Група інвентарних об’єктів у складі: склад загальною площею 413,9 кв. м, сховище-гараж загальною площею 206,7 кв. м, за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44

Група інвентарних об’єктів у складі: склад загальною площею 413,9 кв. м, сховище-гараж загальною площею 206,7 кв. м, за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44

Початкова ціна

32 862,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 6 січ. 2023 15:37

до 22 січ. 2023 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 22 січ. 2023 20:00

до 22 лют. 2023 09:20

Аукціон завершено

22 лют. 2023 09:20

Подача пропозицій:
6 січ. 2023 15:37 – 22 січ. 2023 20:00
Початок аукціону:
23 січ. 2023 12:25
Дата публікації:
6 січ. 2023 15:37
Період уточнень:
6 січ. 2023 15:37 – 6 січ. 2023 15:37
Період питань:
6 січ. 2023 15:37 – 22 січ. 2023 18:00
Період відповідей:
6 січ. 2023 15:37 – 22 січ. 2023 18:00
Період публікації рішення про викуп:
22 січ. 2023 20:00 – 27 січ. 2023 18:00
Період кваліфікації:
22 січ. 2023 20:00 – 6 бер. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20230106-42171
Реєстраційний внесок:
1 340,00 грн
Гарантійний внесок:
201 000,00 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
32 862,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
328,62 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Не визначено
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з Об’єктом приватизації можна у робочі дні з 8-00 до 17-00, у п’ятницю з 8-00 до 15-45 за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Група інвентарних об’єктів у складі: склад загальною площею 413,9 кв. м, сховище-гараж загальною площею 206,7 кв. м, за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44

Код CAV: 04212000-7 Будівля складу, ангар тощо та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 900 Інші об'єкти

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 82100, Львівська область, Дрогобич, вулиця Спортивна,44

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
44892816
Дата реєстрації:
4 лист. 2021 15:50
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
620.6
Загальна площа будівлі, кв.м:
620.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
620.6
Площа ділянки, кв. м:
283243.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
невідомо
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
невідомо
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
невідомо
Координати:
Широта: 49.35614474851698 Довгота: 23.51346923828127

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 6 січ. 2023 15:37
Ілюстрація 6 січ. 2023 15:37
Інформаційне повідомлення 6 січ. 2023 15:37
Інформаційне повідомлення 6 січ. 2023 15:37
Інформаційне повідомлення 6 січ. 2023 15:37

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Юрков Олександр Володимирович
ЄДРПОУ:
39759819

Пропозиція:

420 050,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 20 січ. 2023 15:47
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 20 січ. 2023 15:47
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 20 січ. 2023 15:47
Заява про ознайомлення з об'єктом 20 січ. 2023 15:47
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 20 січ. 2023 15:47
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 20 січ. 2023 15:47
Остання річна або квартальна фінансова звітність 20 січ. 2023 15:47
Остання річна або квартальна фінансова звітність 20 січ. 2023 15:47
Заява про ознайомлення з об'єктом 20 січ. 2023 15:47
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 20 січ. 2023 15:47
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 20 січ. 2023 15:47
Заява про ознайомлення з об'єктом 20 січ. 2023 15:47

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 24 січ. 2023 16:15
Протокол про результати електронного аукціону 27 січ. 2023 13:34

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 22 лют. 2023 09:17

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 20 січ. 2023 15:47
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 20 січ. 2023 15:47
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 20 січ. 2023 15:47
Заява про ознайомлення з об'єктом 20 січ. 2023 15:47
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 20 січ. 2023 15:47
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 20 січ. 2023 15:47
Остання річна або квартальна фінансова звітність 20 січ. 2023 15:47
Остання річна або квартальна фінансова звітність 20 січ. 2023 15:47
Заява про ознайомлення з об'єктом 20 січ. 2023 15:47
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 20 січ. 2023 15:47
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 20 січ. 2023 15:47
Заява про ознайомлення з об'єктом 20 січ. 2023 15:47

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 24 січ. 2023 16:15
Протокол про результати електронного аукціону 27 січ. 2023 13:34

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 22 лют. 2023 09:17
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
462
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна – групи інвентарних об'єктів у складі: склад загальною площею 413,9 кв. м, сховище-гараж загальною площею 206,7 кв. м, за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44 за результатами аукціону без умов
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації державної власності: окремого майна – групи інвентарних об'єктів у складі: склад загальною площею 413,9 кв. м, сховище-гараж загальною площею 206,7 кв. м, за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44 за результатами аукціону без умов
Вартість договору
420 050,00 грн
Заключна вартість договору:
504 060,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
22 лют. 2023 09:20 – 22 лют. 09:20
Термін дії договору:
22 лют. 2023 09:20 – 22 лют. 13:20
Дата підписання договору:
21 лют. 2023 15:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 22 лют. 2023 09:17

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
22 січ. 2023 20:00 – 31 січ. 2023 18:00
Період оплати:
22 січ. 2023 20:00 – 17 лют. 2023 18:00
Період публікації договору:
22 січ. 2023 20:00 – 6 бер. 2023 18:00
Період підписання договору:
22 січ. 2023 20:00 – 24 лют. 2023 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79007, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 22.04.2021 №684 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Дідик Оксана Степанівна
E-mail:
Телефон:
+380505388363
Факс:
+0322616016
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
14372923
Адреса:
Україна, 82100, Львівська область, м.Дрогобич, вул.Спортивна,44
Інформація щодо підтвердження повноважень:
наказ

Основний контакт

Ім'я:
Мовчан Роман Олександрович
E-mail:
Телефон:
+380679846484

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
для перерахування гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м.Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
Оплата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Северин Антон Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380996820488 ЄДРПОУ:
42769539
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

24 800,00 грн без ПДВ

Дивитись