Нежитлова будівля, ветамбулаторія А, площею 62,7 кв. м, за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, с. Чорний острів, вул. Галицька, 54

Нежитлова будівля, ветамбулаторія А, площею 62,7 кв. м, за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, с. Чорний острів, вул. Галицька, 54

Початкова ціна

5 551,80 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 4 трав. 2023 11:17

до 22 трав. 2023 20:00

Аукціон

з 23 трав. 2023 11:20

до 23 трав. 2023 11:58

Кваліфікація

з 23 трав. 2023 11:58

до 19 черв. 2023 13:12

Аукціон завершено

19 черв. 2023 13:12

Подача пропозицій:
4 трав. 2023 11:17 – 22 трав. 2023 20:00
Період аукціону:
23 трав. 2023 11:20 – 23 трав. 2023 11:58
Дата публікації:
4 трав. 2023 11:17
Період уточнень:
4 трав. 2023 11:17 – 4 трав. 2023 11:17
Період питань:
4 трав. 2023 11:17 – 22 трав. 2023 18:00
Період відповідей:
4 трав. 2023 11:17 – 22 трав. 2023 18:00
Період кваліфікації:
23 трав. 2023 11:58 – 7 лип. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230504-17135
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
1 110,36 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
5 551,80 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
55,52 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська область, Стрийський (колишній-Жидачівський) р-н, с.Чорний острів, вул.Галицька,54.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлова будівля, ветамбулаторія А, площею 62,7 кв. м, за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, с. Чорний острів, вул. Галицька, 54

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 81720, Львівська область, Чорний Острів, вул.Галицька,54

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
29222873
Дата реєстрації:
26 лист. 2018 18:45
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
62.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
62.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
62.7
Площа ділянки, кв. м:
856.0
Рік будівництва:
1965
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 49.465158668545946 Довгота: 24.262049743153106

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 4 трав. 2023 11:17
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 11:17
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 11:17
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 11:17
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 11:17

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Черкас Дмитро Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3007306075

Пропозиція:

40 100,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 19 трав. 2023 17:06
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 трав. 2023 17:07
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 трав. 2023 17:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 трав. 2023 17:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 трав. 2023 17:12
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 14:36

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 31 трав. 2023 16:11

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 19 черв. 2023 13:12

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 19 трав. 2023 17:06
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 трав. 2023 17:07
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 трав. 2023 17:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 трав. 2023 17:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 трав. 2023 17:12
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 14:36

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 31 трав. 2023 16:11

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 19 черв. 2023 13:12
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
2171
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - нежитлової будівлі ветамбулаторії А, площею 62,7 кв м за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, с.Чорний острів, вул.Галицька,54, за результатами аукціону без умов
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - нежитлової будівлі ветамбулаторії А, площею 62,7 кв м за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, с.Чорний острів, вул.Галицька,54, за результатами аукціону без умов
Вартість договору
40 100,00 грн
Заключна вартість договору:
48 120,00 грн
Термін дії договору:
19 черв. 2023 13:12 – 19 черв. 16:15
Дата підписання договору:
16 черв. 2023 12:10
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 19 черв. 2023 13:12

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
23 трав. 2023 11:58 – 1 черв. 2023 18:00
Період оплати:
23 трав. 2023 11:58 – 20 черв. 2023 18:00
Період публікації договору:
23 трав. 2023 11:58 – 7 лип. 2023 18:00
Період підписання договору:
23 трав. 2023 11:58 – 27 черв. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Мендрик Наталія Михайлівна
ЄДРПОУ:
39595539

Пропозиція:

40 000,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2023 12:19
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 12:19
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 12:19
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 12:19
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 12:20
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 12:20
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 12:20
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 12:21
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 12:21
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 12:21
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 13:18
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 13:18

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2023 12:19
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 12:19
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 12:19
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 12:19
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 12:20
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 12:20
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 12:20
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 12:21
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 12:21
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 12:21
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 13:18
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 13:18

Учасник:

Ім'я:
Азанов Олексій Петрович
ІПН/РНОКПП:
2961910571

Пропозиція:

35 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 13:50
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 13:50
Заява на участь 22 трав. 2023 14:07
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 14:07
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 14:07

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 13:50
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 13:50
Заява на участь 22 трав. 2023 14:07
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 14:07
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 14:07

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
40349068
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, м. Львів, вул. Вітовського, 18
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Осірак Віталій Андрійович
E-mail:
Телефон:
+380322613690

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
Оплата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Оренда нежитлового приміщення, кабінет 520, за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 149-А

Оренда нежитлового приміщення, кабінет 520, за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 149-А
Ім'я:
Борисенко Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380990661576 ЄДРПОУ:
45318469
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

7 543,06 грн без ПДВ

Дивитись

Продовження договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 15,00 кв. м за адресою: просп. Голосіївський, 59-А

Продовження договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 15,00 кв. м за адресою: просп. Голосіївський, 59-А
Ім'я:
Цюкало Анастасія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442816624 ЄДРПОУ:
37308812
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 578,94 грн без ПДВ

Дивитись

Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29. Оренда – приміщення 1 поверху будівлі літ А-2 площею 68,70 кв. м (В)

Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29. Оренда – приміщення 1 поверху будівлі літ А-2 площею 68,70 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 926,62 грн з ПДВ

Дивитись