Група інвентарних об’єктів у складі: будинок ветлікарні /А-1/ загальною площею 188,4 кв. м, стаціонарний дерев’яний будинок /В-1/ загальною площею 60,1 кв. м, гараж цегляний на 2 місця /Г-1/ загальною площею 58,0 кв. м, льох /Б/ загальною площею 14,8 кв. м, колодязь, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, м. Берестечко, вул. Дрини Володі, 4

Об’єкт приватизації складається з групи інвентарних об’єктів, а саме: - будинок ветлікарні /А-1/ 1939 року побудови. Будівля одноповерхова. Фундамент – дерев’яні стільці; стіни, перегородки, вікна та двері – дерев’яні. Наявне енергопостачання, опалення пічне; - стаціонарний дерев’яний будинок /В-1/ 1939 року побудови. Будівля одноповерхова. Фундамент – дерев’яні стільці, стіни, перегородки, вікна та двері – дерев’яні. Наявне енергопостачання; - гараж цегляний на 2 місця /Г-1/ 1973 року побудови. Будівля одноповерхова. Фундамент – бетонний, стіни – цегляні; вікна, двері та ворота – дерев’яні. Наявне енергопостачання; - льох /Б/ 1939 року побудови. Будівля одноповерхова. Фундамент – копаний котлован, стіни – цегляні; перекриття – цегляне склепіння; двері – дерев’яні, сходи – цегляні; - колодязь.

Початкова ціна

167 492,90 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 17 лют. 2023 08:34

до 8 бер. 2023 20:00

Аукціон

з 9 бер. 2023 11:55

до 9 бер. 2023 12:33

Кваліфікація

з 9 бер. 2023 12:33

до 27 бер. 2023 12:29

Аукціон завершено

27 бер. 2023 12:30

Подача пропозицій:
17 лют. 2023 08:34 – 8 бер. 2023 20:00
Період аукціону:
9 бер. 2023 11:55 – 9 бер. 2023 12:33
Дата публікації:
17 лют. 2023 08:34
Період уточнень:
17 лют. 2023 08:34 – 17 лют. 2023 08:34
Період питань:
17 лют. 2023 08:34 – 8 бер. 2023 18:00
Період відповідей:
17 лют. 2023 08:34 – 8 бер. 2023 18:00
Період кваліфікації:
9 бер. 2023 12:33 – 23 квіт. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230217-21073
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
33 498,58 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
167 492,90 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
1 674,93 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
у робочі дні з 8.00 до 17.00, в п’ятницю – з 8.00 до 16.00, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, м. Берестечко, вул. Дрини Володі, 4.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

- будинок ветлікарні /А-1/ 1939 року побудови. Будівля одноповерхова. Фундамент – дерев’яні стільці; стіни, перегородки, вікна та двері – дерев’яні. Наявне енергопостачання, опалення пічне.

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

188 метри квадратні

Адреса:

Україна, 45765, Волинська область, Берестечко, 942H+CP Берестечко

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
29963491
Дата реєстрації:
26 груд. 2018 12:05
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
188.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
188.4
Рік будівництва:
1939
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Координати:
Широта: 50.35106807552527 Довгота: 25.1293323694219
2

- стаціонарний дерев’яний будинок /В-1/ 1939 року побудови. Будівля одноповерхова. Фундамент – дерев’яні стільці, стіни, перегородки, вікна та двері – дерев’яні. Наявне енергопостачання

Код CAV: 04212000-7 Будівля складу, ангар тощо та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

60 метри квадратні

Адреса:

Україна, 45765, Волинська область, Берестечко, 942H+FG Берестечко

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
29939735
Дата реєстрації:
26 груд. 2018 12:15
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
60.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
60.1
Рік будівництва:
1939
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Координати:
Широта: 50.35121579594609 Довгота: 25.12882287447587
3

- гараж цегляний на 2 місця /Г-1/ 1973 року побудови. Будівля одноповерхова. Фундамент – бетонний, стіни – цегляні; вікна, двері та ворота – дерев’яні. Наявне енергопостачання

Код CAV: 04213000-4 Гараж, станція технічного обслуговування, мийка транспортних засобів, автостоянка, автозаправна станція тощо та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

58 метри квадратні

Адреса:

Україна, 45765, Волинська область, Берестечко, 942H+FH Берестечко

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
29963946
Дата реєстрації:
26 груд. 2018 12:20
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
58.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
58.0
Рік будівництва:
1973
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Координати:
Широта: 50.3511436196615 Довгота: 25.128907942343137
4

- льох /Б/ 1939 року побудови. Будівля одноповерхова. Фундамент – копаний котлован, стіни – цегляні; перекриття – цегляне склепіння; двері – дерев’яні, сходи – цегляні; - колодязь.

