Нежитлова будівля Любинцівської дільниці ветеринарної медицини, А-1 загальною площею 86,4 кв. м, за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, с. Любинці, вул.Шевченка,22

Нежитлова будівля Любинцівської дільниці ветеринарної медицини, А-1 загальною площею 86,4 кв. м, за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, с. Любинці, вул.Шевченка,22

Початкова ціна

4 194,80 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 груд. 2023 10:59

до 11 січ. 2024 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 11 січ. 2024 20:00

до 26 січ. 2024 10:11

Аукціон завершено

26 січ. 2024 10:14

Подача пропозицій:
23 груд. 2023 10:59 – 11 січ. 2024 20:00
Початок аукціону:
12 січ. 2024 12:55
Дата публікації:
23 груд. 2023 10:59
Період уточнень:
23 груд. 2023 10:59 – 23 груд. 2023 10:59
Період питань:
23 груд. 2023 10:59 – 11 січ. 2024 18:00
Період відповідей:
23 груд. 2023 10:59 – 11 січ. 2024 18:00
Період публікації рішення про викуп:
11 січ. 2024 20:00 – 18 січ. 2024 18:00
Період кваліфікації:
11 січ. 2024 20:00 – 25 лют. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20231223-32223
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
201 000,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
4 194,80 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
41,95 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, с. Любинці, вул. Шевченка, 22

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлова будівля Любинцівської дільниці ветеринарної медицини, А-1 загальною площею 86,4 кв. м, за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, с. Любинці, вул.Шевченка,22

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 82456, Львівська область, Любинці, вул.Шевченка, 22

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
28120133
Дата реєстрації:
24 вер. 2018 09:30
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
86.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
86.4
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 49.141093648598854 Довгота: 23.688419679990506

Розташування на мапі

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 23 груд. 2023 10:59
Ілюстрація 23 груд. 2023 10:59
Ілюстрація 23 груд. 2023 10:59
Ілюстрація 23 груд. 2023 10:59
Ілюстрація 23 груд. 2023 10:59
Ілюстрація 23 груд. 2023 10:59
Інформаційне повідомлення 23 груд. 2023 10:59
Інформаційне повідомлення 23 груд. 2023 10:59
Інформаційне повідомлення 23 груд. 2023 10:59
Інформаційне повідомлення 23 груд. 2023 10:59
Інформаційне повідомлення 23 груд. 2023 10:59

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Цуренко Олександр Євгенійович
ІПН/РНОКПП:
3052718296

Пропозиція:

22 941,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 січ. 2024 13:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 січ. 2024 13:16
Заява на участь 8 січ. 2024 13:41
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 8 січ. 2024 13:42
Заява про ознайомлення з об'єктом 8 січ. 2024 13:43
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 8 січ. 2024 13:45
Остання річна або квартальна фінансова звітність 8 січ. 2024 14:35
Остання річна або квартальна фінансова звітність 8 січ. 2024 14:35

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 16 січ. 2024 11:03
Протокол про результати електронного аукціону 18 січ. 2024 10:27

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 26 січ. 2024 10:11

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 січ. 2024 13:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 січ. 2024 13:16
Заява на участь 8 січ. 2024 13:41
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 8 січ. 2024 13:42
Заява про ознайомлення з об'єктом 8 січ. 2024 13:43
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 8 січ. 2024 13:45
Остання річна або квартальна фінансова звітність 8 січ. 2024 14:35
Остання річна або квартальна фінансова звітність 8 січ. 2024 14:35

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 16 січ. 2024 11:03
Протокол про результати електронного аукціону 18 січ. 2024 10:27

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 26 січ. 2024 10:11
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
308
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - нежитлової будівлі Любинцівської дільниці ветеринарної медицини, А-1, загальною площею 86,4 кв.м, за адресою: Львівська область, Стрийський р-н, с.Любинці, вул.Шевченка,22, за результатами аукціону без умов
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - нежитлової будівлі Любинцівської дільниці ветеринарної медицини, А-1, загальною площею 86,4 кв.м, за адресою: Львівська область, Стрийський р-н, с. Любинці, вул.Шевченка,22, за результатами аукціону без умов
Вартість договору
22 941,00 грн
Заключна вартість договору:
27 529,20 грн
Дата підписання договору:
25 січ. 2024 16:05
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 26 січ. 2024 10:11

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
11 січ. 2024 20:00 – 22 січ. 2024 18:00
Період оплати:
11 січ. 2024 20:00 – 8 лют. 2024 18:00
Період публікації договору:
11 січ. 2024 20:00 – 25 лют. 2024 18:00
Період підписання договору:
11 січ. 2024 20:00 – 15 лют. 2024 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
40349068
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, м.Львів, вул. Вітовського, 18
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Осірак Віталій Андрійович
E-mail:
Телефон:
+380322613690

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
Оплата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, смт Павлиш, вул. Сухомлинського, 6А. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 142,10 кв.м.(В)

Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, смт Павлиш, вул. Сухомлинського, 6А. Оренда – приміщення 1-го поверху площею 142,10 кв.м.(В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 486,87 грн з ПДВ

Дивитись

Черкаська обл., м. Звенигородка, вул. Нова, 1.Оренда – будівля складу площею 522,1 кв. м. (В)

Черкаська обл., м. Звенигородка, вул. Нова, 1.Оренда – будівля складу площею 522,1 кв. м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

8 353,60 грн з ПДВ

Дивитись

Черкаська обл., м. Звенигородка, вул. Нова, 1.Оренда – частина будівлі гаражів площею 309,5 кв. м. (В)

Черкаська обл., м. Звенигородка, вул. Нова, 1.Оренда – частина будівлі гаражів площею 309,5 кв. м. (В)
Ім'я:
Менеджер з нерухомості
E-mail: [email protected] Телефон: +380800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 190,00 грн з ПДВ

Дивитись