Вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 133,1 кв. м за адресою: Закарпатська обл, Хустський р-н, м. Хуст, вул. Рєпіна, 10

Вбудовані нежитлові приміщення, загальною площею 133,1 кв.м кв.м. є вбудованими приміщеннями, що знаходяться на другому поверсі двоповерхової будівлі, яка розташована в центральній частині міста Хуст. Технічний стан об’єкта – задовільний.

Початкова ціна

170 870,92 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 10 лют. 2024 09:27

до 28 лют. 2024 20:00

Аукціон

з 29 лют. 2024 12:05

до 29 лют. 2024 14:04

Кваліфікація

з 29 лют. 2024 14:04

до 27 бер. 2024 09:35

Аукціон завершено

27 бер. 2024 09:35

Подача пропозицій:
10 лют. 2024 09:27 – 28 лют. 2024 20:00
Період аукціону:
29 лют. 2024 12:05 – 29 лют. 2024 14:04
Дата публікації:
10 лют. 2024 09:27
Період уточнень:
10 лют. 2024 09:27 – 10 лют. 2024 09:27
Період питань:
10 лют. 2024 09:27 – 28 лют. 2024 18:00
Період відповідей:
10 лют. 2024 09:27 – 28 лют. 2024 18:00
Період кваліфікації:
29 лют. 2024 14:04 – 14 квіт. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20240210-82882
Реєстраційний внесок:
1 420,00 грн
Гарантійний внесок:
34 174,18 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
170 870,92 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
1 708,71 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з об’єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за місцем розташування об’єкта за адресою:Закарпатська область, Хустський район, м.Хуст, вул.Рєпіна, 10

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Вбудовані нежитлові приміщення, загальною площею 133,1 кв.м кв.м. є вбудованими приміщеннями, що знаходяться на другому поверсі двоповерхової будівлі, яка розташована в центральній частині міста Хуст. Технічний стан об’єкта – задовільний.

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 Одиниця

Адреса:

Україна, 90400, Закарпатська область, Хуст, вулиця Репіна,10 Хуст

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
50992047
Дата реєстрації:
12 лип. 2023 08:25
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
133.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
133.1
Рік будівництва:
1985
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Координати:
Широта: 48.177249367951774 Довгота: 23.313641278930685

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Інформація про об'єкт малої приватизації 10 лют. 2024 09:27
Ілюстрація 10 лют. 2024 09:27
Ілюстрація 10 лют. 2024 09:27
Ілюстрація 10 лют. 2024 09:27
Ілюстрація 10 лют. 2024 09:27
Інформаційне повідомлення 10 лют. 2024 09:27
Рішення про затвердження умов продажу 10 лют. 2024 09:27

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 12 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Губаль Юрій Михайлович
ІПН/РНОКПП:
2840513474

Пропозиція:

3 021 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 20 лют. 2024 17:00
Заява на участь 20 лют. 2024 17:13
Заява про ознайомлення з об'єктом 20 лют. 2024 17:13
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 20 лют. 2024 17:14
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 20 лют. 2024 17:16
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 лют. 2024 14:26

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 11 бер. 2024 09:53

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 27 бер. 2024 09:34

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 20 лют. 2024 17:00
Заява на участь 20 лют. 2024 17:13
Заява про ознайомлення з об'єктом 20 лют. 2024 17:13
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 20 лют. 2024 17:14
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 20 лют. 2024 17:16
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 лют. 2024 14:26

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 11 бер. 2024 09:53

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 27 бер. 2024 09:34
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
458/2
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації - окремого майна - вбудованих приміщень загальною площею 133,10 кв.м за адресою: Закарпатська обл. Хустський р-н, м.Хуст, вул.Рєпіна, 10 за результатами електронного аукціону без умов
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації - окремого майна - вбудованих приміщень загальною площею 133,10 кв.м за адресою: Закарпатська обл. Хустський р-н, м.Хуст, вул.Рєпіна, 10 за результатами електронного аукціону без умов
Вартість договору
3 021 000,00 грн
Заключна вартість договору:
3 625 200,00 грн
Дата підписання договору:
26 бер. 2024 12:25
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 27 бер. 2024 09:34

