Комплекс будівель у складі: будівля А-1 площею 135,8 кв. м, будівля Б площею 88,7 кв. м, будівля В площею 12,7 кв. м за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Скелівка,вул. Валова, 91-а

Комплекс будівель у складі: будівля А-1 площею 135,8 кв. м, будівля Б площею 88,7 кв. м, будівля В площею 12,7 кв. м за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Скелівка,вул. Валова, 91-а

Початкова ціна

7 417,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 16 черв. 2023 14:10

до 4 лип. 2023 20:00

Аукціон

з 5 лип. 2023 11:20

до 5 лип. 2023 11:58

Кваліфікація

з 5 лип. 2023 11:58

до 2 серп. 2023 14:41

Аукціон завершено

2 серп. 2023 14:41

Подача пропозицій:
16 черв. 2023 14:10 – 4 лип. 2023 20:00
Період аукціону:
5 лип. 2023 11:20 – 5 лип. 2023 11:58
Дата публікації:
16 черв. 2023 14:10
Період уточнень:
16 черв. 2023 14:10 – 16 черв. 2023 14:10
Період питань:
16 черв. 2023 14:10 – 4 лип. 2023 18:00
Період відповідей:
16 черв. 2023 14:10 – 4 лип. 2023 18:00
Період кваліфікації:
5 лип. 2023 11:58 – 19 серп. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230616-05576
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
1 483,40 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
7 417,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
74,17 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська обл., Самбірський р-н, с. Скелівка, вул. Валова, 91-а

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Комплекс будівель у складі: будівля А-1 площею 135,8 кв. м, будівля Б площею 88,7 кв. м, будівля В площею 12,7 кв. м за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Скелівка,вул. Валова, 91-а

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 82052, Львівська область, Скелівка, вул.Валова, 91-а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
18419752
Дата реєстрації:
23 груд. 2016 16:35
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
237.2
Загальна площа будівлі, кв.м:
237.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
237.2
Площа ділянки, кв. м:
3438.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 49.538304379271665 Довгота: 22.971023792233073

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 16 черв. 2023 14:10
Ілюстрація 16 черв. 2023 14:10
Інформаційне повідомлення 16 черв. 2023 14:10
Інформаційне повідомлення 16 черв. 2023 14:10
Інформаційне повідомлення 16 черв. 2023 14:10
Інформаційне повідомлення 16 черв. 2023 14:10

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Лиско Руслан Дмитрович
ІПН/РНОКПП:
3447407118

Пропозиція:

111 001,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 4 лип. 2023 16:05
Заява про ознайомлення з об'єктом 4 лип. 2023 16:05
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 4 лип. 2023 16:06
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 4 лип. 2023 16:06
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 4 лип. 2023 16:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 лип. 2023 16:14

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 14 лип. 2023 12:47

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 2 серп. 2023 14:40

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 4 лип. 2023 16:05
Заява про ознайомлення з об'єктом 4 лип. 2023 16:05
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 4 лип. 2023 16:06
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 4 лип. 2023 16:06
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 4 лип. 2023 16:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 лип. 2023 16:14

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 14 лип. 2023 12:47

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 2 серп. 2023 14:40
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
249
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна – комплексу будівель у складі: будівля А-1 площею 135,8 кв. м, будівля Б площею 88,7 кв. м, будівля В площею 12,7 кв. м за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Скелівка, вул. Валова, 91-а, за результатами аукціону без умов
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна – комплексу будівель у складі: будівля А-1 площею 135,8 кв. м, будівля Б площею 88,7 кв. м, будівля В площею 12,7 кв. м за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Скелівка, вул. Валова, 91-а, за результатами аукціону без умов
Вартість договору
111 001,00 грн
Заключна вартість договору:
133 201,20 грн
Дата підписання договору:
2 серп. 2023 11:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 2 серп. 2023 14:40

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
5 лип. 2023 11:58 – 14 лип. 2023 18:00
Період оплати:
5 лип. 2023 11:58 – 2 серп. 2023 18:00
Період публікації договору:
5 лип. 2023 11:58 – 19 серп. 2023 18:00
Період підписання договору:
5 лип. 2023 11:58 – 9 серп. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Підкович Орест
ЄДРПОУ:
44604178

Пропозиція:

111 000,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 2 лип. 2023 08:45
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 лип. 2023 08:46
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 лип. 2023 08:46
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 лип. 2023 08:47
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 лип. 2023 08:48
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 лип. 2023 08:49
Заява на участь 2 лип. 2023 08:49
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 лип. 2023 08:50
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 лип. 2023 08:50
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 лип. 2023 08:50
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 2 лип. 2023 08:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лип. 2023 10:16
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лип. 2023 10:18

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 2 лип. 2023 08:45
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 лип. 2023 08:46
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 лип. 2023 08:46
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 лип. 2023 08:47
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 лип. 2023 08:48
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 лип. 2023 08:49
Заява на участь 2 лип. 2023 08:49
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 лип. 2023 08:50
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 лип. 2023 08:50
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 лип. 2023 08:50
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 2 лип. 2023 08:51
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лип. 2023 10:16
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лип. 2023 10:18

Учасник:

Ім'я:
Єсип Петро Богданович
ІПН/РНОКПП:
3478803932

Пропозиція:

93 600,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 4 лип. 2023 13:05
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 4 лип. 2023 13:05
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 4 лип. 2023 13:05
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 лип. 2023 13:05
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 4 лип. 2023 13:05
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 4 лип. 2023 13:05
Заява про ознайомлення з об'єктом 4 лип. 2023 13:05

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 4 лип. 2023 13:05
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 4 лип. 2023 13:05
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 4 лип. 2023 13:05
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 лип. 2023 13:05
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 4 лип. 2023 13:05
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 4 лип. 2023 13:05
Заява про ознайомлення з об'єктом 4 лип. 2023 13:05

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
40349068
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, м. Львів, вул. Вітовського, 18
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Осірак Віталій Андрійович
E-mail:
Телефон:
+380322613690

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
Оплата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 35. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 416,9 кв.м (В)

Черкаська обл., м. Корсунь-Шевченківський, вул. Шевченка, 35. Оренда – приміщення 3-го поверху площею 416,9 кв.м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

5 002,80 грн з ПДВ

Дивитись

Черкаська обл., м. Сміла, вул. Незалежності, 35. Оренда - приміщення 3-го поверху, площею 399,80 кв. м (В)

Черкаська обл., м. Сміла, вул. Незалежності, 35. Оренда - приміщення 3-го поверху, площею 399,80 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

4 797,60 грн з ПДВ

Дивитись

Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вулиця Патріотів України, буд. 113А. Оренда – третій поверх, загальною площею 1107,20 кв.м (В)

Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вулиця Патріотів України, буд. 113А. Оренда – третій поверх, загальною площею 1107,20 кв.м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

13 286,40 грн з ПДВ

Дивитись