Нежитлове приміщення, гараж, площею 48,6 кв.м, що розташоване за адресою: Львівська область, м. Броди, вул. Богуна І., 58

Нежитлове приміщення, гараж, площею 48,6 кв.м, що розташоване за адресою: Львівська область, м. Броди, вул. Богуна І., 58

Початкова ціна

104 758,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 черв. 2024 15:23

до 3 лип. 2024 20:00

Аукціон

з 4 лип. 2024 11:05

до 4 лип. 2024 12:01

Кваліфікація

з 4 лип. 2024 12:01

до 16 вер. 2024 13:15

Аукціон завершено

16 вер. 2024 13:15

Подача пропозицій:
23 черв. 2024 15:23 – 3 лип. 2024 20:00
Період аукціону:
4 лип. 2024 11:05 – 4 лип. 2024 12:01
Дата публікації:
23 черв. 2024 15:23
Період уточнень:
23 черв. 2024 15:23 – 23 черв. 2024 15:23
Період питань:
23 черв. 2024 15:23 – 3 лип. 2024 18:00
Період відповідей:
23 черв. 2024 15:23 – 3 лип. 2024 18:00
Період кваліфікації:
9 серп. 2024 10:50 – 23 вер. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20240623-46431
Реєстраційний внесок:
1 420,00 грн
Гарантійний внесок:
20 951,60 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
104 758,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 047,58 грн
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Контактна особа: Андрій Данильчук, тел.: 050 370 24 91, з 9:00 до 17:00 у робочі дні.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення, гараж, площею 48,6 кв.м, що розташоване за адресою: Львівська область, м. Броди, вул. Богуна І., 58

Код CAV: 04213000-4 Гараж, станція технічного обслуговування, мийка транспортних засобів, автостоянка, автозаправна станція тощо та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

48,6 метри квадратні

Адреса:

Україна, 80601, Львівська область, м. Броди, вулиця Івана Богуна, 58

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
4123196
Дата реєстрації:
28 груд. 2013 15:40
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
48.6
Координати:
Широта: 50.0911594 Довгота: 25.15669189999999

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 23 черв. 2024 15:23
Ілюстрація 23 черв. 2024 15:23
Інформація про об'єкт малої приватизації 23 черв. 2024 15:23
Інформація про об'єкт малої приватизації 23 черв. 2024 15:23
Інформація про об'єкт малої приватизації 23 черв. 2024 15:23
Рішення про затвердження умов продажу 23 черв. 2024 15:23
Інформаційне повідомлення 23 черв. 2024 15:23
Інформаційне повідомлення 23 черв. 2024 15:23
Інформація про об'єкт малої приватизації 28 черв. 2024 09:25

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 5 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Шур Михайло Миколайович
ІПН/РНОКПП:
2639609910

Пропозиція:

720 001,00 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 28 черв. 2024 10:04
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 черв. 2024 10:05
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 черв. 2024 10:06
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 черв. 2024 10:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 черв. 2024 10:20
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 черв. 2024 10:20
Цифровий підпис 28 черв. 2024 13:19
Цифровий підпис 28 черв. 2024 13:20
Цифровий підпис 28 черв. 2024 13:21
Цифровий підпис 28 черв. 2024 13:22
Цифровий підпис 28 черв. 2024 13:23
Цифровий підпис 28 черв. 2024 13:24
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 лип. 2024 10:54
Цифровий підпис 1 лип. 2024 10:59

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 15 лип. 2024 12:03
Акт про відмову переможця 9 серп. 2024 10:49

Документи, що подані з пропозицією 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 28 черв. 2024 10:04
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 черв. 2024 10:05
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 черв. 2024 10:06
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 черв. 2024 10:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 черв. 2024 10:20
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 черв. 2024 10:20
Цифровий підпис 28 черв. 2024 13:19
Цифровий підпис 28 черв. 2024 13:20
Цифровий підпис 28 черв. 2024 13:21
Цифровий підпис 28 черв. 2024 13:22
Цифровий підпис 28 черв. 2024 13:23
Цифровий підпис 28 черв. 2024 13:24
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 лип. 2024 10:54
Цифровий підпис 1 лип. 2024 10:59

