Комплекс будівель у складі: будівля ветеринарної медицини, поз.1 А-1 площею 63,9 кв. м; сарай, поз. 2 Б площею 32,6 кв. м; вбиральня поз. 3 В, , за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, с. Старий Добротвір, вул. Франка І., 76

Комплекс будівель у складі: будівля ветеринарної медицини, поз.1 А-1 площею 63,9 кв. м; сарай, поз. 2 Б площею 32,6 кв. м; вбиральня поз. 3 В, , за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, с. Старий Добротвір, вул. Франка І., 76

Прийняття заяв на участь

з 4 трав. 2023 11:57

до 22 трав. 2023 20:00

Аукціон

з 23 трав. 2023 11:55

до 23 трав. 2023 13:09

Кваліфікація

з 23 трав. 2023 13:09

Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
4 трав. 2023 11:57 – 22 трав. 2023 20:00
Період аукціону:
23 трав. 2023 11:55 – 23 трав. 2023 13:09
Дата публікації:
4 трав. 2023 11:57
Період уточнень:
4 трав. 2023 11:57 – 4 трав. 2023 11:57
Період питань:
4 трав. 2023 11:57 – 22 трав. 2023 18:00
Період відповідей:
4 трав. 2023 11:57 – 22 трав. 2023 18:00
Період кваліфікації:
30 трав. 2023 14:40 – 14 лип. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230504-45668
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
748,28 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
3 741,40 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
37,41 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська обл., Червоноградський (колишній Кам'янка - Бузький) р-н, с. Старий Добротвір, вул. Франка І., 76

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Комплекс будівель у складі: будівля ветеринарної медицини, поз.1 А-1 площею 63,9 кв. м; сарай, поз. 2 Б площею 32,6 кв. м; вбиральня поз. 3 В, , за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, с. Старий Добротвір, вул. Франка І., 76

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 80410, Львівська область, Старий Добротвір, вул.Франка І.,76

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
27146853
Дата реєстрації:
18 лип. 2018 19:35
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
96.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
96.5
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
96.5
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Ліфт:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 50.22765042432203 Довгота: 24.378829245630953

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 4 трав. 2023 11:57
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 11:57
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 11:57
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 11:57
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 11:57
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 11:57
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 11:57
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 11:57

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 7 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Животок Олександр Олександрович
ЄДРПОУ:
30334673

Пропозиція:

250 100,00 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2023 18:19
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 18:19
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 18:19
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 18:19
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 18:19
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 18:19
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 18:19
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 18:19
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 18:19

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Акт про відмову переможця 30 трав. 2023 14:40

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2023 18:19
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 18:19
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 18:19
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 18:19
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 18:19
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 18:19
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 18:19
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 18:19
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 18:19

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Акт про відмову переможця 30 трав. 2023 14:40

Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
23 трав. 2023 13:09 – 1 черв. 2023 18:00
Період оплати:
23 трав. 2023 13:09 – 20 черв. 2023 18:00
Період публікації договору:
23 трав. 2023 13:09 – 7 лип. 2023 18:00
Період підписання договору:
23 трав. 2023 13:09 – 27 черв. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Слюз Андрій Ярославович
ІПН/РНОКПП:
3227804452

Пропозиція:

250 000,00 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 трав. 2023 19:45
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 трав. 2023 19:45
Заява на участь 22 трав. 2023 15:37
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 15:37
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 15:37

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Акт про відмову переможця 8 черв. 2023 11:28

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 13 трав. 2023 19:45
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 13 трав. 2023 19:45
Заява на участь 22 трав. 2023 15:37
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 15:37
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 15:37

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Акт про відмову переможця 8 черв. 2023 11:28

Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
30 трав. 2023 14:40 – 8 черв. 2023 18:00
Період оплати:
30 трав. 2023 14:40 – 27 черв. 2023 18:00
Період публікації договору:
30 трав. 2023 14:40 – 14 лип. 2023 18:00
Період підписання договору:
30 трав. 2023 14:40 – 4 лип. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Бойчук Григорій Тарасович
ЄДРПОУ:
44855074

