Будівля дільниці ветеринарної медицини загальною площею 67,4 кв. м, за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Раденичі, вул. Пасічна, 80

Будівля дільниці ветеринарної медицини загальною площею 67,4 кв. м, за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Раденичі, вул. Пасічна, 80

Початкова ціна

2 374,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 21 черв. 2023 09:45

до 11 лип. 2023 20:00

Аукціон

з 12 лип. 2023 12:10

до 12 лип. 2023 13:06

Кваліфікація

з 12 лип. 2023 13:06

до 9 серп. 2023 09:27

Аукціон завершено

9 серп. 2023 09:27

Подача пропозицій:
21 черв. 2023 09:45 – 11 лип. 2023 20:00
Період аукціону:
12 лип. 2023 12:10 – 12 лип. 2023 13:06
Дата публікації:
21 черв. 2023 09:45
Період уточнень:
21 черв. 2023 09:45 – 21 черв. 2023 09:45
Період питань:
21 черв. 2023 09:45 – 11 лип. 2023 18:00
Період відповідей:
21 черв. 2023 09:45 – 11 лип. 2023 18:00
Період кваліфікації:
12 лип. 2023 13:06 – 26 серп. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230621-72892
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
474,80 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 374,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
23,74 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
ознайомитися з Об'єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Раденичі, вул. Пасічна, 80

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Будівля дільниці ветеринарної медицини загальною площею 67,4 кв. м, за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Раденичі, вул. Пасічна, 80

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 81372, Львівська область, Раденичі, вул.Пасічна, 80

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
19102052
Дата реєстрації:
14 лют. 2017 19:20
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
67.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
67.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
67.4
Площа ділянки, кв. м:
363.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 49.727726885405914 Довгота: 23.171722816427472

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 21 черв. 2023 09:45
Ілюстрація 21 черв. 2023 09:45
Ілюстрація 21 черв. 2023 09:45
Інформаційне повідомлення 21 черв. 2023 09:45
Інформаційне повідомлення 21 черв. 2023 09:45
Інформаційне повідомлення 21 черв. 2023 09:45
Інформаційне повідомлення 21 черв. 2023 09:45

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 5 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Серняк Марія Михайлівна
ІПН/РНОКПП:
2057724748

Пропозиція:

100 091,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 7 лип. 2023 11:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 7 лип. 2023 11:31
Заява про ознайомлення з об'єктом 7 лип. 2023 11:32
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 7 лип. 2023 11:33
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 7 лип. 2023 11:49
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 7 лип. 2023 11:52

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 20 лип. 2023 11:36

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 серп. 2023 09:27

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 7 лип. 2023 11:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 7 лип. 2023 11:31
Заява про ознайомлення з об'єктом 7 лип. 2023 11:32
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 7 лип. 2023 11:33
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 7 лип. 2023 11:49
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 7 лип. 2023 11:52

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 20 лип. 2023 11:36

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 серп. 2023 09:27
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
294
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - будівля дільниці ветеринарної медицини загальною площею 67,4 кв.м, за адресою: Львівська область, Яворівський р-н, с Раденичі, вул. Пасічна,80, за результатами аукціону без умов
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - будівля дільниці ветеринарної медицини загальною площею 67,4 кв.м, за адресою: Львівська область, Яворівський р-н, с Раденичі, вул. Пасічна,80, за результатами аукціону без умов
Вартість договору
100 091,00 грн
Заключна вартість договору:
120 109,20 грн
Дата підписання договору:
8 серп. 2023 09:10
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 9 серп. 2023 09:27

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
12 лип. 2023 13:06 – 21 лип. 2023 18:00
Період оплати:
12 лип. 2023 13:06 – 9 серп. 2023 18:00
Період публікації договору:
12 лип. 2023 13:06 – 26 серп. 2023 18:00
Період підписання договору:
12 лип. 2023 13:06 – 16 серп. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Підкович Орест
ЄДРПОУ:
44604178

Пропозиція:

100 001,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 5 лип. 2023 23:33
Остання річна або квартальна фінансова звітність 5 лип. 2023 23:34
Остання річна або квартальна фінансова звітність 5 лип. 2023 23:35
Остання річна або квартальна фінансова звітність 5 лип. 2023 23:36
Остання річна або квартальна фінансова звітність 5 лип. 2023 23:37
Остання річна або квартальна фінансова звітність 5 лип. 2023 23:37
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 лип. 2023 21:25
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 6 лип. 2023 21:26
Заява на участь 6 лип. 2023 21:26
Заява про ознайомлення з об'єктом 6 лип. 2023 21:27
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 6 лип. 2023 21:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 6 лип. 2023 21:28
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 6 лип. 2023 21:29

