Нежитлова будівля (приміщення І-го поверху) площею 44,9 кв.м, за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Чуква, вул. Шкільна, 39

Нежитлова будівля (приміщення І-го поверху) площею 44,9 кв.м, за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Чуква, вул. Шкільна, 39

Початкова ціна

664,65 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 13 лют. 2023 11:04

до 21 лют. 2023 20:00

Аукціон

з 22 лют. 2023 12:45

до 22 лют. 2023 13:14

Кваліфікація

з 22 лют. 2023 13:14

до 7 бер. 2023 10:06

Аукціон завершено

7 бер. 2023 10:07

Подача пропозицій:
13 лют. 2023 11:04 – 21 лют. 2023 20:00
Період аукціону:
22 лют. 2023 12:45 – 22 лют. 2023 13:14
Дата публікації:
13 лют. 2023 11:04
Період уточнень:
13 лют. 2023 11:04 – 15 лют. 2023 11:04
Період питань:
13 лют. 2023 11:04 – 21 лют. 2023 18:00
Період відповідей:
13 лют. 2023 11:04 – 21 лют. 2023 18:00
Період кваліфікації:
22 лют. 2023 13:14 – 8 квіт. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230213-67138
Реєстраційний внесок:
1 300,00 грн
Гарантійний внесок:
132,93 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
664,65 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
6,65 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Не визначено
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об’єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Чуква, вул. Шкільна, 39.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлова будівля (приміщення І-го поверху) площею 44,9 кв.м, за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Чуква, вул. Шкільна, 39

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 900 Інші об'єкти

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 81480, Львівська область, с.Чуква, вул.Шкільна,39

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
29950961
Дата реєстрації:
16 січ. 2019 19:10
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
44.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
44.9
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
44.9
Площа ділянки, кв. м:
372.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Додаткова інформація про наявні комунікації:
0
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 49.45205003218252 Довгота: 23.18977741787567

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 13 лют. 2023 11:04
Ілюстрація 13 лют. 2023 11:04
Ілюстрація 13 лют. 2023 11:04
Ілюстрація 13 лют. 2023 11:04
Інформаційне повідомлення 13 лют. 2023 11:04
Інформаційне повідомлення 13 лют. 2023 11:04
Інформаційне повідомлення 13 лют. 2023 11:04
Інформаційне повідомлення 13 лют. 2023 11:04
Інформаційне повідомлення 13 лют. 2023 11:04
Інформаційне повідомлення 13 лют. 2023 11:04

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Коваленко Дмитро Романович
ІПН/РНОКПП:
3523904715

Пропозиція:

7 010,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 лют. 2023 17:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 лют. 2023 17:31
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 21 лют. 2023 17:31
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 21 лют. 2023 17:31
Заява на участь 21 лют. 2023 17:31
Заява про ознайомлення з об'єктом 21 лют. 2023 17:31

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 27 лют. 2023 14:34

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 7 бер. 2023 10:05

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 лют. 2023 17:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 лют. 2023 17:31
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 21 лют. 2023 17:31
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 21 лют. 2023 17:31
Заява на участь 21 лют. 2023 17:31
Заява про ознайомлення з об'єктом 21 лют. 2023 17:31

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 27 лют. 2023 14:34

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 7 бер. 2023 10:05
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
577
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна – нежитлової будівлі (приміщення І-го поверху) площею 44,9 кв.м, за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Чуква, вул. Шкільна, 39 за результатами аукціону без умов
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна – нежитлової будівлі (приміщення І-го поверху) площею 44,9 кв.м, за адресою: Львівська область, Самбірський р-н, с. Чуква, вул. Шкільна, 39 за результатами аукціону без умов
Вартість договору
7 010,00 грн
Заключна вартість договору:
8 412,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
7 бер. 2023 10:10 – 7 бер. 10:10
Термін дії договору:
7 бер. 2023 10:05 – 7 бер. 12:10
Дата підписання договору:
6 бер. 2023 15:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 7 бер. 2023 10:05

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
22 лют. 2023 13:14 – 3 бер. 2023 18:00
Період оплати:
22 лют. 2023 13:14 – 22 бер. 2023 18:00
Період публікації договору:
22 лют. 2023 13:14 – 8 квіт. 2023 18:00
Період підписання договору:
22 лют. 2023 13:14 – 29 бер. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Гичка Ярина Михайлівна
ІПН/РНОКПП:
3341706403

Пропозиція:

7 000,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 21 лют. 2023 16:38
Заява на участь 21 лют. 2023 16:39
Підстави для допуску дискваліфікованого учасника 21 лют. 2023 17:04
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 лют. 2023 17:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 лют. 2023 17:31
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 21 лют. 2023 17:33

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 21 лют. 2023 16:38
Заява на участь 21 лют. 2023 16:39
Підстави для допуску дискваліфікованого учасника 21 лют. 2023 17:04
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 лют. 2023 17:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 лют. 2023 17:31
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 21 лют. 2023 17:33

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Факс:
+0322616016
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
40349068
Адреса:
Україна, 79011, Львівська область, м. Львів, вул. Вітовського, 18
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Осірак Віталій Андрійович
E-mail:
Телефон:
+380322613690

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Черкаська обл., смт. Калинопіль, вул. Соборна, 12а. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 76,0 м² (В)

Черкаська обл., смт. Калинопіль, вул. Соборна, 12а. Оренда – приміщення 2-го поверху, площею 76,0 м² (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

912,00 грн з ПДВ

Дивитись

Кіровоградська обл., м. Знам'янка, вул. М. Грушевського, 24. Оренда – підвальне приміщення площею 37,10 кв. м (В)

Кіровоградська обл., м. Знам'янка, вул. М. Грушевського, 24. Оренда – підвальне приміщення площею 37,10 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

977,96 грн з ПДВ

Дивитись

Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Розенталь, 7а. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 23,60 кв. м (В)

Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Розенталь, 7а. Оренда – приміщення 2-го поверху площею 23,60 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

755,20 грн з ПДВ

Дивитись