Група інвентарних об’єктів у складі: нежитлове приміщення ветеринарної лікарні, А-1, загальною площею 153,1 кв.м; сарай-гараж, Б-1, загальною площею 22,1 кв.м за адресою: Львівська область, Львівський р-н, м. Рава-Руська, вул. Селянська, 2а

Група інвентарних об’єктів у складі: нежитлове приміщення ветеринарної лікарні, А-1, загальною площею 153,1 кв.м; сарай-гараж, Б-1, загальною площею 22,1 кв.м за адресою: Львівська область, Львівський р-н, м. Рава-Руська, вул. Селянська, 2а

Початкова ціна

2 666,85 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 16 бер. 2023 11:08

до 3 квіт. 2023 20:00

Аукціон

з 4 квіт. 2023 12:25

до 4 квіт. 2023 14:06

Кваліфікація

з 4 квіт. 2023 14:06

до 5 трав. 2023 09:55

Аукціон завершено

5 трав. 2023 09:56

Подача пропозицій:
16 бер. 2023 11:08 – 3 квіт. 2023 20:00
Період аукціону:
4 квіт. 2023 12:25 – 4 квіт. 2023 14:06
Дата публікації:
16 бер. 2023 11:08
Період уточнень:
16 бер. 2023 11:08 – 16 бер. 2023 11:08
Період питань:
16 бер. 2023 11:08 – 3 квіт. 2023 18:00
Період відповідей:
16 бер. 2023 11:08 – 3 квіт. 2023 18:00
Період кваліфікації:
4 квіт. 2023 14:06 – 19 трав. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230316-60509
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
533,37 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
2 666,85 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
26,67 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об'єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, м. Рава - Руська, вул. Селянська, 2а

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Група інвентарних об’єктів у складі: нежитлове приміщення ветеринарної лікарні, А-1, загальною площею 153,1 кв.м; сарай-гараж, Б-1, загальною площею 22,1 кв.м за адресою: Львівська область, Львівський р-н, м. Рава-Руська, вул. Селянська, 2а

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 80316, Львівська область, м.Рава-Руська, вулиця Селянська,2а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
30247877
Дата реєстрації:
8 лют. 2019 20:05
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
175.2
Загальна площа будівлі, кв.м:
175.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
175.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Газифікація:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 50.22697759653503 Довгота: 23.617496032714865

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 16 бер. 2023 11:08
Ілюстрація 16 бер. 2023 11:08
Ілюстрація 16 бер. 2023 11:08
Інформаційне повідомлення 16 бер. 2023 11:08
Інформаційне повідомлення 16 бер. 2023 11:08
Інформаційне повідомлення 16 бер. 2023 11:08
Інформаційне повідомлення 16 бер. 2023 11:08
Інформаційне повідомлення 16 бер. 2023 11:08
Інформаційне повідомлення 16 бер. 2023 11:08

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 10 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
тендерний відділ
ЄДРПОУ:
25551379

Пропозиція:

450 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2023 17:27
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2023 17:27
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 3 квіт. 2023 17:27
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2023 17:27
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2023 17:27
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2023 17:27
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2023 17:27
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2023 17:27
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2023 17:27
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2023 17:27
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2023 17:27
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2023 17:27
Протокол аукціону 7 квіт. 2023 15:25

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 13 квіт. 2023 15:38

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 5 трав. 2023 09:55

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2023 17:27
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2023 17:27
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 3 квіт. 2023 17:27
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2023 17:27
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2023 17:27
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2023 17:27
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2023 17:27
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2023 17:27
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2023 17:27
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2023 17:27
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2023 17:27
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2023 17:27
Протокол аукціону 7 квіт. 2023 15:25

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 13 квіт. 2023 15:38

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 5 трав. 2023 09:55
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1435
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - групи інвентарних об’єктів у складі: нежитлове приміщення ветеринарної лікарні, А-1 загальною площею 153,1 кв.м; сарай-гараж, Б-1 загальною площею 22,1 кв.м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, м. Рава-Руська, вул. Селянська, 2а
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації державної власності: окремого майна - групи інвентарних об’єктів у складі: нежитлове приміщення ветеринарної лікарні, А-1 загальною площею 153,1 кв.м; сарай-гараж, Б-1 загальною площею 22,1 кв.м за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, м. Рава-Руська, вул. Селянська, 2а
Вартість договору
450 000,00 грн
Заключна вартість договору:
540 000,00 грн
Термін дії договору:
5 трав. 2023 09:55 – 5 трав. 12:55
Дата підписання договору:
4 трав. 2023 09:55
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 5 трав. 2023 09:55

