп. 2024 12:32 – 25 вер. 2024 18:00
Період публікації договору:
28 серп. 2024 12:32 – 12 жовт. 2024 18:00
Період підписання договору:
28 серп. 2024 12:32 – 2 жовт. 2024 18:00

Учасник:

Ім'я:
Грицай Віталій Олегович
ЄДРПОУ:
41850560

Пропозиція:

2 056 000,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 26 серп. 2024 15:22
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 26 серп. 2024 15:22
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 серп. 2024 15:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 26 серп. 2024 15:32
Заява на участь 26 серп. 2024 15:33
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 серп. 2024 15:34
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 серп. 2024 15:35
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 серп. 2024 15:37
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 26 серп. 2024 15:38
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 26 серп. 2024 15:38
Остання річна або квартальна фінансова звітність 26 серп. 2024 15:39

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 26 серп. 2024 15:22
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 26 серп. 2024 15:22
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 серп. 2024 15:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 26 серп. 2024 15:32
Заява на участь 26 серп. 2024 15:33
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 серп. 2024 15:34
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 серп. 2024 15:35
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 серп. 2024 15:37
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 26 серп. 2024 15:38
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 26 серп. 2024 15:38
Остання річна або квартальна фінансова звітність 26 серп. 2024 15:39

Учасник:

Ім'я:
Пурій Ігор Васильович
ІПН/РНОКПП:
2943403112

Пропозиція:

2 055 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 серп. 2024 10:59
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 серп. 2024 11:37
Заява на участь 22 серп. 2024 11:39
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 серп. 2024 11:49
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 серп. 2024 11:50
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 серп. 2024 11:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 серп. 2024 11:55

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 серп. 2024 10:59
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 серп. 2024 11:37
Заява на участь 22 серп. 2024 11:39
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 серп. 2024 11:49
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 серп. 2024 11:50
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 серп. 2024 11:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 серп. 2024 11:55

Учасник:

Ім'я:
Іванов-Костецький Сергій Олексійович
ІПН/РНОКПП:
3052212656

Пропозиція:

410 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 23 серп. 2024 15:08
Заява на участь 23 серп. 2024 15:08
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 23 серп. 2024 15:08
Заява про ознайомлення з об'єктом 23 серп. 2024 15:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 23 серп. 2024 15:08
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 23 серп. 2024 15:08

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 23 серп. 2024 15:08
Заява на участь 23 серп. 2024 15:08
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 23 серп. 2024 15:08
Заява про ознайомлення з об'єктом 23 серп. 2024 15:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 23 серп. 2024 15:08
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 23 серп. 2024 15:08

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Степанівна Дідик
E-mail:
Телефон:
+380322616214
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
01038909
Адреса:
Україна, 79017, Львівська область, м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, 14
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Роман Туцький
E-mail:
Телефон:
+380322751028

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ланова Юлія Віталіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487314051 ЄДРПОУ:
43015722
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

225 833,34 грн без ПДВ

Дивитись

Комплекс будівель, загальною площею 269,3 кв. м за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський (Петрівський) р-н, с-ще Петрове, вул. Паркова (Кірова), 40

Комплекс будівель, загальною площею 269,3 кв. м за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський (Петрівський) р-н, с-ще Петрове, вул. Паркова (Кірова), 40
Ім'я:
Кругаль Євген Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380522332400 ЄДРПОУ:
42767945
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

402 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами адмінприміщення загальною площею 118 кв.м., за адресою: 35500, Рівненська область, Дубенський р-н, м.Радивилів, вул.Почаївська,17, приміщення 1

Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами адмінприміщення загальною площею 118 кв.м., за адресою: 35500, Рівненська область, Дубенський р-н, м.Радивилів, вул.Почаївська,17, приміщення 1
Ім'я:
Владова Марія Олімпіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380362683693 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

391 950,00 грн без ПДВ

Дивитись