Нежитлові підвальні приміщення у будівлі міського центру зайнятості загальною площею 157,1 кв. м, що складає 138/1000 будівлі, за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а

Нежитлові підвальні приміщення у будівлі міського центру зайнятості загальною площею 157,1 кв. м, що складає 138/1000 будівлі, за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а

Прийняття заяв на участь

з 7 бер. 2024 15:28

до 3 квіт. 2024 20:00

Аукціон

з 4 квіт. 2024 12:05

до 4 квіт. 2024 14:13

Кваліфікація

з 4 квіт. 2024 14:13

Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
7 бер. 2024 15:28 – 3 квіт. 2024 20:00
Період аукціону:
4 квіт. 2024 12:05 – 4 квіт. 2024 14:13
Дата публікації:
7 бер. 2024 15:28
Період уточнень:
7 бер. 2024 15:28 – 7 бер. 2024 15:28
Період питань:
7 бер. 2024 15:28 – 3 квіт. 2024 18:00
Період відповідей:
7 бер. 2024 15:28 – 3 квіт. 2024 18:00
Період кваліфікації:
26 квіт. 2024 14:22 – 10 черв. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20240307-56164
Реєстраційний внесок:
1 420,00 грн
Гарантійний внесок:
10 977,80 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
54 889,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
548,89 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна у робочі дні з 9-00 до 18-00, у п’ятницю з 9-00 до 16-45 за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлові підвальні приміщення у будівлі міського центру зайнятості загальною площею 157,1 кв. м, що складає 138/1000 будівлі, за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а

Код CAV: 04234000-7 Адміністративні приміщення в цокольних, підвальних, мансардних частинах будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 80100, Львівська область, Червоноград, вулиця Паркова, 4А, Червоноград

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
42032714
Дата реєстрації:
14 трав. 2021 15:05
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
157.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
1108.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
157.1
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Підвальний
Номер поверху або поверхів:
0
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.39523023376653 Довгота: 24.242277145385742

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 7 бер. 2024 15:28
Ілюстрація 7 бер. 2024 15:28
Ілюстрація 7 бер. 2024 15:28
Ілюстрація 7 бер. 2024 15:28
Ілюстрація 7 бер. 2024 15:28
Ілюстрація 7 бер. 2024 15:28
Ілюстрація 7 бер. 2024 15:28
Ілюстрація 7 бер. 2024 15:28
Ілюстрація 7 бер. 2024 15:28
Інформаційне повідомлення 7 бер. 2024 15:28

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 13 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
БІЛЕЦЬКИЙ СЕРГІЙ АНТОНОВИЧ
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2638204735

Пропозиція:

1 800 000,00 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 13:13
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2024 13:15
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 13:15
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 13:15
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 13:16
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 13:16
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 13:17
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 13:17
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 17:04
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 17:04
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 17:04

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 9 квіт. 2024 16:49
Акт про відмову переможця 26 квіт. 2024 14:22

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 13:13
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2024 13:15
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 13:15
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 13:15
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 13:16
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 13:16
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 13:17
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 13:17
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 17:04
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 17:04
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 17:04

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 9 квіт. 2024 16:49
Акт про відмову переможця 26 квіт. 2024 14:22

Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від укладання договору
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
4 квіт. 2024 14:13 – 15 квіт. 2024 18:00
Період оплати:
4 квіт. 2024 14:13 – 2 трав. 2024 18:00
Період публікації договору:
4 квіт. 2024 14:13 – 19 трав. 2024 18:00
Період підписання договору:
4 квіт. 2024 14:13 – 9 трав. 2024 18:00

Учасник:

Ім'я:
Нискогуз Павло Юрійович
ІПН/РНОКПП:
3603500530

Пропозиція:

1 611 000,00 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 бер. 2024 19:50
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 бер. 2024 19:50
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 бер. 2024 19:50
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 бер. 2024 19:50
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 бер. 2024 19:50
Заява на участь 27 бер. 2024 19:50

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Акт про відмову переможця 2 трав. 2024 10:28

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 бер. 2024 19:50
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 бер. 2024 19:50
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 бер. 2024 19:50
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 бер. 2024 19:50
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 бер. 2024 19:50
Заява на участь 27 бер. 2024 19:50

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Акт про відмову переможця 2 трав. 2024 10:28

Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
26 квіт. 2024 14:22 – 7 трав. 2024 18:00
Період оплати:
26 квіт. 2024 14:22 – 24 трав. 2024 18:00
Період публікації договору:
26 квіт. 2024 14:22 – 10 черв. 2024 18:00
Період підписання договору:
26 квіт. 2024 14:22 – 31 трав. 2024 18:00

Учасник:

Ім'я:
Годісь Зіновій Юліанович
ЄДРПОУ:
22405884

Пропозиція:

1 610 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 10:42
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2024 10:42
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 3 квіт. 2024 10:43
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 12:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 12:51
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 10:44
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 10:44
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 10:44
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 10:44
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 10:45

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 10:42
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2024 10:42
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 3 квіт. 2024 10:43
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 12:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 12:51
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 10:44
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 10:44
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 10:44
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 10:44
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 10:45

Учасник:

Ім'я:
Ковалюк Ольга Євгеніївна
ІПН/РНОКПП:
3231104167

Пропозиція:

1 502 222,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 квіт. 2024 13:05
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 квіт. 2024 13:05
Заява на участь 1 квіт. 2024 13:05
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 1 квіт. 2024 13:05
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 1 квіт. 2024 13:05
Заява про ознайомлення з об'єктом 1 квіт. 2024 13:05

