Група інвентарних об’єктів у складі: гараж дизельний загальною площею 201,7 кв. м, будівля мехцеху загальною площею 235,5 кв. м, керносховище загальною площею 417,7 кв. м, баня санпропускник-котельня загальною площею 136,2 кв. м, піднавіс загальною площею
123,2 кв. м, гараж загальною площею 514,1 кв. м, склад матеріалів загальною площею 403,4 кв. м, за адресою: Волинська обл., м. Володимир-Волинський, вул. Луцька, 80В
Об’єкт приватизації складається з: - гараж дизельний – прямокутна одноповерхова будівля 1976 року побудови. Наявне енергопостачання. Фундамент – бетонний, стіни, перегородки – цегляні, покрівля – шифер, вікна, двері, ворота – дерев’яні; - будівля мехцеху – одноповерхова будівля 1963 року побудови. Наявне енергопостачання. Фундамент – бетонний, стіни, перегородки – цегляні, покрівля – шифер, перекриття, вікна, двері – дерев’яні; - керносховище – прямокутна одноповерхова будівля 1976 року побудови.
Наявне енергопостачання. Фундамент – бетонний, стіни, перегородки – цегляні, покрівля – шифер, перекриття – залізобетонне, вікна, ворота – дерев’яні; - баня санпропускник-котельня, одноповерхова будівля 1975 року побудови. Наявне енергопостачання. Фундамент – бетонний, стіни, перегородки – цегляні, покрівля – шифер, перекриття – залізобетонне, вікна, двері – дерев’яні; - піднавіс 1973 року побудови. Фундамент – бетонний, стіни, перекриття, вікна, двері – дерев’яні; - гараж - прямокутна одноповерхова будівля 1973 року побудови. Наявне енергопостачання. Фундамент – бетонний, стіни, перегородки – цегляні, покрівля – шифер, перекриття – залізобетонне, вікна, двері, ворота – дерев’яні; - склад матеріалів – одноповерхова будівля з підвалом 1976року побудови. Наявне енергопостачання. Фундамент – бетонний, стіни, перегородки – цегляні, покрівля – шифер, перекриття, вікна, двері – дерев’яні.
2 339 020,82 грн
без ПДВОрганізатор:
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХз 26 лют. 2023 09:13
до 21 бер. 2023 20:00
з 22 бер. 2023 12:15
до 22 бер. 2023 13:02
з 22 бер. 2023 13:02
до 17 квіт. 2023 14:25
17 квіт. 2023 14:26
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 11 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Об’єкт приватизації складається з:
- гараж дизельний – прямокутна одноповерхова будівля 1976 року побудови. Наявне енергопостачання. Фундамент – бетонний, стіни, перегородки – цегляні, покрівля – шифер, вікна, двері, ворота – дерев’яні;
- будівля мехцеху – одноповерхова будівля 1963 року побудови. Наявне енергопостачання. Фундамент – бетонний, стіни, перегородки – цегляні, покрівля – шифер, перекриття, вікна, двері – дерев’яні;
- керносховище – прямокутна одноповерхова будівля 1976 року побудови. Наявне енергопостачання. Фундамент – бетонний, стіни, перегородки – цегляні, покрівля – шифер, перекриття – залізобетонне, вікна, ворота – дерев’яні;
- баня санпропускник-котельня, одноповерхова будівля 1975 року побудови. Наявне енергопостачання. Фундамент – бетонний, стіни, перегородки – цегляні, покрівля – шифер, перекриття – залізобетонне, вікна, двері – дерев’яні;
- піднавіс 1973 року побудови. Фундамент – бетонний, стіни, перекриття, вікна, двері – дерев’яні;
- гараж - прямокутна
одноповерхова будівля 1973 року побудови. Наявне енергопостачання. Фундамент – бетонний, стіни, перегородки – цегляні, покрівля – шифер, перекриття – залізобетонне, вікна, двері, ворота – дерев’яні;
- склад матеріалів – одноповерхова будівля з підвалом 1976року побудови. Наявне енергопостачання. Фундамент – бетонний, стіни, перегородки – цегляні, покрівля – шифер, перекриття, вікна, двері – дерев’яні.
Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Кількість: 1 лот |
Адреса: Україна, 44701, Волинська область, Володимир, вулиця Луцька 80В, Володимир |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
43062753, 43037668, 43063106, 453372040, 43062182, 43065513, 43063085
Дата реєстрації:
15 лип. 2021 14:55
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2031.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
2031.8
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Координати:
Широта: 50.840257193762966 Довгота: 24.324293848769596
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 15 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Документ | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Документ | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Ілюстрація | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Ілюстрація | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Ілюстрація | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Ілюстрація | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Ілюстрація | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Ілюстрація | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Ілюстрація | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Ілюстрація | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Ілюстрація | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Ілюстрація | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Ілюстрація | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Рішення про затвердження умов продажу | 26 лют. 2023 09:13 | |
| Інформаційне повідомлення | 26 лют. 2023 09:13 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону 4 учасника
| Учасник | Пропозиція | Статус | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Учасник:
Ім'я:
Жуковський Петро Станіславович
ЄДРПОУ:
37236497
|
Пропозиція: 6 165 000,00 грн |
Статус: Дискваліфіковано |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 11 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 11 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Причина дискваліфікації/відмови учаснику:
Відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
22 бер. 2023 13:02 – 31 бер. 2023 18:00
Період оплати:
22 бер. 2023 13:02 – 19 квіт. 2023 18:00
Період публікації договору:
22 бер. 2023 13:02 – 6 трав. 2023 18:00
Період підписання договору:
22 бер. 2023 13:02 – 26 квіт. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Антощак Ігор Станіславович
ЄДРПОУ:
35387709
|
Пропозиція: 4 015 000,00 грн |
Статус: Переможець аукціону |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 11 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
Документи, що подані з пропозицією 11 документів
Рішення відповідальної особи 1 документ
Документи договору 1 документ
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
1472 (666/3)
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – групи інвентарних об’єктів у складі: гараж дизельний загальною площею 201,7 кв. м, будівля мехцеху загальною площею 235,5 кв. м, керносховище загальною площею 417,7 кв. м, баня санпропускник-котельня загальною площею 136,2 кв. м, піднавіс загальною площею 123,2 кв. м, гараж загальною площею 514,1 кв. м, склад матеріалів загальною площею 403,4 кв. м, за адресою: Волинська обл., м. Володимир, вул. Луцька, 80В, за результатами електронного аукціону без умов
Вартість договору
4 015 000,00 грн
Заключна вартість договору:
4 818 000,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
17 квіт. 2023 14:30 – 17 квіт. 14:30
Дата підписання договору:
14 квіт. 2023 10:30
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
31 бер. 2023 11:56 – 11 квіт. 2023 18:00
Період оплати:
31 бер. 2023 11:56 – 28 квіт. 2023 18:00
Період публікації договору:
31 бер. 2023 11:56 – 15 трав. 2023 18:00
Період підписання договору:
31 бер. 2023 11:56 – 5 трав. 2023 18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Пікула Георгій Сергійович
ЄДРПОУ:
39910709
|
Пропозиція: 2 890 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 9 документів
Документи, що подані з пропозицією 9 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Учасник:
Ім'я:
Ростислав Даниляк
ІПН/РНОКПП:
3408716013
|
Пропозиція: 2 870 000,00 грн |
Статус: Не розглядався |
Документи: Документи, що подані з пропозицією 5 документів
Документи, що подані з пропозицією 5 документів
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Банківські реквізити
Реєстраційний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Плата за лот
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Гарантійний внесок
Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)
Показати банківські реквізити
Приховати банківські реквізити
Корисні посилання
Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХВас може зацікавити
Аукціон з продажу майна банкрута - Дочірнє підприємства «Житомирський облавтодор» Відкритого акціонерного товариство «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», 10003 м. Житомир, вул. Перемоги, 75, в межах справи № 906/1318/19. Майновий комплекс цеху з обробки каменю (рухомого та нерухомого майна), розташованого за адресою: Житомирська область, Житомирський район, село Нова Рудня, вулиця Чуднівська, 1-А.
4 499 997,60 грн з ПДВ
ДивитисьЄдиний майновий комплекс державного підприємства "Ганнопільський спиртовий завод", код за ЄДРПОУ 00374893
3 550 960,27 грн без ПДВ
ДивитисьКомплекс будівель та споруд разом з обладнанням у складі: побутова для працівників лісгоспу, А з прибудовами, А1, а, ганком, а1, навісом, а2 загальною площею 105,9 кв. м; КПП, Б-2 з ганками, б, б1, сходами, б2 загальною площею 51,6 кв. м; лісопильний цех № 2, В з входом в підвал, в, підвалом, ПдВ, навісом, в1 загальною площею 384,6 кв. м; лісопильний цех № 3, Г-2 з естакадами, г1, г2 загальною площею 763,3 кв. м; склад ПММ, Д загальною площею 25 кв. м; схов для техніки, Е з прибудовами, Е1, Е2, Е3, оглядовими ямами, е, е1, навісом, е2 загальною площею 461,4 кв. м; склад № 3, Ж загальною площею 77,9 кв. м; склад № 4 (лебідочна), З загальною площею 61 кв. м; склад № 2, И загальною площею 355,9 кв. м; склад № 1, К з цокольним поверхом, ЦпК, входом в підвал, к загальною площею 354,8 кв. м; пункт заправки, М загальною площею 4,8 кв. м; навіс для сушіння дошки, Н загальною площею 432,5 кв. м; споруда для утеплення пожежного гідранту, О загальною площею 6,3 кв. м; прибудова (Мийка), П загальною площею 4,6 кв. м; господарський сарай, У загальною площею 306,0 кв. м; навіс, Ч; резервуар № 1; резервуар № 2; резервуар № 3; резервуар № 4; резервуар № 5; резервуар № 6; резервуар № 7; резервуар № 8; огорожа № 11 з воротами № 10, хвірткою № 9 та 42 одиниці індивідуально визначеного майна, що знаходяться за адресою: Чернігівська обл., Чернігівський р-н, с-ще Десна, вул. Гнєдаша, 2А
1 379 037,96 грн без ПДВ
Дивитись