ветлікарня, А-1 загальною площею 80 кв.м, сарай, Б загальною площею 46,7 кв.м, огорожа, 1

Одноповерхова саманна будівля ветлікарні з цегляною прибудовою, літ. А-1, загальна площа 80,0 кв.м, рік побудови 1982, ІІІ група капітальності, фундамент – кам’яний, покрівля - азболист. Інженерні комунікації – електро-, водо-, газопостачання, опалення водяне; - одноповерховий цегляний сарай (склад), літ. Б, загальна площа 46,7 кв.м, рік побудови 1982, ІІІ група капітальності, фундамент – кам’яний, покрівля - азболист. Інженерні комунікації – електропостачання; - огорожа, 1, із залізобетонних секцій довжиною 44,9 м.п.

Початкова ціна

22 189,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 12 груд. 2022 20:00

до 20 груд. 2022 20:00

Аукціон

з 21 груд. 2022 12:45

до 21 груд. 2022 13:14

Кваліфікація

з 21 груд. 2022 13:14

до 5 січ. 2023 13:45

Аукціон завершено

5 січ. 2023 13:45

Подача пропозицій:
12 груд. 2022 20:00 – 20 груд. 2022 20:00
Період аукціону:
21 груд. 2022 12:45 – 21 груд. 2022 13:14
Дата публікації:
12 груд. 2022 20:00
Період уточнень:
12 груд. 2022 20:00 – 14 груд. 2022 20:00
Період питань:
12 груд. 2022 20:00 – 20 груд. 2022 18:00
Період відповідей:
12 груд. 2022 20:00 – 20 груд. 2022 18:00
Період кваліфікації:
21 груд. 2022 13:14 – 4 лют. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20221212-07321
Реєстраційний внесок:
1 300,00 грн
Гарантійний внесок:
4 437,80 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
22 189,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
221,89 грн
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Не визначено
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні з 8-00 до 17-15, пт. з 8-00 до 16-00 за місцем розташування об’єкта приватизації. Відповідальна особа від балансоутримувача – Кравець Василь Григорович (тел. (067) 703-07-41). Найменування особи організатора аукціону: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях, адреса: 21018, м. Вінниця, вул. Гоголя, 10, e-mail [email protected]. Представник організатора аукціону - Управління забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях, адреса: 29013, м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, e-mail [email protected]. Відповідальна особа від представника організатора аукціону – Зеленська Олена Валентинівна ( тел. (067) 253-76-48)

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Одноповерхова саманна будівля ветлікарні з цегляною прибудовою, літ. А-1

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

80 метри квадратні

Адреса:

Україна, 31242, Хмельницька область, ГАРНИШІВКА, вул. М. Грушевського, 53а, Гарнишівка, Волочиський район

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
38546037
Дата реєстрації:
5 жовт. 2020 13:44
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
80.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
80.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
80.0
Рік будівництва:
1982
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.52794027338872 Довгота: 26.33964080667661 Висота: 12
2

Одноповерховий цегляний сарай (склад), літ. Б

Код CAV: 04212000-7 Будівля складу, ангар тощо та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

46,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 31242, Хмельницька область, ГАРНИШІВКА, вул. М. Грушевського, 53а, Гарнишівка, Волочиський район

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
38546037
Дата реєстрації:
5 жовт. 2020 13:44
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
46.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
46.7
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
46.7
Рік будівництва:
1982
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.52725396066743 Довгота: 26.339394273124718 Висота: 12

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 12 груд. 2022 20:00
Ілюстрація 12 груд. 2022 20:00
Ілюстрація 12 груд. 2022 20:00
Інформаційне повідомлення 12 груд. 2022 20:00
Інформаційне повідомлення 12 груд. 2022 20:00

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Ольшицький Валерій Валерійович
ІПН/РНОКПП:
3561809154

Пропозиція:

45 000,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 груд. 2022 09:13
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 19 груд. 2022 09:14
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 груд. 2022 09:14
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 груд. 2022 09:14
Заява на участь 19 груд. 2022 09:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 груд. 2022 10:16

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 27 груд. 2022 09:35

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 5 січ. 2023 13:44

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 груд. 2022 09:13
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 19 груд. 2022 09:14
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 груд. 2022 09:14
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 груд. 2022 09:14
Заява на участь 19 груд. 2022 09:14
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 груд. 2022 10:16

