Лісозавод загальною площею 535,5 кв.м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №5, будинок А-2
Об’єкт приватизації – двоповерхова будівля лісозаводу, рік побудови – 1971, (фундамент – залізобетонний; стіни – цегляні; підлога – цементна; перекриття – дерев’яне, залізобетонне, покрівля – шиферна). Складається з цеху площею 206,6 кв.м та двох приміщень площами 16,1 кв. м та 9,1 кв.м на першому поверсі, двох приміщень (кабінетів) площами 34,1 кв.м та 11,1 кв.м на другому поверсі. Наявні електричні комунікації та опалення
10 206,44 грн
без ПДВОрганізатор:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХз 19 трав. 2024 09:45
до 12 черв. 2024 20:00
з 13 черв. 2024 11:10
до 13 черв. 2024 13:00
з 13 черв. 2024 13:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Об’єкт приватизації – двоповерхова будівля лісозаводу, рік побудови – 1971, (фундамент – залізобетонний; стіни – цегляні; підлога – цементна; перекриття – дерев’яне, залізобетонне, покрівля – шиферна). Складається з цеху площею 206,6 кв.м та двох приміщень площами 16,1 кв. м та 9,1 кв.м на першому поверсі, двох приміщень (кабінетів) площами 34,1 кв.м та 11,1 кв.м на другому поверсі. Наявні електричні комунікації та опалення
Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 44661, Волинська область, Колки, Комплекс будівель і споруд №5 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
2659678507080
Дата реєстрації:
11 лист. 2022 16:25
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
535.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
535.5
Рік будівництва:
1971
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 51.09956053460943 Довгота: 25.672366619110107
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 19 трав. 2024 09:45 | |
| Ілюстрація | 19 трав. 2024 09:45 | |
| Ілюстрація | 19 трав. 2024 09:45 | |
| Ілюстрація | 19 трав. 2024 09:45 | |
| Інформаційне повідомлення | 19 трав. 2024 09:45 | |
| Рішення про затвердження умов продажу | 19 трав. 2024 09:45 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 11 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Шрамко Сергій васильович
ЄДРПОУ:
44138611
|
Пропозиція: 600 000,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Не сплатив ціну продажу об'єкта приватизації у встановлений строк
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
13 черв. 2024 13:00 – 24 черв. 2024 18:00
Період оплати:
13 черв. 2024 13:00 – 11 лип. 2024 18:00
Період публікації договору:
13 черв. 2024 13:00 – 28 лип. 2024 18:00
Період підписання договору:
13 черв. 2024 13:00 – 18 лип. 2024 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Сівак Сергій Віталійович
ІПН/РНОКПП:
2398908777
|
Пропозиція: 510 000,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 8 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 8 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
25 черв. 2024 15:12 – 4 лип. 2024 18:00
Період оплати:
25 черв. 2024 15:12 – 23 лип. 2024 18:00
Період публікації договору:
25 черв. 2024 15:12 – 9 серп. 2024 18:00
Період підписання договору:
25 черв. 2024 15:12 – 30 лип. 2024 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Крась Юрій Ігорович
ІПН/РНОКПП:
3080704216
|
Пропозиція: 500 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 14 документів
Документи, що подані з пропозицією 14 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Оксенюк Сергій Миколайович
ІПН/РНОКПП:
2609105471
|
Пропозиція: 500 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Вежбицька Катерина Романівна
ЄДРПОУ:
43140195
|
Пропозиція: 475 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Документи, що подані з пропозицією 10 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Гасимова Світлана Іванівна
ІПН/РНОКПП:
2407216644
|
Пропозиція: 420 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 12 документів
Документи, що подані з пропозицією 12 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Андросюк Сергій Володимирович
ЄДРПОУ:
36704615
|
Пропозиція: 300 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 18 документів
Документи, що подані з пропозицією 18 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
РОГОВА ЄЛИЗАВЕТА ВОЛОДИМИРІВНА
ІПН/РНОКПП:
3641911123
|
Пропозиція: 139 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Лагодович Роман Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3613910830
|
Пропозиція: 125 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Бурнишев Юрій Володимирович
ІПН/РНОКПП:
3226807673
|
Пропозиція: 55 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Савчук Андрій Леонідович
ІПН/РНОКПП:
3221418777
|
Пропозиція: 51 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 12 документів
Документи, що подані з пропозицією 12 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХВас може зацікавити
Передача в оренду нерухомого майна за ПКМУ від 22.09.2023 №1032 на англійському аукціоні
13 126,99 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини нежитлового приміщення площею 200 кв. м., що розташовано на першому поверсі Корпусу 16 літ. "АМ-1" (інв. № 010011), за адресою: м. Харків, просп. Героїв Харкова, 299
19 000,00 грн без ПДВ
ДивитисьОренда частини нежитлового приміщення, загальною площею 95 кв.м., що розташовано на першому поверсі Сталькомплексу корпусу № 1 літ. "АВ-1" (інв. № 010113), за адресою: м. Харків, просп. Героїв Харкова, 299
9 025,00 грн без ПДВ
Дивитись