Група інвентарних об’єктів у складі: брусовально - круглопильний станок BUS (інв. №0512161); бункер (інв. №0220576); бункер (інв. №0220577); бункер (інв. №0220578); вентилятор (інв. №0713254); вентилятор (інв. №1113063); вентилятор ВП-8 (інв. №1113082);
вентилятор ВПЦ-8 (інв. №1113118); вентилятор ВЦ (інв. №1113195); вентилятор пилевий ВПЦ-6-45 (інв. №1013665/2); верстат брусувальний ТD-500 КВА (інв. №1713797); верстат брусувальний ТД-500 КВА (інв. №1413311); верстат двохвальний багатопильний WD 250-350КВА (інв. №1413327); верстат для автоподачі заготовок (інв. №0713153); верстат для заточки стрічкових пил (інв. №0213243/1); верстат для заточки твердосплавних пил (інв. №0213242/1); верстат для розвода зуб’єв стрічкових пил (інв. №0213244); верстат круглопилковий ВПГ-20 (інв. №1713497); верстат торцувальний (інв. №0313685); верстат торцювальний багатопилковий з мех. подачею ТМ-10 (інв. №1713595); витягач горбиля WO 3000 (інв. №1713807); електротельфер (інв. №0513172); елктротельфер (інв. №1013599); естакада (інв. №0413778); колодотягач (інв. №0413778); колодотягач (інв. №0413777); кран ККТ-5 (інв. №9513202); кран-балка (інв. №0713152); круглопильний станок ТУР 150 (інв. №0512246); рубальна машина УРМ-5 з транспортером (інв. №1813830); станок заточний двухсторонній (інв. №0514370); станок свердлильний (інв. №0513143); стрічковий горізонтальний розподільний верстат (інв. №0213241/1); сушка (інв. №0213216); сушка (інв. №0213217); трансформатор ТМ 630/10-84У1 (інв. №0314679); циклони (інв. №9720260); циклони (інв. №9720261); поперечний транспортер подачі пиловника (інв. №0220469); бункер (інв. №0713444); двохпилиний верстат М7001 (інв. №0713083); електротельфер (інв. №1113621); кран-балка (інв. №8714049); лісопильний стаціонарний одноверховий верстат Mohrinder OSS65 (інв. №1513640); торцювальний двухпильний в-т (інв. №0213238); верстат заточний (інв. №0313675); ручна установка для напайки (інв. №0512444); станок для заточки бокової поверхні зуба круглої пили (інв. №0512376); станок Т-4-35/125 (інв. №0010160); станок токарний ФСШ-1А (інв. №8320253); фрезерний станок ГФР-16 (інв. №9110173), за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Маневичі, вул. Андрія Снітка, 31
Обладнання та інше майно Філії «Маневицьке лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»
601 305,70 грн
без ПДВОрганізатор:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХз 3 лют. 2024 10:08
до 27 лют. 2024 20:00
(один учасник)
з 27 лют. 2024 20:00
до 27 бер. 2024 16:08
27 бер. 2024 16:19
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 51 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Обладнання та інше майно Філії «Маневицьке лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України"
Код CAV: 42990000-2 Машини спеціального призначення різні
Класифікатор державного майна (ДМ): 102 Окреме рухоме майно
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 44600, Волинська область, Маневичі, вулиця Андрія Снітка, 31, Маневичі |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Невідомо
Координати:
Широта: 51.30126707420632 Довгота: 25.525789260864258
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 53 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Ілюстрація | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Рішення про затвердження умов продажу | 3 лют. 2024 10:08 | |
| Інформаційне повідомлення | 3 лют. 2024 10:08 |
Показати документи
Приховати документи
Учасники аукціону 1 учасник
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Драгенич Андрій Ігорович
ЄДРПОУ:
44864775
|
Пропозиція: 610 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
689/3
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – групи інвентарних об’єктів, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Маневичі, вул. Андрія Снітка, 31 шляхом викупу за результатами електронного аукціону без умов
Опис договору:
ДОГОВІР
купівлі-продажу об’єкта малої приватизації –
групи інвентарних об’єктів, за адресою: Волинська обл.,
Камінь-Каширський р-н, смт Маневичі, вул. Андрія Снітка, 31
шляхом викупу за результатами електронного аукціону без умов
Вартість договору
610 000,00 грн
Заключна вартість договору:
732 000,00 грн
Дата підписання договору:
27 бер. 2024 12:10
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оплата за участь здійснена:
Так
Період підписання протоколу:
27 лют. 2024 20:00 – 7 бер. 2024 18:00
Період оплати:
27 лют. 2024 20:00 – 26 бер. 2024 18:00
Період публікації договору:
27 лют. 2024 20:00 – 12 квіт. 2024 18:00
Період підписання договору:
27 лют. 2024 20:00 – 2 квіт. 2024 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХВас може зацікавити
Частина під’їзної залізничної колії № 1 від стрілочного переводу № 51 до торця хрестовини стрілочного переводу № 53 протяжністю 37,3 пог. м за адресою: м. Львів, вул. Навроцького, 1 – вул. Луганська
447 562,00 грн без ПДВ
Дивитись