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 15 лип. 2024 12:03
Акт про відмову переможця 9 серп. 2024 10:49

Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Не сплатив ціну продажу об'єкта приватизації у встановлений строк
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
4 лип. 2024 12:01 – 15 лип. 2024 18:00
Період оплати:
4 лип. 2024 12:01 – 1 серп. 2024 18:00
Період публікації договору:
4 лип. 2024 12:01 – 18 серп. 2024 18:00
Період підписання договору:
4 лип. 2024 12:01 – 8 серп. 2024 18:00

Учасник:

Ім'я:
Сафяньчук Володимир Казимирович
ІПН/РНОКПП:
2724109579

Пропозиція:

720 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 лип. 2024 15:54
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 лип. 2024 15:54
Заява на участь 2 лип. 2024 15:54
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 лип. 2024 15:54
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 лип. 2024 15:54
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 лип. 2024 15:54

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 12 вер. 2024 14:15
Протокол про результати електронного аукціону 12 вер. 2024 14:15
Протокол про результати електронного аукціону 12 вер. 2024 14:16

Документи договору 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Додаток до договору 12 вер. 2024 14:19
Додаток до договору 12 вер. 2024 14:19
Підписаний договір 16 вер. 2024 12:57
Підписаний договір 16 вер. 2024 12:57
Підписаний договір 16 вер. 2024 12:58
Підписаний договір 16 вер. 2024 12:58

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 лип. 2024 15:54
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 лип. 2024 15:54
Заява на участь 2 лип. 2024 15:54
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 лип. 2024 15:54
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 лип. 2024 15:54
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 лип. 2024 15:54

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 12 вер. 2024 14:15
Протокол про результати електронного аукціону 12 вер. 2024 14:15
Протокол про результати електронного аукціону 12 вер. 2024 14:16

Документи договору 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Додаток до договору 12 вер. 2024 14:19
Додаток до договору 12 вер. 2024 14:19
Підписаний договір 16 вер. 2024 12:57
Підписаний договір 16 вер. 2024 12:57
Підписаний договір 16 вер. 2024 12:58
Підписаний договір 16 вер. 2024 12:58
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
№1910
Назва договору:
Договір купівлі-продажу
Опис договору:
Нежитлове приміщення, гараж, площею 48,6 кв.м, що розташоване за адресою: Львівська область, м. Броди, вул. Богуна І., 58
Вартість договору
720 000,00 грн
Заключна вартість договору:
720 000,00 грн
Дата підписання договору:
12 вер. 2024 13:13
Назва документу Тип документу Дата публікації
Додаток до договору 12 вер. 2024 14:19
Додаток до договору 12 вер. 2024 14:19
Підписаний договір 16 вер. 2024 12:57
Підписаний договір 16 вер. 2024 12:57
Підписаний договір 16 вер. 2024 12:58
Підписаний договір 16 вер. 2024 12:58

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
9 серп. 2024 10:50 – 20 серп. 2024 18:00
Період оплати:
9 серп. 2024 10:50 – 6 вер. 2024 18:00
Період публікації договору:
9 серп. 2024 10:50 – 23 вер. 2024 18:00
Період підписання договору:
9 серп. 2024 10:50 – 13 вер. 2024 18:00

Учасник:

Ім'я:
Волошинська Юлія Анатоліївна
ІПН/РНОКПП:
3216018503

Пропозиція:

480 001,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лип. 2024 14:29
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лип. 2024 14:29
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 лип. 2024 14:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 лип. 2024 14:29
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 лип. 2024 14:29
Заява на участь 3 лип. 2024 14:29
Заява на участь 3 лип. 2024 14:29
Заява на участь 3 лип. 2024 14:29

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лип. 2024 14:29
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лип. 2024 14:29
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 лип. 2024 14:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 лип. 2024 14:29
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 лип. 2024 14:29
Заява на участь 3 лип. 2024 14:29
Заява на участь 3 лип. 2024 14:29
Заява на участь 3 лип. 2024 14:29

