Група інвентарних об’єктів у складі: будівля дільничної ветлікарні "А-1" площею 75,4 кв. м, вбиральня "В-1" площею 0,9 кв. м, господарський хлів "Б-1" площею 36,4 кв. м, за адресою: Волинська обл., Ковельський р-н, с. Свинарин, вул. Шкільна, 9

Об’єкт приватизації складається з групи інвентарних об’єктів, а саме: - будівля дільничної ветлікарні "А-1" 1962 року побудови. Будівля одноповерхова, забезпечена енергопостачанням, опалення пічне. Фундамент – бетонний, стіни – цегла, оштукатурені, перегородки – цегла, перекриття – дерев’яне, підлога – дощана, покрівля – шифер, вікна та двері – дерев’яні, оздоблення зовнішнє – звичайне, оздоблення внутрішнє – глинянопіщана штукатурка; - вбиральня "В-1" 1996 року побудови. Будівля одноповерхова, не забезпечена енергопостачанням. Фундамент – копка котлована, стіни – цегла, перекриття – настил досок, підлога – дерево, покрівля – шифер, двері – дерев’яні, оздоблення зовнішнє - звичайне; - господарський хлів "Б-1". Будівля одноповерхова, не забезпечена енергопостачанням. Фундамент – бетонний, стіни – цегляні, перегородки – цегляні, перекриття – настил досок, підлога – цемент, покрівля – шифер, двері – 1 пільні прості, оздоблення зовнішнє – під розшивку.

Початкова ціна

17 827,40 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 22 бер. 2023 20:00

до 30 бер. 2023 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 30 бер. 2023 20:00

до 5 трав. 2023 10:42

Аукціон завершено

5 трав. 2023 10:42

Подача пропозицій:
22 бер. 2023 20:00 – 30 бер. 2023 20:00
Початок аукціону:
31 бер. 2023 12:00
Дата публікації:
22 бер. 2023 20:00
Період уточнень:
22 бер. 2023 20:00 – 24 бер. 2023 20:00
Період питань:
22 бер. 2023 20:00 – 30 бер. 2023 18:00
Період відповідей:
22 бер. 2023 20:00 – 30 бер. 2023 18:00
Період публікації рішення про викуп:
30 бер. 2023 20:00 – 6 квіт. 2023 18:00
Період кваліфікації:
30 бер. 2023 20:00 – 14 трав. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230322-04176
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
3 565,48 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
17 827,40 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
178,27 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
у робочі дні з 8.00 до 17.00, в п’ятницю – з 8.00 до 16.00, за адресою: Волинська обл., Ковельський р-н, с. Свинарин, вул. Шкільна, 9

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Об’єкт приватизації складається з групи інвентарних об’єктів, а саме: - будівля дільничної ветлікарні "А-1" 1962 року побудови. Будівля одноповерхова, забезпечена енергопостачанням, опалення пічне. Фундамент – бетонний, стіни – цегла, оштукатурені, перегородки – цегла, перекриття – дерев’яне, підлога – дощана, покрівля – шифер, вікна та двері – дерев’яні, оздоблення зовнішнє – звичайне, оздоблення внутрішнє – глинянопіщана штукатурка; - вбиральня "В-1" 1996 року побудови. Будівля одноповерхова, не забезпечена енергопостачанням. Фундамент – копка котлована, стіни – цегла, перекриття – настил досок, підлога – дерево, покрівля – шифер, двері – дерев’яні, оздоблення зовнішнє - звичайне; - господарський хлів "Б-1". Будівля одноповерхова, не забезпечена енергопостачанням. Фундамент – бетонний, стіни – цегляні, перегородки – цегляні, перекриття – настил досок, підлога – цемент, покрівля – шифер, двері – 1 пільні прості, оздоблення зовнішнє – під розшивку.