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
29 лют. 2024 14:04 – 11 бер. 2024 18:00
Період оплати:
29 лют. 2024 14:04 – 28 бер. 2024 18:00
Період публікації договору:
29 лют. 2024 14:04 – 14 квіт. 2024 18:00
Період підписання договору:
29 лют. 2024 14:04 – 4 квіт. 2024 18:00

Учасник:

Ім'я:
Якоб Наталія Іванівна
ІПН/РНОКПП:
2757016408

Пропозиція:

3 020 000,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лют. 2024 14:54
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лют. 2024 14:54
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лют. 2024 14:54
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лют. 2024 14:54
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лют. 2024 14:54
Заява на участь 28 лют. 2024 14:54

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лют. 2024 14:54
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лют. 2024 14:54
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лют. 2024 14:54
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лют. 2024 14:54
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лют. 2024 14:54
Заява на участь 28 лют. 2024 14:54

Учасник:

Ім'я:
Ахременко Сергій Вікторович
ІПН/РНОКПП:
2541215734

Пропозиція:

3 000 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лют. 2024 16:01
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 28 лют. 2024 16:01
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лют. 2024 16:01
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лют. 2024 16:01
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лют. 2024 16:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лют. 2024 16:01
Заява на участь 28 лют. 2024 16:01

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лют. 2024 16:01
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 28 лют. 2024 16:01
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лют. 2024 16:01
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лют. 2024 16:01
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лют. 2024 16:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лют. 2024 16:01
Заява на участь 28 лют. 2024 16:01

Учасник:

Ім'я:
ТОВ "ЦАРІНА СЕРВІС"
ЄДРПОУ:
43728755

Пропозиція:

2 500 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 15 лют. 2024 18:07
Остання річна або квартальна фінансова звітність 15 лют. 2024 18:07
Остання річна або квартальна фінансова звітність 15 лют. 2024 18:07
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 15 лют. 2024 18:07
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 15 лют. 2024 18:07
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 15 лют. 2024 18:07
Заява на участь 15 лют. 2024 18:07
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 15 лют. 2024 18:07
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 15 лют. 2024 18:07
Заява про ознайомлення з об'єктом 15 лют. 2024 18:07

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 15 лют. 2024 18:07
Остання річна або квартальна фінансова звітність 15 лют. 2024 18:07
Остання річна або квартальна фінансова звітність 15 лют. 2024 18:07
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 15 лют. 2024 18:07
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 15 лют. 2024 18:07
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 15 лют. 2024 18:07
Заява на участь 15 лют. 2024 18:07
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 15 лют. 2024 18:07
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 15 лют. 2024 18:07
Заява про ознайомлення з об'єктом 15 лют. 2024 18:07

Учасник:

Ім'я:
Густей Іван Іванович
ІПН/РНОКПП:
2999300158

Пропозиція:

2 350 235,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2024 15:37
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2024 15:37
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2024 15:37
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2024 15:37
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2024 15:37
Заява на участь 27 лют. 2024 15:37

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2024 15:37
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2024 15:37
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2024 15:37
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2024 15:37
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2024 15:37
Заява на участь 27 лют. 2024 15:37

Учасник:

Ім'я:
Барник Роман Павлович
ІПН/РНОКПП:
3352700912

Пропозиція:

2 018 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 26 лют. 2024 15:18
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 26 лют. 2024 15:18
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 лют. 2024 15:19
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 лют. 2024 15:19
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 лют. 2024 15:19
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 26 лют. 2024 16:09
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 лют. 2024 16:09

