Будівля Брюховицької дільниці ветеринарної медицини загальною площею 95,4 кв. м, за адресою: Львівська обл., Львівський ( колишній Перемишлянський) р-н, с. Брюховичі, вул. Костирки Андрія, 2а

Будівля Брюховицької дільниці ветеринарної медицини загальною площею 95,4 кв. м, за адресою: Львівська обл., Львівський ( колишній Перемишлянський) р-н, с. Брюховичі, вул. Костирки Андрія, 2а

Прийняття заяв на участь

з 4 трав. 2023 10:26

до 22 трав. 2023 20:00

Аукціон

з 23 трав. 2023 11:25

до 23 трав. 2023 12:39

Кваліфікація

з 23 трав. 2023 12:39

Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
4 трав. 2023 10:26 – 22 трав. 2023 20:00
Період аукціону:
23 трав. 2023 11:25 – 23 трав. 2023 12:39
Дата публікації:
4 трав. 2023 10:26
Період уточнень:
4 трав. 2023 10:26 – 4 трав. 2023 10:26
Період питань:
4 трав. 2023 10:26 – 22 трав. 2023 18:00
Період відповідей:
4 трав. 2023 10:26 – 22 трав. 2023 18:00
Період кваліфікації:
9 черв. 2023 14:33 – 24 лип. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230504-00728
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
751,92 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
3 759,60 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
37,60 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Брюховичі, вул. Костирки Андрія, 2а

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Будівля Брюховицької дільниці ветеринарної медицини загальною площею 95,4 кв. м, за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, с. Брюховичі, вул. Костирки Андрія, 2а

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 81244, Львівська область, Брюховичі, вул.Костирки Андрія,2а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
29218849
Дата реєстрації:
27 лист. 2018 12:10
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
95.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
95.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
95.4
Площа ділянки, кв. м:
600.0
Рік будівництва:
1947
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Телефонізація:
Присутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 49.58274106539754 Довгота: 24.58256258636798

Розташування на мапі

Документи аукціону 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 4 трав. 2023 10:26
Ілюстрація 4 трав. 2023 10:26
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 10:26
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 10:26
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 10:26
Інформаційне повідомлення 4 трав. 2023 10:26

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 7 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Підкович Орест
ЄДРПОУ:
44604178

Пропозиція:

320 001,00 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 21 трав. 2023 23:01
Заява про ознайомлення з об'єктом 21 трав. 2023 23:01
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 21 трав. 2023 23:03
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 21 трав. 2023 23:03
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 21 трав. 2023 23:05
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 21 трав. 2023 23:06
Остання річна або квартальна фінансова звітність 21 трав. 2023 23:06
Остання річна або квартальна фінансова звітність 21 трав. 2023 23:06
Остання річна або квартальна фінансова звітність 21 трав. 2023 23:06
Остання річна або квартальна фінансова звітність 21 трав. 2023 23:07
Остання річна або квартальна фінансова звітність 21 трав. 2023 23:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 09:35
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 11:12

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 30 трав. 2023 15:03
Акт про відмову переможця 9 черв. 2023 14:33

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 21 трав. 2023 23:01
Заява про ознайомлення з об'єктом 21 трав. 2023 23:01
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 21 трав. 2023 23:03
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 21 трав. 2023 23:03
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 21 трав. 2023 23:05
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 21 трав. 2023 23:06
Остання річна або квартальна фінансова звітність 21 трав. 2023 23:06
Остання річна або квартальна фінансова звітність 21 трав. 2023 23:06
Остання річна або квартальна фінансова звітність 21 трав. 2023 23:06
Остання річна або квартальна фінансова звітність 21 трав. 2023 23:07
Остання річна або квартальна фінансова звітність 21 трав. 2023 23:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 09:35
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 11:12

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 30 трав. 2023 15:03
Акт про відмову переможця 9 черв. 2023 14:33

Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Не сплатив ціну продажу об'єкта приватизації у встановлений строк
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
23 трав. 2023 12:39 – 1 черв. 2023 18:00
Період оплати:
23 трав. 2023 12:39 – 20 черв. 2023 18:00
Період публікації договору:
23 трав. 2023 12:39 – 7 лип. 2023 18:00
Період підписання договору:
23 трав. 2023 12:39 – 27 черв. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Черкас Дмитро Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3007306075

Пропозиція:

320 000,00 грн

Статус:

Дискваліфіковано

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 трав. 2023 16:51
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 трав. 2023 16:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 трав. 2023 16:58
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 трав. 2023 16:58
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 14:40
Заява на участь 22 трав. 2023 14:41

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Акт про відмову переможця 20 черв. 2023 16:02