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 44853, Волинська область, Свинарин, WMV6+X9 Свинарин

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
31692750?,31696110, 31695073
Дата реєстрації:
21 трав. 2019 15:50
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
112.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
112.7
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Координати:
Широта: 50.94496489057843 Довгота: 24.660892973454462

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 22 бер. 2023 20:00
Ілюстрація 22 бер. 2023 20:00
Ілюстрація 22 бер. 2023 20:00
Ілюстрація 22 бер. 2023 20:00
Ілюстрація 22 бер. 2023 20:00
Ілюстрація 22 бер. 2023 20:00
Рішення про затвердження умов продажу 22 бер. 2023 20:00
Інформаційне повідомлення 22 бер. 2023 20:00

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Гаврилів Ганна Мирославівна
ЄДРПОУ:
44435145

Пропозиція:

21 500,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 30 бер. 2023 15:30
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 30 бер. 2023 15:30
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 30 бер. 2023 15:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 30 бер. 2023 15:31
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 30 бер. 2023 15:32
Остання річна або квартальна фінансова звітність 30 бер. 2023 15:33
Остання річна або квартальна фінансова звітність 30 бер. 2023 15:34
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 30 бер. 2023 15:41
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 бер. 2023 15:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 2023 15:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 2023 17:35

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 4 квіт. 2023 15:38
Протокол про результати електронного аукціону 7 квіт. 2023 15:23

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 5 трав. 2023 10:37

Документи, що подані з пропозицією 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 30 бер. 2023 15:30
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 30 бер. 2023 15:30
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 30 бер. 2023 15:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 30 бер. 2023 15:31
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 30 бер. 2023 15:32
Остання річна або квартальна фінансова звітність 30 бер. 2023 15:33
Остання річна або квартальна фінансова звітність 30 бер. 2023 15:34
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 30 бер. 2023 15:41
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 30 бер. 2023 15:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 2023 15:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 30 бер. 2023 17:35

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 4 квіт. 2023 15:38
Протокол про результати електронного аукціону 7 квіт. 2023 15:23

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 5 трав. 2023 10:37
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1434 (668/3)
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - групи інвентарних об’єктів у складі: будівля дільничної ветлікарні "А-1" площею 75,4 кв. м, вбиральня "В-1" площею 0,9 кв. м, господарський хлів "Б-1" площею 36,4 кв. м, за адресою: Волинська обл., Ковельський р-н, с. Свинарин, вул. Шкільна, 9, шляхом викупу
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - групи інвентарних об’єктів у складі: будівля дільничної ветлікарні "А-1" площею 75,4 кв. м, вбиральня "В-1" площею 0,9 кв. м, господарський хлів "Б-1" площею 36,4 кв. м, за адресою: Волинська обл., Ковельський р-н, с. Свинарин, вул. Шкільна, 9, шляхом викупу
Вартість договору
21 500,00 грн
Заключна вартість договору:
25 800,00 грн
Термін дії договору:
5 трав. 2023 10:37 – 5 трав. 21:00
Дата підписання договору:
4 трав. 2023 10:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 5 трав. 2023 10:37

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
30 бер. 2023 20:00 – 10 квіт. 2023 18:00
Період оплати:
30 бер. 2023 20:00 – 27 квіт. 2023 18:00
Період публікації договору:
30 бер. 2023 20:00 – 14 трав. 2023 18:00
Період підписання договору:
30 бер. 2023 20:00 – 4 трав. 2023 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Кизицька Наталія Володимирінва
E-mail:
Телефон:
+380957254369
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
00692587
Адреса:
Україна, 44800, Волинська область, смт Турійськ, вул. Дубівська, 3
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Дмитрук
E-mail:
Телефон:
+380336321593

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м.Київ, вул.Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Нерухоме майно (частина даху) в будівлі, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12 А загальною площею 9,50 кв. м

Нерухоме майно (частина даху) в будівлі, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12 А загальною площею 9,50 кв. м
Ім'я:
Кисельчук Дмитрій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503843646 ЄДРПОУ:
44736531
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

17 516,35 грн без ПДВ

Дивитись

Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29. Оренда – приміщення 2 поверху будівлі літ А-2 площею 309,90 кв. м (В)

Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29. Оренда – приміщення 2 поверху будівлі літ А-2 площею 309,90 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

13 201,74 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., м. Жовті води, вул. Музейна, 16. Оренда – нежитлова будівля площею 771,9 кв. м. (В)

Довгострокова оренда! Дніпропетровська обл., м. Жовті води, вул. Музейна, 16. Оренда – нежитлова будівля площею 771,9 кв. м. (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

15 987,33 грн з ПДВ

Дивитись