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 27 груд. 2022 09:35

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 5 січ. 2023 13:44
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
45
Назва договору:
Договір купівлі-продажу
Опис договору:
Об’єкта малої приватизації – окремого майна – комплексу у складі: ветлікарня, А-1, загальною площею 80 кв.м, сарай, Б загальною площею 46,7 кв.м, огорожа, 1, за адресою: Хмельницька область, Хмельницький р-н, с. Гарнишівка, вул. Грушевського, 53а, за результатами електронного аукціону із зниженням стартової ціни без умов
Вартість договору
45 000,00 грн
Заключна вартість договору:
45 000,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
4 січ. 2023 12:00 – 5 січ. 2023 12:00
Дата підписання договору:
4 січ. 2023 12:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 5 січ. 2023 13:44

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
21 груд. 2022 13:14 – 30 груд. 2022 18:00
Період оплати:
21 груд. 2022 13:14 – 18 січ. 2023 18:00
Період публікації договору:
21 груд. 2022 13:14 – 4 лют. 2023 18:00
Період підписання договору:
21 груд. 2022 13:14 – 25 січ. 2023 18:00

Учасник:

Ім'я:
Сторожук Єлизавета Олександрівна
ІПН/РНОКПП:
3788110941

Пропозиція:

44 444,44 грн

Статус:

Відмовився від очікування

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 20 груд. 2022 16:57
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 20 груд. 2022 16:57
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 20 груд. 2022 16:57
Заява про ознайомлення з об'єктом 20 груд. 2022 16:58
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 20 груд. 2022 16:58
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 20 груд. 2022 16:58

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 20 груд. 2022 16:57
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 20 груд. 2022 16:57
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 20 груд. 2022 16:57
Заява про ознайомлення з об'єктом 20 груд. 2022 16:58
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 20 груд. 2022 16:58
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 20 груд. 2022 16:58

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42964094
Адреса:
Україна, 21018, Вінницька область, Вінниця, вул. Гоголя, 10
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України

Основний контакт

Ім'я:
Зеленська Олена Валентинівна
E-mail:
Телефон:
+380672537648

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
00711445
Адреса:
Україна, 31200, Хмельницька область, місто Волочиськ, вул. Копачівська, 5
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Рішення про державну реєстрацію

Основний контакт

Ім'я:
Кравець Василь Григорович
E-mail:
Телефон:
+380677030741

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м. Київ МФО 820172
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA388201720355219001000156369
Найменування одержувача:
Регіональне відділення ФДМУ по Вінницькій та Хмельницькій областях
ЄДРПОУ одержувача:
42964094

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м. Київ МФО 820172
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA598201720355549001000156369
Найменування одержувача:
Регіональне відділення ФДМУ по Вінницькій та Хмельницькій областях
ЄДРПОУ одержувача:
42964094

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
м. Київ МФО 820172
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA598201720355549001000156369
Найменування одержувача:
Регіональне відділення ФДМУ по Вінницькій та Хмельницькій областях
ЄДРПОУ одержувача:
42964094

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ВІННИЦЬКІЙ ТА ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

19 464,72 грн з ПДВ

Дивитись

Київська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 11А, літ. «А». Оренда – група приміщень на 2-му поверсі, загальною площею 538,50 кв. м (В)

Київська область, м. Боярка, вул. Білогородська, 11А, літ. «А». Оренда – група приміщень на 2-му поверсі, загальною площею 538,50 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

38 564,68 грн з ПДВ

Дивитись

НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, ГРОМАДСЬКИЙ БУДИНОК ЛУЧАНСЬКИЙ ФЕЛЬДШЕРСЬКИЙ ПУНКТ. Загальна площа 73,6 кв.м. 22896 Вінницька обл. Вінницький р-н, с. Лука, вулиця Церковна, будинок 4а.

НЕЖИТЛОВЕ ПРИМІЩЕННЯ, ГРОМАДСЬКИЙ БУДИНОК ЛУЧАНСЬКИЙ ФЕЛЬДШЕРСЬКИЙ ПУНКТ. Загальна площа 73,6 кв.м. 22896 Вінницька обл. Вінницький р-н, с. Лука, вулиця Церковна, будинок 4а.
Ім'я:
Надєїна Світлана Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380679706271 ЄДРПОУ:
03772619
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

39 081,50 грн без ПДВ

Дивитись