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 трав. 2023 16:51
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 трав. 2023 16:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 трав. 2023 16:58
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 трав. 2023 16:58
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 14:40
Заява на участь 22 трав. 2023 14:41

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Акт про відмову переможця 20 черв. 2023 16:02

Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
9 черв. 2023 14:33 – 20 черв. 2023 18:00
Період оплати:
9 черв. 2023 14:33 – 7 лип. 2023 18:00
Період публікації договору:
9 черв. 2023 14:33 – 24 лип. 2023 18:00
Період підписання договору:
9 черв. 2023 14:33 – 14 лип. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Шп'єх Мар'ян Ярославович
ІПН/РНОКПП:
3144605095

Пропозиція:

252 525,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 19 трав. 2023 15:02
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 трав. 2023 15:06
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 19 трав. 2023 15:07
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 трав. 2023 15:07
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 трав. 2023 15:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 трав. 2023 15:09

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 19 трав. 2023 15:02
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 трав. 2023 15:06
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 19 трав. 2023 15:07
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 трав. 2023 15:07
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 трав. 2023 15:08
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 трав. 2023 15:09

Учасник:

Ім'я:
Мендрик Наталія Михайлівна
ЄДРПОУ:
39595539

Пропозиція:

25 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2023 12:25
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 12:25
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 12:25
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 12:25
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 12:26
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 12:26
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 12:26
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 12:26
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 12:27
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 12:27
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 13:16
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 13:16
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 15:27

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2023 12:25
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 12:25
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 12:25
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 12:25
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 12:26
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 трав. 2023 12:26
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 12:26
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 трав. 2023 12:26
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 12:27
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 трав. 2023 12:27
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 13:16
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 13:16
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 15:27

Учасник:

Ім'я:
Чокінта Віктор Юрійович
ІПН/РНОКПП:
2815106790

Пропозиція:

7 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2023 19:35
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 19:39
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 19:39
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 19:41
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 19:42
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 19:43

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 трав. 2023 19:35
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 19:39
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 19:39
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 19:41
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 19:42
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 19:43

Учасник:

Ім'я:
Азанов Олексій Петрович
ІПН/РНОКПП:
2961910571

Пропозиція:

6 001,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 13:35
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 13:35
Заява на участь 22 трав. 2023 13:40
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 13:40
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 13:40

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 13:35
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 трав. 2023 13:35
Заява на участь 22 трав. 2023 13:40
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 13:40
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 13:40

Учасник:

Ім'я:
Ратич Станіслав Робертович
ІПН/РНОКПП:
3476105471

Пропозиція:

4 100,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 трав. 2023 17:22
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 трав. 2023 17:23
Заява на участь 19 трав. 2023 17:28
Заява на участь 19 трав. 2023 17:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 19 трав. 2023 17:42
Заява на участь 19 трав. 2023 17:42
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 трав. 2023 17:42
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 трав. 2023 17:43
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 10:38
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 10:38
Заява на участь 22 трав. 2023 10:39
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 10:39
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 17:48

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 трав. 2023 17:22
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 трав. 2023 17:23
Заява на участь 19 трав. 2023 17:28
Заява на участь 19 трав. 2023 17:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 19 трав. 2023 17:42
Заява на участь 19 трав. 2023 17:42
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 трав. 2023 17:42
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 трав. 2023 17:43
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 трав. 2023 10:38
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 трав. 2023 10:38
Заява на участь 22 трав. 2023 10:39
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 трав. 2023 10:39
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 трав. 2023 17:48

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
40349068
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, м. Львів, вул. Вітовського, 18
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Осірак Віталій Андрійович
E-mail:
Телефон:
+380322613690

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
Оплата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Нежитлові приміщення в будівлі, що знаходиться за адресою: Житомирська область, м. Овруч, вул. Прикордонна, 6А, загальною площею 254,75 кв.м

Нежитлові приміщення в будівлі, що знаходиться за адресою: Житомирська область, м. Овруч, вул. Прикордонна, 6А, загальною площею 254,75 кв.м
Ім'я:
Кисельчук Дмитрій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503843646 ЄДРПОУ:
44736531
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 591,66 грн без ПДВ

Дивитись

Продовження договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 15,00 кв. м за адресою: просп. Голосіївський, 59-А

Продовження договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 15,00 кв. м за адресою: просп. Голосіївський, 59-А
Ім'я:
Цюкало Анастасія Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442816624 ЄДРПОУ:
37308812
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

6 578,94 грн без ПДВ

Дивитись

м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29 а. Оренда – приміщення складу на 1 поверсі будівлі літ А-2 площею 65,50 кв. м (В)

м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29 а. Оренда – приміщення складу на 1 поверсі будівлі літ А-2 площею 65,50 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 237,48 грн з ПДВ

Дивитись