Нежитлова будівля загальною площею 53,7 кв. за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Комарники, вул. Лазок, 41

Нежитлова будівля загальною площею 53,7 кв. за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Комарники, вул. Лазок, 41

Початкова ціна

845,10 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 25 лип. 2023 16:04

до 2 серп. 2023 20:00

Аукціон

з 3 серп. 2023 12:25

до 3 серп. 2023 13:39

Кваліфікація

з 3 серп. 2023 13:39

до 13 вер. 2023 15:23

Аукціон завершено

13 вер. 2023 15:23

Подача пропозицій:
25 лип. 2023 16:04 – 2 серп. 2023 20:00
Період аукціону:
3 серп. 2023 12:25 – 3 серп. 2023 13:39
Дата публікації:
25 лип. 2023 16:04
Період уточнень:
25 лип. 2023 16:04 – 27 лип. 2023 16:04
Період питань:
25 лип. 2023 16:04 – 2 серп. 2023 18:00
Період відповідей:
25 лип. 2023 16:04 – 2 серп. 2023 18:00
Період кваліфікації:
14 серп. 2023 13:25 – 28 вер. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230725-80616
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
169,02 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
845,10 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
8,45 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська обл., Самбірський р-н, с. Комарники, вул. Лазок, 41

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлова будівля загальною площею 53,7 кв. за адресою: Львівська обл., Самбірський р-н, с. Комарники, вул. Лазок, 41

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 82550, Львівська область, Комарники, вул.Лазок,41

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
30443186
Дата реєстрації:
20 лют. 2019 12:40
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
53.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
53.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
53.7
Площа ділянки, кв. м:
1562.0
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Кондиціонування:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
0
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 48.99799577128682 Довгота: 23.04594501072017

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 25 лип. 2023 16:04
Ілюстрація 25 лип. 2023 16:04
Інформаційне повідомлення 25 лип. 2023 16:04
Інформаційне повідомлення 25 лип. 2023 16:04
Інформаційне повідомлення 25 лип. 2023 16:04
Інформаційне повідомлення 25 лип. 2023 16:04

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 7 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Терещенко Валерій Анатолійович
ІПН/РНОКПП:
3050801294

Пропозиція:

200 012,00 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 28 лип. 2023 11:41
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лип. 2023 11:42
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лип. 2023 11:42
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лип. 2023 11:42
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лип. 2023 11:42
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лип. 2023 11:42
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 28 лип. 2023 11:43

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Акт про відмову переможця 14 серп. 2023 13:25

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 28 лип. 2023 11:41
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лип. 2023 11:42
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лип. 2023 11:42
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лип. 2023 11:42
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лип. 2023 11:42
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лип. 2023 11:42
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 28 лип. 2023 11:43

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Акт про відмову переможця 14 серп. 2023 13:25

Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
3 серп. 2023 13:39 – 14 серп. 2023 18:00
Період оплати:
3 серп. 2023 13:39 – 31 серп. 2023 18:00
Період публікації договору:
3 серп. 2023 13:39 – 17 вер. 2023 18:00
Період підписання договору:
3 серп. 2023 13:39 – 7 вер. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Лейбук Ярослав Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3423415798

Пропозиція:

140 100,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 серп. 2023 13:40
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 серп. 2023 13:40
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 серп. 2023 13:40
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 серп. 2023 13:43
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 серп. 2023 13:41
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 серп. 2023 13:43

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 18 серп. 2023 14:35

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 13 вер. 2023 15:22

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 серп. 2023 13:40
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 серп. 2023 13:40
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 серп. 2023 13:40
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 серп. 2023 13:43
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 серп. 2023 13:41
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 серп. 2023 13:43

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 18 серп. 2023 14:35

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 13 вер. 2023 15:22
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
3499
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна – нежитлової будівлі загальною площею 53,7 кв.м за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Комарники, вул.Лазок, 41, за результатами аукціону без умов
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна – нежитлової будівлі загальною площею 53,7 кв.м за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Комарники, вул.Лазок, 41, за результатами аукціону без умов
Вартість договору
140 100,00 грн
Заключна вартість договору:
168 120,00 грн
Дата підписання договору:
13 вер. 2023 15:15
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 13 вер. 2023 15:22

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
14 серп. 2023 13:25 – 23 серп. 2023 18:00
Період оплати:
14 серп. 2023 13:25 – 11 вер. 2023 18:00
Період публікації договору:
14 серп. 2023 13:25 – 28 вер. 2023 18:00
Період підписання договору:
14 серп. 2023 13:25 – 18 вер. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Одинець Ігор Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3002118632

Пропозиція:

140 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 30 лип. 2023 13:51
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 30 лип. 2023 13:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 лип. 2023 13:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 лип. 2023 13:52
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 30 лип. 2023 13:53
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 30 лип. 2023 13:53
Заява про ознайомлення з об'єктом 30 лип. 2023 13:53

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 30 лип. 2023 13:51
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 30 лип. 2023 13:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 лип. 2023 13:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 лип. 2023 13:52
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 30 лип. 2023 13:53
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 30 лип. 2023 13:53
Заява про ознайомлення з об'єктом 30 лип. 2023 13:53

Учасник:

Ім'я:
Жеребецька Марія Іванівна
ІПН/РНОКПП:
3531007621

Пропозиція:

130 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 1 серп. 2023 23:59
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 2 серп. 2023 00:01
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 серп. 2023 00:02
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 серп. 2023 00:03
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 серп. 2023 00:05
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 серп. 2023 00:06
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 серп. 2023 00:06

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 1 серп. 2023 23:59
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 2 серп. 2023 00:01
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 серп. 2023 00:02
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 серп. 2023 00:03
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 серп. 2023 00:05
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 серп. 2023 00:06
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 серп. 2023 00:06

Учасник:

Ім'я:
тендерний відділ
ЄДРПОУ:
25551379

Пропозиція:

110 200,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 серп. 2023 16:13
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 2 серп. 2023 16:13
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 2 серп. 2023 16:13
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 серп. 2023 16:13
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 серп. 2023 16:13
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 серп. 2023 16:13
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 серп. 2023 16:13
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 серп. 2023 16:13
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 серп. 2023 16:13
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 серп. 2023 16:13

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 серп. 2023 16:13
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 2 серп. 2023 16:13
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 2 серп. 2023 16:13
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 серп. 2023 16:13
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 серп. 2023 16:13
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 серп. 2023 16:13
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 серп. 2023 16:13
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 серп. 2023 16:13
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 серп. 2023 16:13
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 серп. 2023 16:13

Учасник:

Ім'я:
Василишин Богдан Васильович
ІПН/РНОКПП:
2907403518

Пропозиція:

110 001,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 серп. 2023 09:35
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 серп. 2023 09:36
Заява про ознайомлення з об'єктом 1 серп. 2023 10:54
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 1 серп. 2023 10:56
Заява на участь 1 серп. 2023 10:59
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 1 серп. 2023 11:02
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 серп. 2023 11:05

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 серп. 2023 09:35
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 1 серп. 2023 09:36
Заява про ознайомлення з об'єктом 1 серп. 2023 10:54
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 1 серп. 2023 10:56
Заява на участь 1 серп. 2023 10:59
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 1 серп. 2023 11:02
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 1 серп. 2023 11:05

Учасник:

Ім'я:
Іванов-Костецький Сергій Олексійович
ІПН/РНОКПП:
3052212656

Пропозиція:

55 555,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лип. 2023 10:26
Заява на участь 28 лип. 2023 10:26
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лип. 2023 10:26
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лип. 2023 10:26
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лип. 2023 10:26
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лип. 2023 10:26

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лип. 2023 10:26
Заява на участь 28 лип. 2023 10:26
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лип. 2023 10:26
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лип. 2023 10:26
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лип. 2023 10:26
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лип. 2023 10:26

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
40349068
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, м. Львів, вул. Вітовського, 18
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Осірак Віталій Андрійович
E-mail:
Телефон:
+380322613690

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
Оплата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 17,9 кв. м (В)

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 17,9 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

537,00 грн з ПДВ

Дивитись

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 20,0 кв. м (В)

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 20,0 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

600,00 грн з ПДВ

Дивитись

Черкаська обл., Звенигородський р-н, смт. Лисянка, площа Миру, 28. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 50,80 м² (В)

Черкаська обл., Звенигородський р-н, смт. Лисянка, площа Миру, 28. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 50,80 м² (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

609,60 грн з ПДВ

Дивитись