Будівля ветеринарної лікарні загальною площею 65,4 кв. м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Батятичі, вул. Побережна, 62а

Будівля ветеринарної лікарні загальною площею 65,4 кв. м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Батятичі, вул. Побережна, 62а

Початкова ціна

457,20 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 25 лип. 2023 14:50

до 2 серп. 2023 20:00

Аукціон

з 3 серп. 2023 11:00

до 3 серп. 2023 11:56

Кваліфікація

з 3 серп. 2023 11:56

до 29 серп. 2023 09:11

Аукціон завершено

29 серп. 2023 09:11

Подача пропозицій:
25 лип. 2023 14:50 – 2 серп. 2023 20:00
Період аукціону:
3 серп. 2023 11:00 – 3 серп. 2023 11:56
Дата публікації:
25 лип. 2023 14:50
Період уточнень:
25 лип. 2023 14:50 – 27 лип. 2023 14:50
Період питань:
25 лип. 2023 14:50 – 2 серп. 2023 18:00
Період відповідей:
25 лип. 2023 14:50 – 2 серп. 2023 18:00
Період кваліфікації:
3 серп. 2023 11:56 – 17 вер. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230725-62344
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
91,44 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
457,20 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
4,57 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Львівська обл., Львівський р-н, с. Батятичі, вул. Побережна, 62а.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Будівля ветеринарної лікарні загальною площею 65,4 кв. м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Батятичі, вул. Побережна, 62а

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 80423, Львівська область, Батятичі, вул. Побережна, 62а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
27146674
Дата реєстрації:
18 лип. 2018 22:35
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
65.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
65.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
65.4
Площа ділянки, кв. м:
1914.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 50.10830806115679 Довгота: 24.276835686196208

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 25 лип. 2023 14:50
Ілюстрація 25 лип. 2023 14:50
Інформаційне повідомлення 25 лип. 2023 14:50
Інформаційне повідомлення 25 лип. 2023 14:50
Інформаційне повідомлення 25 лип. 2023 14:50

Історія аукціону

Учасники аукціону 5 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Віщак Михайло Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3385900175

Пропозиція:

59 100,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 30 лип. 2023 15:13
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 лип. 2023 15:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 лип. 2023 15:15
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 30 лип. 2023 15:15
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 30 лип. 2023 15:15
Заява про ознайомлення з об'єктом 30 лип. 2023 15:16

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 8 серп. 2023 16:04

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 29 серп. 2023 09:11

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 30 лип. 2023 15:13
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 лип. 2023 15:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 лип. 2023 15:15
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 30 лип. 2023 15:15
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 30 лип. 2023 15:15
Заява про ознайомлення з об'єктом 30 лип. 2023 15:16

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 8 серп. 2023 16:04

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 29 серп. 2023 09:11
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
3277
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - будівля ветеринарної лікарні загальною площею 65,4 кв. м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Батятичі, вул. Побережна, 62аза результатами аукціону без умов
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - будівля ветеринарної лікарні загальною площею 65,4 кв. м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Батятичі, вул. Побережна, 62аза результатами аукціону без умов
Вартість договору
59 100,00 грн
Заключна вартість договору:
70 920,00 грн
Дата підписання договору:
28 серп. 2023 11:10
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 29 серп. 2023 09:11

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
3 серп. 2023 11:56 – 14 серп. 2023 18:00
Період оплати:
3 серп. 2023 11:56 – 31 серп. 2023 18:00
Період публікації договору:
3 серп. 2023 11:56 – 17 вер. 2023 18:00
Період підписання договору:
3 серп. 2023 11:56 – 7 вер. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Тарас Костів
ЄДРПОУ:
41034550

Пропозиція:

59 001,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 серп. 2023 15:42
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 2 серп. 2023 15:42
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 2 серп. 2023 15:42
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 серп. 2023 15:42
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 серп. 2023 15:42
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 серп. 2023 15:42
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 серп. 2023 15:42
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 серп. 2023 15:42
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 серп. 2023 15:42

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 серп. 2023 15:42
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 2 серп. 2023 15:42
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 2 серп. 2023 15:42
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 серп. 2023 15:42
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 серп. 2023 15:42
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 серп. 2023 15:42
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 серп. 2023 15:42
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 серп. 2023 15:42
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 серп. 2023 15:42

Учасник:

Ім'я:
тендерний відділ
ЄДРПОУ:
25551379

Пропозиція:

59 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 серп. 2023 16:22
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 2 серп. 2023 16:22
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 2 серп. 2023 16:22
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 серп. 2023 16:22
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 серп. 2023 16:22
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 серп. 2023 16:22
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 серп. 2023 16:22
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 серп. 2023 16:22
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 серп. 2023 16:22
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 серп. 2023 16:22

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 серп. 2023 16:22
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 2 серп. 2023 16:22
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 2 серп. 2023 16:22
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 серп. 2023 16:22
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 серп. 2023 16:22
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 серп. 2023 16:22
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 серп. 2023 16:22
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 серп. 2023 16:22
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 серп. 2023 16:22
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 серп. 2023 16:22

Учасник:

Ім'я:
Іванов-Костецький Сергій Олексійович
ІПН/РНОКПП:
3052212656

Пропозиція:

22 222,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лип. 2023 12:11
Заява на участь 28 лип. 2023 12:11
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лип. 2023 12:11
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лип. 2023 12:11
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лип. 2023 12:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лип. 2023 12:11

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 28 лип. 2023 12:11
Заява на участь 28 лип. 2023 12:11
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 28 лип. 2023 12:11
Заява про ознайомлення з об'єктом 28 лип. 2023 12:11
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 28 лип. 2023 12:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 28 лип. 2023 12:11

Учасник:

Ім'я:
Свиридко Ольга Степанівна
ІПН/РНОКПП:
3003808402

Пропозиція:

4 350,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 серп. 2023 16:18
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 серп. 2023 16:26
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 серп. 2023 16:27
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 серп. 2023 16:27
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 серп. 2023 16:28
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 серп. 2023 16:29

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 серп. 2023 16:18
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 2 серп. 2023 16:26
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 2 серп. 2023 16:27
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 серп. 2023 16:27
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 серп. 2023 16:28
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 серп. 2023 16:29

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
40349068
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, м.Львів, вул. Вітовського, 18
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Осірак Віталій Андрійович
E-mail:
Телефон:
+380322613690
Факс:
+380322613690

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 17,9 кв. м (В)

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 17,9 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

537,00 грн з ПДВ

Дивитись

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 20,0 кв. м (В)

Черкаська обл., смт. Чорнобай, вул. Центральна, 173. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 20,0 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

600,00 грн з ПДВ

Дивитись

Черкаська обл., Звенигородський р-н, смт. Лисянка, площа Миру, 28. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 50,80 м² (В)

Черкаська обл., Звенигородський р-н, смт. Лисянка, площа Миру, 28. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 50,80 м² (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

609,60 грн з ПДВ

Дивитись