Код CAV: 04212000-7 Будівля складу, ангар тощо та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

2 Одиниця

Адреса:

Україна, 45765, Волинська область, Берестечко, 942H+FJ Берестечко

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
29960372
Дата реєстрації:
26 груд. 2018 12:20
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
14.8
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Координати:
Широта: 50.35121829188658 Довгота: 25.129094212476296

Розташування на мапі

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ 17 лют. 2023 08:34
Ілюстрація 17 лют. 2023 08:34
Ілюстрація 17 лют. 2023 08:34
Ілюстрація 17 лют. 2023 08:34
Ілюстрація 17 лют. 2023 08:34
Ілюстрація 17 лют. 2023 08:34
Ілюстрація 17 лют. 2023 08:34
Ілюстрація 17 лют. 2023 08:34
Ілюстрація 17 лют. 2023 08:34
Рішення про затвердження умов продажу 17 лют. 2023 08:34
Інформаційне повідомлення 17 лют. 2023 08:34

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Тарас Костів
ЄДРПОУ:
41034550

Пропозиція:

320 001,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 8 бер. 2023 18:44
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 8 бер. 2023 18:44
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 8 бер. 2023 18:44
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 бер. 2023 18:44
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 бер. 2023 18:44
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 8 бер. 2023 18:44
Остання річна або квартальна фінансова звітність 8 бер. 2023 18:44
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 8 бер. 2023 18:44
Заява про ознайомлення з об'єктом 8 бер. 2023 18:44

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 16 бер. 2023 11:31

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 27 бер. 2023 12:29

Документи, що подані з пропозицією 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 8 бер. 2023 18:44
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 8 бер. 2023 18:44
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 8 бер. 2023 18:44
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 бер. 2023 18:44
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 бер. 2023 18:44
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 8 бер. 2023 18:44
Остання річна або квартальна фінансова звітність 8 бер. 2023 18:44
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 8 бер. 2023 18:44
Заява про ознайомлення з об'єктом 8 бер. 2023 18:44

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 16 бер. 2023 11:31

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 27 бер. 2023 12:29
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
663/3
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації за результатами аукціону без умов
Вартість договору
320 001,00 грн
Заключна вартість договору:
384 001,20 грн
Строк виконання умов приватизації:
27 бер. 2023 12:30 – 24 бер. 12:25
Дата підписання договору:
24 бер. 2023 14:25
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 27 бер. 2023 12:29

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
9 бер. 2023 12:33 – 20 бер. 2023 18:00
Період оплати:
9 бер. 2023 12:33 – 6 квіт. 2023 18:00
Період публікації договору:
9 бер. 2023 12:33 – 23 квіт. 2023 18:00
Період підписання договору:
9 бер. 2023 12:33 – 13 квіт. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Захарчук Наталія Володимирівна
Факс:
+380673326722
ІПН/РНОКПП:
2939511063

Пропозиція:

320 000,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 6 бер. 2023 12:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 6 бер. 2023 12:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 6 бер. 2023 12:30
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 6 бер. 2023 12:30
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 6 бер. 2023 12:30
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 7 бер. 2023 09:48

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 6 бер. 2023 12:30
Заява про ознайомлення з об'єктом 6 бер. 2023 12:30
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 6 бер. 2023 12:30
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 6 бер. 2023 12:30
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 6 бер. 2023 12:30
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 7 бер. 2023 09:48

Учасник:

Ім'я:
Мончук Андрій Володимирович
ІПН/РНОКПП:
3102621170

Пропозиція:

290 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 бер. 2023 15:04
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 бер. 2023 15:04
Заява на участь 3 бер. 2023 15:04
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 бер. 2023 15:04
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 бер. 2023 15:04
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 бер. 2023 15:04
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 бер. 2023 10:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 бер. 2023 10:29

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 бер. 2023 15:04
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 бер. 2023 15:04
Заява на участь 3 бер. 2023 15:04
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 бер. 2023 15:04
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 бер. 2023 15:04
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 бер. 2023 15:04
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 бер. 2023 10:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 бер. 2023 10:29

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Кизицька Наталія Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380957254369
Факс:
+0322616016
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
00692452
Адреса:
Україна, 45700, Волинська область, м.Берестечко, вул. Володі Дрини, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Андрій Пінчук
E-mail:
Телефон:
+380337922805
Факс:
+380337922805

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м. Київ, вул. Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м. Київ, вул. Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м. Київ, вул. Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Стрільчук Оксана Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380961413702 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04333879
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

153 261,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ярмистий Василь Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380502468761 ЄДРПОУ:
42891875
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

283 934,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Шостак Яна
E-mail: [email protected] Телефон: +80365535085 ЄДРПОУ:
04057770
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

187 283,77 грн без ПДВ

Дивитись