Пропозиція:

231 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 21 трав. 2023 20:42
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 21 трав. 2023 20:42
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 11:12
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 трав. 2023 20:42
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 трав. 2023 20:42
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 21 трав. 2023 20:42
Остання річна або квартальна фінансова звітність 21 трав. 2023 20:43
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 21 трав. 2023 20:43
Заява про ознайомлення з об'єктом 21 трав. 2023 20:43
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 10:28

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 21 трав. 2023 20:42
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 21 трав. 2023 20:42
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 11:12
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 трав. 2023 20:42
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 трав. 2023 20:42
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 21 трав. 2023 20:42
Остання річна або квартальна фінансова звітність 21 трав. 2023 20:43
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 21 трав. 2023 20:43
Заява про ознайомлення з об'єктом 21 трав. 2023 20:43
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 10:28

Учасник:

Ім'я:
Черкас Дмитро Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3007306075

Пропозиція:

230 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 14:46
Заява на участь 19 трав. 2023 16:39
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 трав. 2023 16:33
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 трав. 2023 16:38
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 трав. 2023 16:41
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 14:43
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 14:46

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 14:46
Заява на участь 19 трав. 2023 16:39
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 трав. 2023 16:33
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 трав. 2023 16:38
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 трав. 2023 16:41
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 14:43
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 14:46

Учасник:

Ім'я:
Гончар Юрій Вікторович
Веб сайт: ІПН/РНОКПП:
3445112179

Пропозиція:

190 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 19:04
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 19:04
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 19:04
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 19:04
Заява на участь 22 трав. 2023 19:04
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 19:04

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 19:04
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 19:04
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 19:04
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 19:04
Заява на участь 22 трав. 2023 19:04
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 19:04

Учасник:

Ім'я:
Гейко Марина Миколаївна
ЄДРПОУ:
44700416

Пропозиція:

5 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2023 11:32
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 11:32
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 11:33
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 11:33
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 11:33
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 11:33
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 11:34
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 11:34
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 11:35
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 11:35

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2023 11:32
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 11:32
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 11:33
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 11:33
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 11:33
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 11:33
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 11:34
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 11:34
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 11:35
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 11:35

Учасник:

Ім'я:
Мендрик Наталія Михайлівна
ЄДРПОУ:
39595539

Пропозиція:

4 741,40 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2023 12:13
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 12:13
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 12:13
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 12:13
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 12:13
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 12:14
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 12:14
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 12:14
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 12:14
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 12:15
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 13:21
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 13:21

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2023 12:13
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 12:13
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 12:13
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 12:13
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 12:13
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 12:14
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 12:14
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 12:14
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 12:14
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 12:15
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 13:21
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 13:21

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
40349068
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, м. Львів, вул. Вітовського, 18
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Осірак Віталій Андрійович
E-mail:
Телефон:
+380322613690

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
Оплата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Нежитлові приміщення в будівлі, що знаходиться за адресою: Житомирська область, м. Овруч, вул. Прикордонна, 6А, загальною площею 254,75 кв.м

Нежитлові приміщення в будівлі, що знаходиться за адресою: Житомирська область, м. Овруч, вул. Прикордонна, 6А, загальною площею 254,75 кв.м
Ім'я:
Кисельчук Дмитрій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503843646 ЄДРПОУ:
44736531
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 591,66 грн без ПДВ

Дивитись

Продовження договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 15,00 кв. м за адресою: просп. Голосіївський, 59-А

Продовження договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 15,00 кв. м за адресою: просп. Голосіївський, 59-А
Ім'я:
Цюкало Анастасія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442816624 ЄДРПОУ:
37308812
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 578,94 грн без ПДВ

Дивитись

м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29 а. Оренда – приміщення складу на 1 поверсі будівлі літ А-2 площею 65,50 кв. м (В)

м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29 а. Оренда – приміщення складу на 1 поверсі будівлі літ А-2 площею 65,50 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 237,48 грн з ПДВ

Дивитись