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 5 лип. 2023 23:33
Остання річна або квартальна фінансова звітність 5 лип. 2023 23:34
Остання річна або квартальна фінансова звітність 5 лип. 2023 23:35
Остання річна або квартальна фінансова звітність 5 лип. 2023 23:36
Остання річна або квартальна фінансова звітність 5 лип. 2023 23:37
Остання річна або квартальна фінансова звітність 5 лип. 2023 23:37
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 лип. 2023 21:25
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 6 лип. 2023 21:26
Заява на участь 6 лип. 2023 21:26
Заява про ознайомлення з об'єктом 6 лип. 2023 21:27
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 6 лип. 2023 21:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 6 лип. 2023 21:28
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 6 лип. 2023 21:29

Учасник:

Ім'я:
Тарас Костів
ЄДРПОУ:
41034550

Пропозиція:

85 010,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 11 лип. 2023 18:48
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 лип. 2023 18:48
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 11 лип. 2023 18:48
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 лип. 2023 18:48
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 лип. 2023 18:48
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 11 лип. 2023 18:48
Остання річна або квартальна фінансова звітність 11 лип. 2023 18:48
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 11 лип. 2023 18:48
Заява про ознайомлення з об'єктом 11 лип. 2023 18:48

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 11 лип. 2023 18:48
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 лип. 2023 18:48
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 11 лип. 2023 18:48
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 лип. 2023 18:48
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 лип. 2023 18:48
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 11 лип. 2023 18:48
Остання річна або квартальна фінансова звітність 11 лип. 2023 18:48
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 11 лип. 2023 18:48
Заява про ознайомлення з об'єктом 11 лип. 2023 18:48

Учасник:

Ім'я:
Безносюк Оксана Анатоліївна
ІПН/РНОКПП:
2210206883

Пропозиція:

35 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 9 лип. 2023 16:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 лип. 2023 16:08
Заява на участь 9 лип. 2023 16:09
Заява про ознайомлення з об'єктом 9 лип. 2023 16:09
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 9 лип. 2023 16:10
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 9 лип. 2023 16:10
Остання річна або квартальна фінансова звітність 9 лип. 2023 16:12

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 9 лип. 2023 16:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 лип. 2023 16:08
Заява на участь 9 лип. 2023 16:09
Заява про ознайомлення з об'єктом 9 лип. 2023 16:09
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 9 лип. 2023 16:10
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 9 лип. 2023 16:10
Остання річна або квартальна фінансова звітність 9 лип. 2023 16:12

Учасник:

Ім'я:
Одинець Ігор Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3002118632

Пропозиція:

31 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 11 лип. 2023 00:28
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 лип. 2023 00:30
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 лип. 2023 00:30
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 лип. 2023 00:30
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 лип. 2023 00:30
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 11 лип. 2023 00:31
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 11 лип. 2023 00:31
Заява про ознайомлення з об'єктом 11 лип. 2023 00:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 лип. 2023 14:16
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 лип. 2023 14:16

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 11 лип. 2023 00:28
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 лип. 2023 00:30
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 лип. 2023 00:30
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 лип. 2023 00:30
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 11 лип. 2023 00:30
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 11 лип. 2023 00:31
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 11 лип. 2023 00:31
Заява про ознайомлення з об'єктом 11 лип. 2023 00:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 11 лип. 2023 14:16
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 11 лип. 2023 14:16

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388393
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
40349068
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, м.Львів, вул. Вітовського, 18
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Осірак Віталій Андрійович
E-mail:
Телефон:
+380322613690

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Черкаська обл., смт. Лисянка, площа Миру, 28. Оренда – приміщення підвалу, площею 207,00 м² (В)

Черкаська обл., смт. Лисянка, площа Миру, 28. Оренда – приміщення підвалу, площею 207,00 м² (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 484,00 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Черкаська обл., м. Тальне, вул. 1-го Травня, 61. Оренда – будинок радіовузла площею 172,90 м² (В)

Довгострокова оренда! Черкаська обл., м. Тальне, вул. 1-го Травня, 61. Оренда – будинок радіовузла площею 172,90 м² (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 074,80 грн з ПДВ

Дивитись

Черкаська обл., смт. Лисянка, площа Миру, 26. Оренда – приміщення І поверху та підвалу площею 253,10 кв. м (В)

Черкаська обл., смт. Лисянка, площа Миру, 26. Оренда – приміщення І поверху та підвалу площею 253,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 037,20 грн з ПДВ

Дивитись