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 квіт. 2024 13:05
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 квіт. 2024 13:05
Заява на участь 1 квіт. 2024 13:05
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 1 квіт. 2024 13:05
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 1 квіт. 2024 13:05
Заява про ознайомлення з об'єктом 1 квіт. 2024 13:05

Учасник:

Ім'я:
Гура Ярослав Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2585713732

Пропозиція:

1 341 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 15:07
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 15:07
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 15:07
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 15:07
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 15:07
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 15:07
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 15:07
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 15:07
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37

Документи, що подані з пропозицією 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 15:07
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 15:07
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 15:07
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 15:07
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 15:07
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 15:07
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 15:07
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 15:07
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37
Цифровий підпис 3 квіт. 2024 16:37

Учасник:

Ім'я:
Барило Ігор Григорович
ІПН/РНОКПП:
2726211699

Пропозиція:

1 251 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 квіт. 2024 16:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 квіт. 2024 16:29
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 квіт. 2024 16:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 квіт. 2024 16:29
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 квіт. 2024 16:29
Заява на участь 2 квіт. 2024 16:29

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 квіт. 2024 16:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 квіт. 2024 16:29
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 квіт. 2024 16:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 квіт. 2024 16:29
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 квіт. 2024 16:29
Заява на участь 2 квіт. 2024 16:29

Учасник:

Ім'я:
Бігун Сергій Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3370801056

Пропозиція:

910 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:58
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 11:58
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 11:58
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 11:58
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:58
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 11:58
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 11:58
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:58

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:58
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 11:58
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 11:58
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 11:58
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:58
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 11:58
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 11:58
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:58

Учасник:

Ім'я:
Голінчак Богдан Богданович
ІПН/РНОКПП:
3011206138

Пропозиція:

882 500,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 квіт. 2024 15:01
Заява на участь 2 квіт. 2024 15:01
Заява на участь 2 квіт. 2024 15:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 квіт. 2024 15:01
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 квіт. 2024 15:01
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 квіт. 2024 15:01
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 квіт. 2024 15:01
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 квіт. 2024 15:01

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 квіт. 2024 15:01
Заява на участь 2 квіт. 2024 15:01
Заява на участь 2 квіт. 2024 15:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 квіт. 2024 15:01
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 квіт. 2024 15:01
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 квіт. 2024 15:01
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 квіт. 2024 15:01
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 квіт. 2024 15:01

Учасник:

Ім'я:
Білецька Марія Богданівна
ЄДРПОУ:
44360855

Пропозиція:

820 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:44
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 11:44
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 11:44
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 11:44
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:44
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2024 11:44
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 3 квіт. 2024 11:44
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:44
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 11:44
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 11:44
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 11:44
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:44

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:44
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 11:44
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 11:44
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 11:44
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:44
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2024 11:44
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 3 квіт. 2024 11:44
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:44
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 11:44
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 11:44
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 11:44
Заява на участь 3 квіт. 2024 11:44

Учасник:

Ім'я:
Терещенко Жанна Едуардівна
ЄДРПОУ:
38618785

Пропозиція:

370 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 15:18
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 15:18
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 15:18
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 15:18
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2024 15:18
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 3 квіт. 2024 15:18
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 15:18
Заява на участь 3 квіт. 2024 15:18
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 15:18

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 15:18
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 15:18
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 15:18
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 15:18
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2024 15:18
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 3 квіт. 2024 15:18
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 15:18
Заява на участь 3 квіт. 2024 15:18
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 15:18

Учасник:

Ім'я:
Кочайдовський Сергій Михайлович
ІПН/РНОКПП:
3019704613

Пропозиція:

363 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 12:08
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 12:08
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 12:08
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 12:08
Заява на участь 3 квіт. 2024 12:08
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 12:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 12:08
Заява на участь 3 квіт. 2024 12:08

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 12:08
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 12:08
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 12:08
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 12:08
Заява на участь 3 квіт. 2024 12:08
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 12:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 12:08
Заява на участь 3 квіт. 2024 12:08

Учасник:

Ім'я:
Щербін Михайло Сергійович
ЄДРПОУ:
45213521

Пропозиція:

300 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 16:59
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2024 16:59
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 3 квіт. 2024 16:59
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 16:59
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 16:59
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 16:59
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 16:59
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 16:59
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 16:59
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 16:59

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2024 16:59
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2024 16:59
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 3 квіт. 2024 16:59
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2024 16:59
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 16:59
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2024 16:59
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2024 16:59
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2024 16:59
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2024 16:59
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2024 16:59

Учасник:

Ім'я:
Палій Тарас Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3365805935

Пропозиція:

115 560,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 квіт. 2024 13:02
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 квіт. 2024 13:03
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 квіт. 2024 13:04
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 квіт. 2024 13:05
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 квіт. 2024 13:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 квіт. 2024 13:52

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 квіт. 2024 13:02
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 квіт. 2024 13:03
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 квіт. 2024 13:04
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 квіт. 2024 13:05
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 квіт. 2024 13:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 квіт. 2024 13:52

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
03491180
Адреса:
Україна, 79033, Львівська область, Львів, вул. Бортнянського, 11а
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Барилюк В.Н.
E-mail:
Телефон:
+380322323490
Факс:
+380322323490
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, вул. Бастіонна, 6, м. Київ, Україна.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, вул. Бастіонна, 6, м. Київ, Україна
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, вул. Бастіонна, 6, м. Київ, Україна
Опис:
проведення переможцем аукціону розрахунків за придбаний об’єкт малої приватизації: нежитлові підвальні приміщення у будівлі міського центру зайнятості загальною площею 157,1 кв. м, що складає 138/1000 будівлі, за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Червоноград, вул. Паркова, 4а
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