Об"єкт малої приватизації комунальної власності: окреме майно - нежитлова будівля (фельдшерсько - акушерський пункт) загальною площею 69,6 кв.м за адресою: Львівська обл.,Червоноградський р-н, с.Острів, вул.І.Франка, будинок 4а

Об"єкт малої приватизації комунальної власності: окреме майно - нежитлова будівля (фельдшерсько - акушерський пункт) загальною площею 69,6 кв.м за адресою: Львівська обл.,Червоноградський р-н, с.Острів, вул.І.Франка, будинок 4а

Початкова ціна

204 900,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 23 лист. 2023 09:52

до 12 груд. 2023 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 12 груд. 2023 20:00

до 15 січ. 2024 10:05

Аукціон завершено

15 січ. 2024 10:07

Подача пропозицій:
23 лист. 2023 09:52 – 12 груд. 2023 20:00
Початок аукціону:
13 груд. 2023 11:00
Дата публікації:
23 лист. 2023 09:52
Період уточнень:
23 лист. 2023 09:52 – 23 лист. 2023 09:52
Період питань:
23 лист. 2023 09:52 – 12 груд. 2023 18:00
Період відповідей:
23 лист. 2023 09:52 – 12 груд. 2023 18:00
Період публікації рішення про викуп:
12 груд. 2023 20:00 – 19 груд. 2023 18:00
Період кваліфікації:
12 груд. 2023 20:00 – 26 січ. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20231123-45888
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
40 980,00 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
204 900,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
2 049,00 грн
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська обл.,Червоноградський р-н, с.Острів, вул.І.Франка, будинок 4а

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Об"єкт малої приватизації комунальної власності: окреме майно - нежитлова будівля (фельдшерсько - акушерський пункт) загальною площею 69,6 кв.м за адресою: Львівська обл.,Червоноградський р-н, с.Острів, вул.І.Франка, будинок 4а

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 80051, Львівська область, Острів, вул.Франка,І,4а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
41500639
Дата реєстрації:
12 квіт. 2021 09:40
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
69.6
Загальна площа будівлі, кв.м:
69.6
Площа ділянки, кв. м:
1700.0
Рік будівництва:
1960
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 50.38710986430185 Довгота: 24.174170571881355

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 23 лист. 2023 09:52
Ілюстрація 23 лист. 2023 09:52
Ілюстрація 23 лист. 2023 09:52
Ілюстрація 23 лист. 2023 09:52
Ілюстрація 23 лист. 2023 09:52
Ілюстрація 23 лист. 2023 09:52
Інформаційне повідомлення 23 лист. 2023 09:52

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Дзядик Оксана Йосипівна
ІПН/РНОКПП (ФОП):
2939219500

Пропозиція:

207 900,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 11 груд. 2023 13:42
Заява про ознайомлення з об'єктом 11 груд. 2023 13:44
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 груд. 2023 13:47
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 11 груд. 2023 13:48
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 11 груд. 2023 15:41
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 груд. 2023 14:03
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 груд. 2023 16:26
Остання річна або квартальна фінансова звітність 11 груд. 2023 15:35
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 груд. 2023 15:04
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 груд. 2023 16:54
Остання річна або квартальна фінансова звітність 11 груд. 2023 16:58
Остання річна або квартальна фінансова звітність 11 груд. 2023 16:58
Заява на участь 11 груд. 2023 17:02

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 13 груд. 2023 16:50
Протокол про результати електронного аукціону 20 груд. 2023 13:54

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 15 січ. 2024 10:04

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 11 груд. 2023 13:42
Заява про ознайомлення з об'єктом 11 груд. 2023 13:44
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 груд. 2023 13:47
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 11 груд. 2023 13:48
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 11 груд. 2023 15:41
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 груд. 2023 14:03
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 груд. 2023 16:26
Остання річна або квартальна фінансова звітність 11 груд. 2023 15:35
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 груд. 2023 15:04
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 груд. 2023 16:54
Остання річна або квартальна фінансова звітність 11 груд. 2023 16:58
Остання річна або квартальна фінансова звітність 11 груд. 2023 16:58
Заява на участь 11 груд. 2023 17:02

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 13 груд. 2023 16:50
Протокол про результати електронного аукціону 20 груд. 2023 13:54

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 15 січ. 2024 10:04
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
170
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації комунальної власності: окремого майна - нежитлової будівлі (фельдшерсько-акушерський пункт ) загальною площею 69,6 кв.м, за адресою: Львівська область, Червоноградський р-н, с.Острів, вул. І.Франка, будинок 4а за результатами аукціону без умов
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації комунальної власності: окремого майна - нежитлової будівлі (фельдшерсько-акушерський пункт ) загальною площею 69,6 кв.м, за адресою: Львівська область, Червоноградський р-н, с.Острів, вул. І.Франка, будинок 4а за результатами аукціону без умов
Вартість договору
207 900,00 грн
Заключна вартість договору:
249 480,00 грн
Дата підписання договору:
12 січ. 2024 14:50
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 15 січ. 2024 10:04

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
12 груд. 2023 20:00 – 21 груд. 2023 18:00
Період оплати:
12 груд. 2023 20:00 – 9 січ. 2024 18:00
Період публікації договору:
12 груд. 2023 20:00 – 26 січ. 2024 18:00
Період підписання договору:
12 груд. 2023 20:00 – 16 січ. 2024 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
04055920
Адреса:
Україна, 80100, Львівська область, м.Червоноград, проспект Шевченка. 19
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Рішення

Основний контакт

Ім'я:
Залівський А.І.
E-mail:
Телефон:
+380324932346
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA538201720355579004001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA538201720355579004001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Стрільчук Оксана Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380961413702 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04333879
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

153 261,00 грн без ПДВ

Дивитись

Комплекс будівель, загальною площею 269,3 кв. м за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський (Петрівський) р-н, с-ще Петрове, вул. Паркова (Кірова), 40

Комплекс будівель, загальною площею 269,3 кв. м за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський (Петрівський) р-н, с-ще Петрове, вул. Паркова (Кірова), 40
Ім'я:
Кругаль Євген Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380522332400 ЄДРПОУ:
42767945
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

402 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами адмінприміщення загальною площею 118 кв.м., за адресою: 35500, Рівненська область, Дубенський р-н, м.Радивилів, вул.Почаївська,17, приміщення 1

Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами адмінприміщення загальною площею 118 кв.м., за адресою: 35500, Рівненська область, Дубенський р-н, м.Радивилів, вул.Почаївська,17, приміщення 1
Ім'я:
Владова Марія Олімпіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380362683693 ЄДРПОУ:
42956062
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

391 950,00 грн без ПДВ

Дивитись