Учасник:

Ім'я:
Кравець Андрій Михайлович
ІПН/РНОКПП:
3352105178

Пропозиція:

355 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 лип. 2024 11:44
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 лип. 2024 11:48
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 лип. 2024 11:49
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 лип. 2024 11:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лип. 2024 12:02
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лип. 2024 12:04
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лип. 2024 13:28

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 лип. 2024 11:44
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 лип. 2024 11:48
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 лип. 2024 11:49
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 лип. 2024 11:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лип. 2024 12:02
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лип. 2024 12:04
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лип. 2024 13:28

Учасник:

Ім'я:
Заяць Павло Петрович
ІПН/РНОКПП:
3486807319

Пропозиція:

300 001,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 лип. 2024 13:40
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 лип. 2024 13:41
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 лип. 2024 13:41
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 лип. 2024 13:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лип. 2024 13:43
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лип. 2024 13:47
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 лип. 2024 13:47
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лип. 2024 13:50
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 лип. 2024 14:36

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 лип. 2024 13:40
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 лип. 2024 13:41
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 лип. 2024 13:41
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 лип. 2024 13:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лип. 2024 13:43
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лип. 2024 13:47
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 лип. 2024 13:47
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лип. 2024 13:50
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 лип. 2024 14:36

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04055989
Адреса:
Україна, 80600, Львівська область, місто Броди, пл. Ринок, будинок 20
Інформація щодо підтвердження повноважень:
.

Основний контакт

Ім'я:
Андрій Данильчук
E-mail:
Телефон:
+380503702491

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
04055989
Адреса:
Україна, 80600, Львівська область, місто Броди, пл. Ринок, будинок 20
Інформація щодо підтвердження повноважень:
.

Основний контакт

Ім'я:
Андрій Данильчук
E-mail:
Телефон:
+380503702491

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України
Опис:
ГУК Львів/Бродівська тг/31030000 Золочівського району Львівської області, рахунок UA878999980314101905000013853, код ЄДРПОУ 38008294
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878999980314101905000013853
Найменування одержувача:
ГУК Львів/Бродівська тг/31030000
ЄДРПОУ одержувача:
38008294

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України
Опис:
ГУК Львів/Бродівська тг/31030000 Золочівського району Львівської області, рахунок UA878999980314101905000013853, код ЄДРПОУ 38008294
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878999980314101905000013853
Найменування одержувача:
ГУК Львів/Бродівська тг/31030000
ЄДРПОУ одержувача:
38008294

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України
Опис:
ГУК Львів/Бродівська тг/31030000 Золочівського району Львівської області, рахунок UA878999980314101905000013853, код ЄДРПОУ 38008294
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA878999980314101905000013853
Найменування одержувача:
ГУК Львів/Бродівська тг/31030000
ЄДРПОУ одержувача:
38008294

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області

Вас може зацікавити

Гаражі (гараж 4, гараж 5, гараж 6) за адресою: Закарпатська обл. Мукачівський р-н, с-ще Воловець, вул. Карпатська, 4

Гаражі (гараж 4, гараж 5, гараж 6) за адресою: Закарпатська обл. Мукачівський р-н, с-ще Воловець, вул. Карпатська, 4
Ім'я:
Оксана Степанівна Дідик
E-mail: [email protected] Телефон: +380322616214 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

168 748,00 грн без ПДВ

Дивитись

Будівля, приміщення гаража, загальною площею 18,8 кв.м

Будівля, приміщення гаража, загальною площею 18,8 кв.м
Ім'я:
Лінев'юк Олександр Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380977888859 ЄДРПОУ:
42891875
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

84 020,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлове приміщення, приміщення гаража № 56 загальною площею 23,3 кв.м

Нежитлове приміщення, приміщення гаража № 56 загальною площею 23,3 кв.м
Ім'я:
Лінев'юк Олександр Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380977888859 ЄДРПОУ:
42891875
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

103 900,00 грн без ПДВ

Дивитись