Група інвентарних об’єктів у складі: будівля гаражів площею 473,5 кв.м, будівля складу площею 56,0 кв.м, будівля складу площею 19,2 кв.м , водонасосна площею 6,8 кв.м за адресою: 90500, Закарпатська область, м. Тячів, вул. Польова, 5
Нерухоме майно, що входить до складу Групи інвентарних об’єктів за адресою: 90500, Закарпатська область, м. Тячів, вул. Польова, 5 перебуває в незадовільному технічному стані та потребує капітального ремонту.
89 813,00 грн
без ПДВОрганізатор:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХз 24 черв. 2023 10:42
до 16 лип. 2023 20:00
з 17 лип. 2023 11:00
до 17 лип. 2023 12:05
з 17 лип. 2023 12:05
до 16 серп. 2023 14:26
16 серп. 2023 14:27
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Група інвентарних об’єктів у складі: будівля гаражів площею 473,5 кв.м, будівля складу площею 56,0 кв.м, будівля складу площею 19,2 кв.м , водонасосна площею 6,8 кв.м , за адресою: 90500, Закарпатська обл., м. Тячів, вул. Польова, 5. Нерухоме майно, що входить до складу Групи інвентарних об’єктів перебуває в незадовільному технічному стані та потребує капітального ремонту.
Код CAV: 04212000-7 Будівля складу, ангар тощо та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Кількість: 4 Одиниця |
Адреса: Україна, 90500, Закарпатська область, Тячів, вул. Польова,5 |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
133332854
Дата реєстрації:
6 серп. 2018 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
555.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
555.5
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Координати:
Широта: 48.02831920033765 Довгота: 23.575115774559148
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 24 черв. 2023 10:42 | |
| Ілюстрація | 24 черв. 2023 10:42 | |
| Ілюстрація | 24 черв. 2023 10:42 | |
| Ілюстрація | 24 черв. 2023 10:42 | |
| Ілюстрація | 24 черв. 2023 10:42 | |
| Ілюстрація | 24 черв. 2023 10:42 | |
| Інформаційне повідомлення | 24 черв. 2023 10:42 | |
| Рішення про затвердження умов продажу | 24 черв. 2023 10:42 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 6 учасників
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Мартинич Юрій Юрійович
ІПН/РНОКПП:
2177610171
|
Пропозиція: 2 150 015,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
459/2
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна - групи інвентарних об’єктів у складі: гараж, Б загальною площею 473,5 кв.м; склад, В загальною площею 56,0 кв.м; склад, Е загальною площею 19,2 кв.м; водонасосна, Д загальною площею 6,8 кв.м, за адресою: Закарпатська область, Тячівський р-н, м. Тячів, вул. Польова, 5, за результатами електронного аукціону (без умов)
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна - групи інвентарних об’єктів у складі: гараж, Б загальною площею 473,5 кв.м; склад, В загальною площею 56,0 кв.м; склад, Е загальною площею 19,2 кв.м; водонасосна, Д загальною площею 6,8 кв.м, за адресою: Закарпатська область, Тячівський р-н, м. Тячів, вул. Польова, 5, за результатами електронного аукціону (без умов)
Вартість договору
2 150 015,00 грн
Заключна вартість договору:
2 150 015,00 грн
Дата підписання договору:
15 серп. 2023 14:15
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
17 лип. 2023 12:05 – 26 лип. 2023 18:00
Період оплати:
17 лип. 2023 12:05 – 14 серп. 2023 18:00
Період публікації договору:
17 лип. 2023 12:05 – 31 серп. 2023 18:00
Період підписання договору:
17 лип. 2023 12:05 – 21 серп. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Волос Віталій Іванович
ІПН/РНОКПП:
3260702331
|
Пропозиція: 2 150 000,00 грн |
Статус: Учасник не став переможцем |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Кус Василь Іванович
ІПН/РНОКПП:
3124324819
|
Пропозиція: 2 114 873,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Руснак Іван Васильович
ІПН/РНОКПП:
2333608976
|
Пропозиція: 2 100 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Віщак Михайло Сергійович
ІПН/РНОКПП:
3385900175
|
Пропозиція: 1 600 000,61 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Немає завантажених документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Дьордяй Іван Степанович
ІПН/РНОКПП:
3534713555
|
Пропозиція: 151 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 7 документів
Документи, що подані з пропозицією 7 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити