Незавершене будівництво, котельня, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, с.Зміїнець, вул.Ліскова, 1а

Об’єкт приватизації – незавершене будівництво котельні «А-1» має ступінь будівельної готовності 76 %, являє собою прямокутну одноповерхову будівлю. Фундамент – бетонний, стіни – з/б бетонні, перегородки – цегляні, перекриття – з/б бетонне, покрівля – рубероїд. Підлога, оздоблення, інженерне обладнання – відсутнє. Площа основи (забудови) – 244,2 кв.м, об’єм – 1221 куб.м.

Початкова ціна

442 324,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 11 лют. 2023 08:47

до 27 лют. 2023 20:00

Аукціон

з 28 лют. 2023 11:00

до 28 лют. 2023 12:05

Кваліфікація

з 28 лют. 2023 12:05

до 3 квіт. 2023 16:40

Аукціон завершено

3 квіт. 2023 16:41

Подача пропозицій:
11 лют. 2023 08:47 – 27 лют. 2023 20:00
Період аукціону:
28 лют. 2023 11:00 – 28 лют. 2023 12:05
Дата публікації:
11 лют. 2023 08:47
Період уточнень:
11 лют. 2023 08:47 – 11 лют. 2023 08:47
Період питань:
11 лют. 2023 08:47 – 27 лют. 2023 18:00
Період відповідей:
11 лют. 2023 08:47 – 27 лют. 2023 18:00
Період кваліфікації:
28 лют. 2023 12:05 – 14 квіт. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230211-51965
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
88 464,80 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
442 324,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
4 423,24 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Не визначено
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
у робочі дні з 8.00 до 17.00, в п’ятницю – з 8.00 до 16.00, за місцем його розташування за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, с. Зміїнець, вул. Ліскова, 1а

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Об’єкт приватизації – незавершене будівництво котельні «А-1» має ступінь будівельної готовності 76 %, являє собою прямокутну одноповерхову будівлю. Фундамент – бетонний, стіни – з/б бетонні, перегородки – цегляні, перекриття – з/б бетонне, покрівля – рубероїд. Підлога, оздоблення, інженерне обладнання – відсутнє. Площа основи (забудови) – 244,2 кв.м, об’єм – 1221 куб.м.

Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 400 Об’єкти незавершеного будівництва, законсервовані об’єкти різних форм власності

Кількість:

1 Одиниця

Адреса:

Україна, 45632, Волинська область, Зміїнець, вул.Лісова, 1а, Зміїнець

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
42228996
Дата реєстрації:
31 трав. 2021 12:10
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Координати:
Широта: 50.76298075782718 Довгота: 25.28365767266661

Розташування на мапі

Документи аукціону 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ 11 лют. 2023 08:47
Ілюстрація 11 лют. 2023 08:47
Ілюстрація 11 лют. 2023 08:47
Ілюстрація 11 лют. 2023 08:47
Ілюстрація 11 лют. 2023 08:47
Ілюстрація 11 лют. 2023 08:47
Рішення про затвердження умов продажу 11 лют. 2023 08:47
Інформаційне повідомлення 11 лют. 2023 08:47

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 6 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Діденко-Косенюк Віта Володимирівна
ІПН/РНОКПП:
2991912540

Пропозиція:

1 315 535,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 27 лют. 2023 11:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2023 11:12
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2023 11:13
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2023 11:18
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2023 11:19
Заява на участь 27 лют. 2023 11:20
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2023 11:22
Остання річна або квартальна фінансова звітність 27 лют. 2023 12:53

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 9 бер. 2023 09:40

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 3 квіт. 2023 16:40

Документи, що подані з пропозицією 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 27 лют. 2023 11:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2023 11:12
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2023 11:13
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2023 11:18
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2023 11:19
Заява на участь 27 лют. 2023 11:20
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2023 11:22
Остання річна або квартальна фінансова звітність 27 лют. 2023 12:53

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 9 бер. 2023 09:40

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 3 квіт. 2023 16:40
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
438 (664/3)
Назва договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації - окремого майна - незавершеного будівництва, котельні, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, с.Зміїнець, вул.Ліскова, 1а, за результатами електронного аукціону без умов
Опис договору:
Договір купівлі-продажу об'єкта малої приватизації - окремого майна - незавершеного будівництва, котельні, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, с.Зміїнець, вул.Ліскова, 1а, за результатами електронного аукціону без умов
Вартість договору
1 315 535,00 грн
Заключна вартість договору:
1 578 642,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
3 квіт. 2023 16:45 – 3 квіт. 16:45
Дата підписання договору:
3 квіт. 2023 14:25
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 3 квіт. 2023 16:40

