Будівля магазину загальною площею 54,3 кв.м, за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с.Словіта, вул.І.Франка, 4а

Будівля магазину загальною площею 54,3 кв.м, за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с.Словіта, вул.І.Франка, 4а

Початкова ціна

136 050,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 27 вер. 2023 12:51

до 16 жовт. 2023 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 16 жовт. 2023 20:00

до 9 лист. 2023 10:30

Аукціон завершено

9 лист. 2023 10:30

Подача пропозицій:
27 вер. 2023 12:51 – 16 жовт. 2023 20:00
Початок аукціону:
17 жовт. 2023 11:15
Дата публікації:
27 вер. 2023 12:51
Період уточнень:
27 вер. 2023 12:51 – 27 вер. 2023 12:51
Період питань:
27 вер. 2023 12:51 – 16 жовт. 2023 18:00
Період відповідей:
27 вер. 2023 12:51 – 16 жовт. 2023 18:00
Період публікації рішення про викуп:
16 жовт. 2023 20:00 – 23 жовт. 2023 18:00
Період кваліфікації:
16 жовт. 2023 20:00 – 30 лист. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230927-49488
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
27 210,00 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
136 050,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
1 360,50 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з об'єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Словіта, вул. І.Франка, 4А

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Будівля магазину загальною площею 54,3 кв.м, за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с.Словіта, вул.І.Франка, 4а

Код CAV: 04222000-0 Магазин (гастроном, універмаг, мінімаркет), аптека, перукарня, хімчистка, пральня, лікарняно-оздоровчий заклад, фізкультурно-оздоровчий заклад тощо
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 80735, Львівська область, Словіта, вул.І.Франка, 4а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
50628433
Дата реєстрації:
9 черв. 2023 16:05
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
54.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
54.3
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
54.3
Рік будівництва:
1990
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 49.75556532597754 Довгота: 24.590393319166537

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 27 вер. 2023 12:51
Ілюстрація 27 вер. 2023 12:51
Ілюстрація 27 вер. 2023 12:51
Інформаційне повідомлення 27 вер. 2023 12:51
Інформаційне повідомлення 27 вер. 2023 12:51
Інформаційне повідомлення 27 вер. 2023 12:51
Інформаційне повідомлення 27 вер. 2023 12:51

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Борис Галина Зіновіївна
ІПН/РНОКПП:
3195406022

Пропозиція:

136 050,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 16 жовт. 2023 15:51
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 16 жовт. 2023 15:51
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 16 жовт. 2023 15:51
Заява про ознайомлення з об'єктом 16 жовт. 2023 15:51
Заява на участь 16 жовт. 2023 15:51
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 16 жовт. 2023 15:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 16 жовт. 2023 15:51
Заява на участь 16 жовт. 2023 15:51

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 19 жовт. 2023 10:08
Протокол про результати електронного аукціону 20 жовт. 2023 15:08

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 лист. 2023 10:29

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 16 жовт. 2023 15:51
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 16 жовт. 2023 15:51
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 16 жовт. 2023 15:51
Заява про ознайомлення з об'єктом 16 жовт. 2023 15:51
Заява на участь 16 жовт. 2023 15:51
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 16 жовт. 2023 15:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 16 жовт. 2023 15:51
Заява на участь 16 жовт. 2023 15:51

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 19 жовт. 2023 10:08
Протокол про результати електронного аукціону 20 жовт. 2023 15:08

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 лист. 2023 10:29
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
4426
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - будівлі магазину загальною площею 54,3 кв.м, за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с.Словіта, вул.І.Франка, 4а за результатами аукціону без умов
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - будівлі магазину загальною площею 54,3 кв.м, за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с.Словіта, вул.І.Франка, 4а за результатами аукціону без умов
Вартість договору
136 050,00 грн
Заключна вартість договору:
163 260,00 грн
Дата підписання договору:
8 лист. 2023 10:25
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 лист. 2023 10:29

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
16 жовт. 2023 20:00 – 25 жовт. 2023 18:00
Період оплати:
16 жовт. 2023 20:00 – 13 лист. 2023 18:00
Період публікації договору:
16 жовт. 2023 20:00 – 30 лист. 2023 18:00
Період підписання договору:
16 жовт. 2023 20:00 – 20 лист. 2023 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79005, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
44768034
Адреса:
Україна, 01601, Київ, місто Київ, вулиця Руставелі Шота, будинок 9А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Бутузова Надія Павлівна
E-mail:
Телефон:
+380968249290

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу нерухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот №1, будівля аптеки

Аукціон з продажу нерухомого майна ПРАТ «ЛІКИ КІРОВОГРАДЩИНИ» (код ЄДРПОУ 33142589), а саме: лот №1, будівля аптеки
Ім'я:
Христенко Вадим Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504870976 ІПН/РНОКПП:
2351114131
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

200 000,00 грн без ПДВ

Дивитись

Магазин загальною площею 74,8 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №5, будинок Г-1; котлопункт загальною площею 57,4 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №5, будинок В-1

Магазин загальною площею 74,8 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №5, будинок Г-1; котлопункт загальною площею 57,4 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд ...
Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380332240057 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

107 126,00 грн без ПДВ

Дивитись

Медпункт загальною площею 64,1 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Шевченка, 6

Медпункт загальною площею 64,1 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Шевченка, 6
Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380332240057 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

77 494,00 грн без ПДВ

Дивитись