Група інвентарних об’єктів у складі: дільнича лікарня /А-1/ площею 59,9 кв. м; колодязь, за адресою: Луцький р-н, с.Сокіл, вул. 8-го Березня, 37
Об’єкт приватизації складається з групи інвентарних об’єктів, а саме: - дільнича лікарня /А-1/ 1968 року побудови. Фундамент – бетонний стрічковий, стіни – цегляні, перегородки – цегляні, перекриття – дерев’яне, підлога – дощата, цементна, лінолеум, плитка, покрівля – із азбестоцементні листи, вікна та двері – дерев’яні, оздоблення зовнішнє – розшивка швів, оздоблення внутрішнє – обштукатурено; - колодязь.
12 375,88 грн
без ПДВОрганізатор:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХз 18 бер. 2023 09:03
до 9 квіт. 2023 20:00
з 10 квіт. 2023 12:30
до 10 квіт. 2023 13:08
з 10 квіт. 2023 13:08
до 1 черв. 2023 10:30
1 черв. 2023 10:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 4 зображення
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Об’єкт приватизації складається з групи інвентарних об’єктів, а саме: - дільнича лікарня /А-1/ 1968 року побудови. Фундамент – бетонний стрічковий, стіни – цегляні, перегородки – цегляні, перекриття – дерев’яне, підлога – дощата, цементна, лінолеум, плитка, покрівля – із азбестоцементні листи, вікна та двері – дерев’яні, оздоблення зовнішнє – розшивка швів, оздоблення внутрішнє – обштукатурено; - колодязь.
Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 45113, Волинська область, Сокіл, 28RR+R7 Сокіл |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
29405472
Дата реєстрації:
12 груд. 2018 10:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
59.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
59.9
Рік будівництва:
1968
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Координати:
Широта: 51.042110093300096 Довгота: 25.3406564755971
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 6 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 18 бер. 2023 09:03 | |
| Ілюстрація | 18 бер. 2023 09:03 | |
| Ілюстрація | 18 бер. 2023 09:03 | |
| Ілюстрація | 18 бер. 2023 09:03 | |
| Рішення про затвердження умов продажу | 18 бер. 2023 09:03 | |
| Інформаційне повідомлення | 18 бер. 2023 09:03 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 3 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Підкович Орест
ЄДРПОУ:
44604178
|
Пропозиція: 80 001,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 19 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
Документи, що подані з пропозицією 19 документів
Рішення відповідальної особи 2 документи
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Не сплатив ціну продажу об'єкта приватизації у встановлений строк
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
10 квіт. 2023 13:08 – 19 квіт. 2023 18:00
Період оплати:
10 квіт. 2023 13:08 – 8 трав. 2023 18:00
Період публікації договору:
10 квіт. 2023 13:08 – 25 трав. 2023 18:00
Період підписання договору:
10 квіт. 2023 13:08 – 15 трав. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Гаврилів Ганна Мирославівна
ЄДРПОУ:
44435145
|
Пропозиція: 80 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 10 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1895 (671/3)
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації - групи інвентарних об'єктів у складі: дільнича лікарня /А-1/ площею 59,9 кв.м; колодязь, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, с. Сокіл, вул. 8-го Березня, 37 за результатами електронного аукціону без умов
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації - групи інвентарних об'єктів у складі: дільнича лікарня /А-1/ площею 59,9 кв.м; колодязь, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, с. Сокіл, вул. 8-го Березня, 37 за результатами електронного аукціону без умов
Вартість договору
80 000,00 грн
Заключна вартість договору:
96 000,00 грн
Дата підписання договору:
31 трав. 2023 16:25
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
9 трав. 2023 16:11 – 18 трав. 2023 18:00
Період оплати:
9 трав. 2023 16:11 – 6 черв. 2023 18:00
Період публікації договору:
9 трав. 2023 16:11 – 23 черв. 2023 18:00
Період підписання договору:
9 трав. 2023 16:11 – 13 черв. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Терлецький Олександр Миколайович
ІПН/РНОКПП:
3167808577
|
Пропозиція: 70 001,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 6 документів
Документи, що подані з пропозицією 6 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХВас може зацікавити
Нерухоме майно (частина даху) в будівлі, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12 А загальною площею 9,50 кв. м
17 516,35 грн без ПДВ
ДивитисьОренда нежитлового приміщення, кабінет 520, за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 149-А
7 543,06 грн без ПДВ
ДивитисьПродовження договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 15,00 кв. м за адресою: просп. Голосіївський, 59-А
6 578,94 грн без ПДВ
Дивитись