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
4 квіт. 2023 14:06 – 13 квіт. 2023 18:00
Період оплати:
4 квіт. 2023 14:06 – 2 трав. 2023 18:00
Період публікації договору:
4 квіт. 2023 14:06 – 19 трав. 2023 18:00
Період підписання договору:
4 квіт. 2023 14:06 – 9 трав. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Новосілецька Наталія Олексіївна
ІПН/РНОКПП:
2421420084

Пропозиція:

400 000,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2023 12:39
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2023 12:39
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2023 12:39
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2023 12:39
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2023 12:39
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2023 12:39

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2023 12:39
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2023 12:39
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2023 12:39
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2023 12:39
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2023 12:39
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2023 12:39

Учасник:

Ім'я:
Коваленко Дмитро Романович
ІПН/РНОКПП:
3523904715

Пропозиція:

300 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2023 11:14
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2023 11:14
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2023 11:14
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2023 11:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2023 11:14
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2023 11:14

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 3 квіт. 2023 11:14
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2023 11:14
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2023 11:14
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2023 11:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2023 11:14
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2023 11:14

Учасник:

Ім'я:
Підкович Орест
ЄДРПОУ:
44604178

Пропозиція:

270 001,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 2023 22:25
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 31 бер. 2023 22:25
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 1 квіт. 2023 10:46
Остання річна або квартальна фінансова звітність 1 квіт. 2023 10:48
Остання річна або квартальна фінансова звітність 1 квіт. 2023 10:48
Остання річна або квартальна фінансова звітність 1 квіт. 2023 10:48
Остання річна або квартальна фінансова звітність 1 квіт. 2023 10:49
Остання річна або квартальна фінансова звітність 1 квіт. 2023 10:49
Заява на участь 1 квіт. 2023 12:28
Заява про ознайомлення з об'єктом 1 квіт. 2023 12:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 1 квіт. 2023 12:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 1 квіт. 2023 12:29
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 1 квіт. 2023 12:29

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 2023 22:25
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 31 бер. 2023 22:25
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 1 квіт. 2023 10:46
Остання річна або квартальна фінансова звітність 1 квіт. 2023 10:48
Остання річна або квартальна фінансова звітність 1 квіт. 2023 10:48
Остання річна або квартальна фінансова звітність 1 квіт. 2023 10:48
Остання річна або квартальна фінансова звітність 1 квіт. 2023 10:49
Остання річна або квартальна фінансова звітність 1 квіт. 2023 10:49
Заява на участь 1 квіт. 2023 12:28
Заява про ознайомлення з об'єктом 1 квіт. 2023 12:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 1 квіт. 2023 12:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 1 квіт. 2023 12:29
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 1 квіт. 2023 12:29

Учасник:

Ім'я:
Савичук Соломія Анатоліївна
ІПН/РНОКПП:
3394901061

Пропозиція:

250 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 31 бер. 2023 17:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 31 бер. 2023 17:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 2023 17:52
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 31 бер. 2023 17:52
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 31 бер. 2023 17:52
Заява про ознайомлення з об'єктом 31 бер. 2023 17:52
Цифровий підпис 31 бер. 2023 17:52
Цифровий підпис 31 бер. 2023 17:52
Цифровий підпис 31 бер. 2023 17:52
Цифровий підпис 31 бер. 2023 17:52
Цифровий підпис 31 бер. 2023 17:52
Цифровий підпис 31 бер. 2023 17:52

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 31 бер. 2023 17:52
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 31 бер. 2023 17:52
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 2023 17:52
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 31 бер. 2023 17:52
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 31 бер. 2023 17:52
Заява про ознайомлення з об'єктом 31 бер. 2023 17:52
Цифровий підпис 31 бер. 2023 17:52
Цифровий підпис 31 бер. 2023 17:52
Цифровий підпис 31 бер. 2023 17:52
Цифровий підпис 31 бер. 2023 17:52
Цифровий підпис 31 бер. 2023 17:52
Цифровий підпис 31 бер. 2023 17:52

Учасник:

Ім'я:
Кольбух Андрій Васильович
ІПН/РНОКПП:
3152107891

Пропозиція:

249 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 31 бер. 2023 16:36
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 31 бер. 2023 18:18
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 2023 18:18
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 31 бер. 2023 16:36
Заява про ознайомлення з об'єктом 31 бер. 2023 16:36
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 31 бер. 2023 16:36
Цифровий підпис 31 бер. 2023 16:36
Цифровий підпис 31 бер. 2023 16:36
Цифровий підпис 31 бер. 2023 16:36
Цифровий підпис 31 бер. 2023 16:36
Цифровий підпис 31 бер. 2023 18:18
Цифровий підпис 31 бер. 2023 18:18

