Група інвентарних об’єктів у складі: побутове приміщення загальною площею 360,9 кв.м; побутовий корпус лісоскладу загальною площею 557,2 кв.м; цех столярних виробів /Й-1/ загальною площею 1167,2 кв.м; сушилки /О-1/ загальною площею 144,2 кв.м; прохідна
загальною площею 12,1 кв.м, центральна ремонтна майстерня /П-1/ загальною площею 361,5 кв.м; цех № 1 /К-1/ загальною площею 650,7 кв.м; навіс цеху №2 загальною площею 50,9 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Маневичі, вул. Андрія Снітка, 31; цех переробки деревини загальною площею 972,2 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Маневичі, вул. Андрія Снітка, 31з
Група інвентарних об’єктів у складі: побутове приміщення загальною площею 360,9 кв.м; побутовий корпус лісоскладу загальною площею 557,2 кв.м; цех столярних виробів /Й-1/ загальною площею 1167,2 кв.м; сушилки /О-1/ загальною площею 144,2 кв.м; прохідна загальною площею 12,1 кв.м, центральна ремонтна майстерня /П-1/ загальною площею 361,5 кв.м; цех № 1 /К-1/ загальною площею 650,7 кв.м; навіс цеху №2 загальною площею 50,9 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Маневичі, вул. Андрія
Снітка, 31; цех переробки деревини загальною площею 972,2 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Маневичі, вул. Андрія Снітка, 31з
3 032 678,69 грн
без ПДВОрганізатор:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХз 25 черв. 2023 11:33
до 19 лип. 2023 20:00
з 20 лип. 2023 11:05
до 20 лип. 2023 11:52
з 20 лип. 2023 11:52
до 29 серп. 2023 09:15
29 серп. 2023 09:16
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 7 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Група інвентарних об’єктів у складі: побутове приміщення загальною площею 360,9 кв.м; побутовий корпус лісоскладу загальною площею 557,2 кв.м; цех столярних виробів /Й-1/ загальною площею 1167,2 кв.м; сушилки /О-1/ загальною площею 144,2 кв.м; прохідна загальною площею 12,1 кв.м, центральна ремонтна майстерня /П-1/ загальною площею 361,5 кв.м; цех № 1 /К-1/ загальною площею 650,7 кв.м; навіс цеху №2 загальною площею 50,9 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Маневичі, вул. Андрія Снітка, 31; цех переробки деревини загальною площею 972,2 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Маневичі, вул. Андрія Снітка, 31з
Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 44600, Волинська область, Маневичі, вулиця Андрія Снітка, 31, Маневичі |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
28491929,48424009, 28948725, 14912219, 14912232, 48423837, 14912211, 14912231,
Дата реєстрації:
30 трав. 2006 16:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
4276.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
4276.9
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Координати:
Широта: 51.30122682654396 Довгота: 25.525826811790466
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 9 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 25 черв. 2023 11:33 | |
| Ілюстрація | 25 черв. 2023 11:33 | |
| Ілюстрація | 25 черв. 2023 11:33 | |
| Ілюстрація | 25 черв. 2023 11:33 | |
| Ілюстрація | 25 черв. 2023 11:33 | |
| Ілюстрація | 25 черв. 2023 11:33 | |
| Ілюстрація | 25 черв. 2023 11:33 | |
| Інформаційне повідомлення | 25 черв. 2023 11:33 | |
| Рішення про затвердження умов продажу | 25 черв. 2023 11:33 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 4 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Козак Михайло
ЄДРПОУ:
35382784
|
Пропозиція: 20 500 000,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
20 лип. 2023 11:52 – 31 лип. 2023 18:00
Період оплати:
20 лип. 2023 11:52 – 17 серп. 2023 18:00
Період публікації договору:
20 лип. 2023 11:52 – 3 вер. 2023 18:00
Період підписання договору:
20 лип. 2023 11:52 – 24 серп. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Драгенич Андрій Ігорович
ЄДРПОУ:
44864775
|
Пропозиція: 9 601 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
3276
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - групи інвентарних об’єктів у складі: побутове приміщення загальною площею 360,9 кв.м; побутовий корпус лісоскладу загальною площею 557,2 кв.м; цех столярних виробів /Й-1/ загальною площею 1167,2 кв.м; сушилки /О-1/ загальною площею 144,2 кв.м; прохідна загальною площею 12,1 кв.м, центральна ремонтна майстерня /П-1/ загальною площею 361,5 кв.м; цех № 1 /К-1/ загальною площею 650,7 кв.м; навіс цеху №2 загальною площею 50,9 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Маневичі, вул. Андрія Снітка, 31; цех переробки деревини загальною площею 972,2 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Маневичі, вул. Андрія Снітка, 31з за результатами електронного аукціону без умов
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - групи інвентарних об’єктів у складі: побутове приміщення загальною площею 360,9 кв.м; побутовий корпус лісоскладу загальною площею 557,2 кв.м; цех столярних виробів /Й-1/ загальною площею 1167,2 кв.м; сушилки /О-1/ загальною площею 144,2 кв.м; прохідна загальною площею 12,1 кв.м, центральна ремонтна майстерня /П-1/ загальною площею 361,5 кв.м; цех № 1 /К-1/ загальною площею 650,7 кв.м; навіс цеху №2 загальною площею 50,9 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Маневичі, вул. Андрія Снітка, 31; цех переробки деревини загальною площею 972,2 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, смт Маневичі, вул. Андрія Снітка, 31з за результатами електронного аукціону без умов
Вартість договору
9 601 000,00 грн
Заключна вартість договору:
11 521 200,00 грн
Дата підписання договору:
28 серп. 2023 14:55
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
31 лип. 2023 16:49 – 9 серп. 2023 18:00
Період оплати:
31 лип. 2023 16:49 – 28 серп. 2023 18:00
Період публікації договору:
31 лип. 2023 16:49 – 14 вер. 2023 18:00
Період підписання договору:
31 лип. 2023 16:49 – 4 вер. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Борисюк Олександр Васильович
ІПН/РНОКПП:
2691100291
|
Пропозиція: 9 600 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник: |
Пропозиція: 3 500 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХВас може зацікавити
Аукціон з продажу майна банкрута - Дочірнє підприємства «Житомирський облавтодор» Відкритого акціонерного товариство «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», 10003 м. Житомир, вул. Перемоги, 75, в межах справи № 906/1318/19. Майновий комплекс цеху з обробки каменю (рухомого та нерухомого майна), розташованого за адресою: Житомирська область, Житомирський район, село Нова Рудня, вулиця Чуднівська, 1-А.
4 499 997,60 грн з ПДВ
ДивитисьЄдиний майновий комплекс державного підприємства "Ганнопільський спиртовий завод", код за ЄДРПОУ 00374893
3 550 960,27 грн без ПДВ
Дивитись