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
28 лют. 2023 12:05 – 9 бер. 2023 18:00
Період оплати:
28 лют. 2023 12:05 – 28 бер. 2023 18:00
Період публікації договору:
28 лют. 2023 12:05 – 14 квіт. 2023 18:00
Період підписання договору:
28 лют. 2023 12:05 – 4 квіт. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
КИРИЧУК РОМАН ЮРІЙОВИЧ
ІПН/РНОКПП:
3095719471

Пропозиція:

1 311 111,00 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 24 лют. 2023 17:55
Заява про ознайомлення з об'єктом 24 лют. 2023 17:55
Заява на участь 24 лют. 2023 17:55
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 24 лют. 2023 17:55
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 24 лют. 2023 17:55
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 24 лют. 2023 17:55
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 лют. 2023 19:04

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 24 лют. 2023 17:55
Заява про ознайомлення з об'єктом 24 лют. 2023 17:55
Заява на участь 24 лют. 2023 17:55
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 24 лют. 2023 17:55
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 24 лют. 2023 17:55
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 24 лют. 2023 17:55
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 лют. 2023 19:04

Учасник:

Ім'я:
Ільїна Оксана Григорівна
ІПН/РНОКПП:
2895612488

Пропозиція:

1 115 600,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 23 лют. 2023 15:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 23 лют. 2023 15:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 23 лют. 2023 15:29
Заява про ознайомлення з об'єктом 23 лют. 2023 15:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 лют. 2023 10:35
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 лют. 2023 10:35
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 24 лют. 2023 10:35

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 23 лют. 2023 15:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 23 лют. 2023 15:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 23 лют. 2023 15:29
Заява про ознайомлення з об'єктом 23 лют. 2023 15:29
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 лют. 2023 10:35
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 24 лют. 2023 10:35
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 24 лют. 2023 10:35

Учасник:

Ім'я:
Синиця Сергій Валентинович
ІПН/РНОКПП:
3055806594

Пропозиція:

906 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 лют. 2023 15:53
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2023 15:54
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2023 15:54
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2023 15:55
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2023 15:55
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2023 15:55

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 27 лют. 2023 15:53
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2023 15:54
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2023 15:54
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2023 15:55
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2023 15:55
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2023 15:55

Учасник:

Ім'я:
Муха Віталій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2871123694

Пропозиція:

905 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2023 16:28
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2023 16:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2023 16:28
Заява на участь 27 лют. 2023 16:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2023 16:29
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2023 16:30

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 27 лют. 2023 16:28
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 27 лют. 2023 16:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 27 лют. 2023 16:28
Заява на участь 27 лют. 2023 16:29
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 27 лют. 2023 16:29
Заява про ознайомлення з об'єктом 27 лют. 2023 16:30

Учасник:

Ім'я:
Симонович Станіслав Олександрович
ІПН/РНОКПП:
3696310833

Пропозиція:

650 500,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 23 лют. 2023 15:19
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 23 лют. 2023 15:19
Заява на участь 23 лют. 2023 15:26
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 23 лют. 2023 15:26
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 23 лют. 2023 15:27
Заява про ознайомлення з об'єктом 23 лют. 2023 15:27

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 23 лют. 2023 15:19
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 23 лют. 2023 15:19
Заява на участь 23 лют. 2023 15:26
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 23 лют. 2023 15:26
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 23 лют. 2023 15:27
Заява про ознайомлення з об'єктом 23 лют. 2023 15:27

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Факс:
+0322616016
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
38400580
Адреса:
Україна, 45632, Волинська область, с. Зміїнець, вул. Ліскова, 1
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380332723888

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м. Київ, вул. Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м. Київ, вул. Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м. Київ, вул. Бастіонна, 6
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Конюшня загальною площею 142,4 кв.м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №3, будинок Б-1

Конюшня загальною площею 142,4 кв.м, за адресою: Волинська обл., Луцький р-н, тг Колківська, Комплекс будівель і споруд №3, будинок Б-1
Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380332240057 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

426 947,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля з навісом, загальною площею 844,3 кв.м, за адресою вул. Подільська, 35, с. Велика Побійна, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області

Нежитлова будівля з навісом, загальною площею 844,3 кв.м, за адресою вул. Подільська, 35, с. Велика Побійна, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області
Ім'я:
Романюк Олена Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380977591055 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04060714
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

506 834,00 грн без ПДВ

Дивитись