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 26 лют. 2024 15:18
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 26 лют. 2024 15:18
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 26 лют. 2024 15:19
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 26 лют. 2024 15:19
Заява про ознайомлення з об'єктом 26 лют. 2024 15:19
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 26 лют. 2024 16:09
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 26 лют. 2024 16:09

Учасник:

Ім'я:
Кононова Галина Миколаївна
ІПН/РНОКПП:
2228220402

Пропозиція:

800 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 лют. 2024 19:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2024 19:28
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2024 19:28
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2024 19:28
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2024 19:28
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2024 19:28

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 лют. 2024 19:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2024 19:28
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2024 19:28
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2024 19:28
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2024 19:28
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2024 19:28

Учасник:

Ім'я:
Фетько Зоран Романович
ІПН/РНОКПП:
3743807452

Пропозиція:

800 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лют. 2024 17:30
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лют. 2024 17:31
Заява на участь 28 лют. 2024 17:36
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лют. 2024 17:36
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лют. 2024 17:37
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лют. 2024 17:37
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лют. 2024 17:38

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лют. 2024 17:30
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лют. 2024 17:31
Заява на участь 28 лют. 2024 17:36
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лют. 2024 17:36
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лют. 2024 17:37
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лют. 2024 17:37
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лют. 2024 17:38

Учасник:

Ім'я:
Дзяпко Мирослава Юріївна
ІПН/РНОКПП:
2880702864

Пропозиція:

600 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 лют. 2024 17:08
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2024 17:09
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2024 17:10
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2024 17:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2024 17:24
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2024 17:26
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лют. 2024 17:05

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 лют. 2024 17:08
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2024 17:09
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2024 17:10
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2024 17:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2024 17:24
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2024 17:26
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лют. 2024 17:05

Учасник:

Ім'я:
Федюкович Антон Володимирович
ІПН/РНОКПП:
3223714755

Пропозиція:

353 353,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лют. 2024 14:19
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лют. 2024 14:19
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лют. 2024 14:19
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лют. 2024 14:19
Заява на участь 28 лют. 2024 14:19
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лют. 2024 14:19

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лют. 2024 14:19
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лют. 2024 14:19
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лют. 2024 14:19
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лют. 2024 14:19
Заява на участь 28 лют. 2024 14:19
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лют. 2024 14:19

Учасник:

Ім'я:
Шкурко Владислав Ігорович
ІПН/РНОКПП:
3393515136

Пропозиція:

183 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 лют. 2024 14:36
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 27 лют. 2024 14:37
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2024 16:43
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2024 16:43
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2024 14:38
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2024 14:38
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2024 14:39

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 лют. 2024 14:36
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 27 лют. 2024 14:37
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2024 16:43
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2024 16:43
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2024 14:38
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2024 14:38
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2024 14:39

Учасник:

Ім'я:
Водяний Василь Васильович
ІПН/РНОКПП:
3317518252

Пропозиція:

180 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 28 лют. 2024 11:37
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лют. 2024 11:39
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лют. 2024 11:40
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лют. 2024 12:32
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лют. 2024 14:24
Заява на участь 28 лют. 2024 14:31
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лют. 2024 14:18

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 28 лют. 2024 11:37
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лют. 2024 11:39
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лют. 2024 11:40
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лют. 2024 12:32
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лют. 2024 14:24
Заява на участь 28 лют. 2024 14:31
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лют. 2024 14:18

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
20453063
Адреса:
Україна, 88008, Закарпатська область, м. Ужгород, пл.Поштова, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про управління

Основний контакт

Ім'я:
Пентек А.Ю.
E-mail:
Телефон:
+30312614002
Факс:
+30312614002
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Стрільчук Оксана Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380961413702 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04333879
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

153 261,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ярмистий Василь Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380502468761 ЄДРПОУ:
42891875
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

283 934,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Шостак Яна
E-mail: [email protected] Телефон: +80365535085 ЄДРПОУ:
04057770
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

187 283,77 грн без ПДВ

Дивитись