Приміщення дільничної лікарні ветеринарної медицини /А-1/ загальною площею 99,7 кв.м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, с.Холоневичі, вул. Шевченка, 5

Будівля забезпечена енергопостачанням, опалення пічне. Фундамент – стрічковий бетонний, стіни – дерев’яні з пластин, перегородки, перекриття – дерев’яне, підлога – дощата, вікна, двері – дерев’яні.

Початкова ціна

31 733,48 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 20 квіт. 2023 10:57

до 10 трав. 2023 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 10 трав. 2023 20:00

до 1 черв. 2023 14:25

Аукціон завершено

1 черв. 2023 14:25

Подача пропозицій:
20 квіт. 2023 10:57 – 10 трав. 2023 20:00
Початок аукціону:
11 трав. 2023 12:30
Дата публікації:
20 квіт. 2023 10:57
Період уточнень:
20 квіт. 2023 10:57 – 20 квіт. 2023 10:57
Період питань:
20 квіт. 2023 10:57 – 10 трав. 2023 18:00
Період відповідей:
20 квіт. 2023 10:57 – 10 трав. 2023 18:00
Період публікації рішення про викуп:
10 трав. 2023 20:00 – 17 трав. 2023 18:00
Період кваліфікації:
10 трав. 2023 20:00 – 24 черв. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230420-91136
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
6 346,70 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
31 733,48 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
317,33 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
у робочі дні з 8.00 до 17.00, в п’ятницю – з 8.00 до 16.00, за адресою: 45211, Волинська обл., Луцький р-н, с. Холоневичі, вул. Шевченка, 5.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Будівля забезпечена енергопостачанням, опалення пічне. Фундамент – стрічковий бетонний, стіни – дерев’яні з пластин, перегородки, перекриття – дерев’яне, підлога – дощата, вікна, двері – дерев’яні.

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 45211, Волинська область, Холоневичі, 2X5J+CF Холоневичі

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
31642244
Дата реєстрації:
17 трав. 2019 15:15
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
99.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
99.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Координати:
Широта: 51.00862251277956 Довгота: 25.981197631118214

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 20 квіт. 2023 10:57
Ілюстрація 20 квіт. 2023 10:57
Ілюстрація 20 квіт. 2023 10:57
Ілюстрація 20 квіт. 2023 10:57
Ілюстрація 20 квіт. 2023 10:57
Рішення про затвердження умов продажу 20 квіт. 2023 10:57
Інформаційне повідомлення 20 квіт. 2023 10:57

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Гаврилів Ганна Мирославівна
ЄДРПОУ:
44435145

Пропозиція:

45 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 8 трав. 2023 11:11
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 8 трав. 2023 11:11
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 8 трав. 2023 11:13
Заява про ознайомлення з об'єктом 8 трав. 2023 11:13
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 8 трав. 2023 11:13
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 8 трав. 2023 11:13
Остання річна або квартальна фінансова звітність 8 трав. 2023 11:14
Остання річна або квартальна фінансова звітність 8 трав. 2023 11:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 трав. 2023 17:04
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 10 трав. 2023 17:05

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 15 трав. 2023 09:25
Протокол про результати електронного аукціону 16 трав. 2023 09:44

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 черв. 2023 14:25

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 8 трав. 2023 11:11
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 8 трав. 2023 11:11
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 8 трав. 2023 11:13
Заява про ознайомлення з об'єктом 8 трав. 2023 11:13
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 8 трав. 2023 11:13
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 8 трав. 2023 11:13
Остання річна або квартальна фінансова звітність 8 трав. 2023 11:14
Остання річна або квартальна фінансова звітність 8 трав. 2023 11:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 трав. 2023 17:04
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 10 трав. 2023 17:05

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 15 трав. 2023 09:25
Протокол про результати електронного аукціону 16 трав. 2023 09:44

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 черв. 2023 14:25
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1896 (672/3)
Назва договору:
Договір купівлі - продажу об’єкта малої приватизації - приміщення дільничної лікарні ветеринарної медицини /А-1/ загальною площею 99,7 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, с. Холоневичі, вул. Шевченка, 5, шляхом викупу
Опис договору:
Договір купівлі - продажу об’єкта малої приватизації - приміщення дільничної лікарні ветеринарної медицини /А-1/ загальною площею 99,7 кв. м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, с. Холоневичі, вул. Шевченка, 5, шляхом викупу
Вартість договору
45 000,00 грн
Заключна вартість договору:
54 000,00 грн
Дата підписання договору:
31 трав. 2023 16:35
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 1 черв. 2023 14:25

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
10 трав. 2023 20:00 – 19 трав. 2023 18:00
Період оплати:
10 трав. 2023 20:00 – 7 черв. 2023 18:00
Період публікації договору:
10 трав. 2023 20:00 – 24 черв. 2023 18:00
Період підписання договору:
10 трав. 2023 20:00 – 14 черв. 2023 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Кизицька Наталія Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380957254369
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
00692481
Адреса:
Україна, 45200, Волинська область, м. Ківерці, вул. Вишневецького, 13
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Дмитро Тимофіюк
E-mail:
Телефон:
+380336521172

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Нерухоме майно (частина даху) в будівлі, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12 А загальною площею 9,50 кв. м

Нерухоме майно (частина даху) в будівлі, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12 А загальною площею 9,50 кв. м
Ім'я:
Кисельчук Дмитрій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503843646 ЄДРПОУ:
44736531
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

17 516,35 грн без ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Херсонська, 26. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 558,6 кв. м (В)

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Херсонська, 26. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 558,6 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

42 051,41 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., м. Жовті води, вул. Музейна, 16. Оренда – нежитлова будівля площею 771,9 кв. м. (В)

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., м. Жовті води, вул. Музейна, 16. Оренда – нежитлова будівля площею 771,9 кв. м. (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

15 987,33 грн з ПДВ

Дивитись