Нежитлові приміщення на вул. Надвірнянській, 30, прим. 1 в м. Івано-Франківську
Нежитлові приміщення розташовані на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Надвірнянська, 30. Раніше в цих приміщеннях розміщувалось відділення Державного ощадного банку України. Приміщення розташовані в периферійній частині міста. Поряд знаходяться комунальні дошкільний навчальний заклад та педіатричне відділення.
369 060,00 грн
без ПДВОрганізатор:
ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ РЕСУРСІВ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИз 3 січ. 2023 20:00
до 11 січ. 2023 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 5 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Причина відміни аукціону
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення органу приватизації про відміну електронного аукціону | 4 січ. 2023 15:26 |
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
Нежитлові приміщення розташовані на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Надвірнянська, 30. Раніше в цих приміщеннях розміщувалось відділення Державного ощадного банку України. Приміщення розташовані в периферійній частині міста. Поряд знаходяться комунальні дошкільний навчальний заклад та педіатричне відділення.
Код CAV: 04233000-0 Адміністративні приміщення в житлових будинках
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно
|
Площа: 52,7 метри квадратні |
Адреса: Україна, 76000, Івано-Франківська область, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК, 30, вулиця Надвірнянська, Івано-Франківськ, Івано-Франківська міськрада |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
2660797326040
Дата реєстрації:
18 лист. 2022 11:46
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
52.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
43.5
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 48.919659918033176 Довгота: 24.73881036043167 Висота: 19
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 8 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Документ | 3 січ. 2023 20:00 | |
| Ілюстрація | 3 січ. 2023 20:00 | |
| Ілюстрація | 3 січ. 2023 20:00 | |
| Ілюстрація | 3 січ. 2023 20:00 | |
| Ілюстрація | 3 січ. 2023 20:00 | |
| Ілюстрація | 3 січ. 2023 20:00 | |
| Інформація про об'єкт малої приватизації | 3 січ. 2023 20:00 | |
| Інформаційне повідомлення | 3 січ. 2023 20:00 |
Показати документи
Приховати документи
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Інформація про балансоутримувача
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ РЕСУРСІВ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
Нежитлове приміщення загальною площею 287,4 кв. м, за адресою: вул. Музична, буд. 1, прим. 21, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область
641 576,00 грн без ПДВ
ДивитисьНежитлові приміщення загальною площею 20,8 кв.м, які розташовані в двоповерховій будівлі на вул. Шкільній, 27 в м. Рівному
214 613,92 грн з ПДВ
Дивитись32/1000 частки вбудовано-прибудованих нежитлових приміщень в житловому будинку у складі приміщень № 15, 16, 24, 41 літ. "А", загальною площею 41,8 кв.м, розташованих за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Незалежності 10
335 062,00 грн з ПДВ
Дивитись