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 31 бер. 2023 16:36
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 31 бер. 2023 18:18
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 31 бер. 2023 18:18
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 31 бер. 2023 16:36
Заява про ознайомлення з об'єктом 31 бер. 2023 16:36
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 31 бер. 2023 16:36
Цифровий підпис 31 бер. 2023 16:36
Цифровий підпис 31 бер. 2023 16:36
Цифровий підпис 31 бер. 2023 16:36
Цифровий підпис 31 бер. 2023 16:36
Цифровий підпис 31 бер. 2023 18:18
Цифровий підпис 31 бер. 2023 18:18

Учасник:

Ім'я:
Костянчук Сергій Петрович
ЄДРПОУ:
30112462

Пропозиція:

111 500,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2023 14:17
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 3 квіт. 2023 14:17
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2023 14:17
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2023 14:17
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2023 14:17
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2023 14:17
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2023 14:17
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2023 14:17
Заява на участь 3 квіт. 2023 14:17

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 3 квіт. 2023 14:17
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 3 квіт. 2023 14:17
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2023 14:17
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2023 14:17
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2023 14:17
Остання річна або квартальна фінансова звітність 3 квіт. 2023 14:17
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2023 14:17
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2023 14:17
Заява на участь 3 квіт. 2023 14:17

Учасник:

Ім'я:
Новічевський Роман
ЄДРПОУ:
38940313

Пропозиція:

110 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 бер. 2023 10:05
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 бер. 2023 10:05
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 бер. 2023 10:05
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 бер. 2023 10:05
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 бер. 2023 10:05
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 бер. 2023 10:05
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 бер. 2023 10:05
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 бер. 2023 10:05
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 бер. 2023 10:05
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 бер. 2023 10:05

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 22 бер. 2023 10:05
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 22 бер. 2023 10:05
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 22 бер. 2023 10:05
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 22 бер. 2023 10:05
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 22 бер. 2023 10:05
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 22 бер. 2023 10:05
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 бер. 2023 10:05
Остання річна або квартальна фінансова звітність 22 бер. 2023 10:05
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 22 бер. 2023 10:05
Заява про ознайомлення з об'єктом 22 бер. 2023 10:05

Учасник:

Ім'я:
Гаврилів Ганна Мирославівна
ЄДРПОУ:
44435145

Пропозиція:

101 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 квіт. 2023 19:49
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 2 квіт. 2023 19:49
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 2 квіт. 2023 19:49
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 квіт. 2023 19:49
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 квіт. 2023 19:50
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 квіт. 2023 19:50
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 квіт. 2023 19:50
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 квіт. 2023 19:50
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2023 18:01
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2023 18:02

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 2 квіт. 2023 19:49
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 2 квіт. 2023 19:49
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 2 квіт. 2023 19:49
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 2 квіт. 2023 19:49
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 2 квіт. 2023 19:50
Заява про ознайомлення з об'єктом 2 квіт. 2023 19:50
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 квіт. 2023 19:50
Остання річна або квартальна фінансова звітність 2 квіт. 2023 19:50
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2023 18:01
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2023 18:02

Учасник:

Ім'я:
Яцута Віталій Якович
ІПН/РНОКПП:
3248110937

Пропозиція:

10 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2023 18:20
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2023 18:20
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2023 18:20
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2023 18:20
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2023 18:20
Заява на участь 3 квіт. 2023 18:20

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 квіт. 2023 18:20
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 квіт. 2023 18:20
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 квіт. 2023 18:20
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 квіт. 2023 18:20
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 квіт. 2023 18:20
Заява на участь 3 квіт. 2023 18:20

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
40349068
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, м. Львів, вул. Вітовського, 18
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Осірак Віталій Андрійович
E-mail:
Телефон:
+380322613690

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29а. Оренда – приміщення складу будівлі літ Б площею 49,10 кв. м (В)

м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29а. Оренда – приміщення складу будівлі літ Б площею 49,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 677,26 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення в будівлі, що знаходиться за адресою: Житомирська область, м. Овруч, вул. Прикордонна, 6А, загальною площею 254,75 кв.м

Нежитлові приміщення в будівлі, що знаходиться за адресою: Житомирська область, м. Овруч, вул. Прикордонна, 6А, загальною площею 254,75 кв.м
Ім'я:
Кисельчук Дмитрій Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503843646 ЄДРПОУ:
44736531
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 591,66 грн без ПДВ

Дивитись

м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29 а. Оренда – приміщення складу на 1 поверсі будівлі літ А-2 площею 65,50 кв. м (В)

м. Запоріжжя, вул. Луганська, 29 а. Оренда – приміщення складу на 1 поверсі будівлі літ А-2 площею 65,50 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 237,48 грн з ПДВ

Дивитись