Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами (А1 громадський будинок (будівля пункту здоров’я), а2 прибудова, а3 ганок, Б1 сарай, №1 колодязь), що розміщений за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, Бахмацька ТГ, село Піски, вулиця Орищенка О., 43

Об’єкт соціально-культурного призначення – громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами загальною площею 93,9 кв.м.( А1 громадський будинок (будівля пункту здоров’я), одноповерхова, фундамент – бетон, стіни – шлакоблок, покрівля – шифер, 1951 року побудови; а2 прибудова, фундамент – бетон, стіни – дерево, покрівля – шифер, 1951 року побудови; а3 ганок, бетонний; Б1 сарай, фундамент – дер.ст., стіни – дерево, покрівля - шифер,1987 року побудови; № 1 колодязь). Технічний стан майна незадовільний. Об’єкт приватизації в оренді не перебуває. Розташований на несформованій земельній ділянці комунальної власності Бахмацької міської територіальної громади.

Початкова ціна

17 001,00 грн

з ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 7 груд. 2022 15:31

до 14 груд. 2022 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 14 груд. 2022 20:00

до 28 груд. 2022 10:59

Аукціон завершено

28 груд. 2022 11:00

Подача пропозицій:
7 груд. 2022 15:31 – 14 груд. 2022 20:00
Початок аукціону:
15 груд. 2022 12:10
Дата публікації:
7 груд. 2022 15:31
Період уточнень:
7 груд. 2022 15:31 – 7 груд. 2022 15:31
Період питань:
7 груд. 2022 15:31 – 14 груд. 2022 18:00
Період відповідей:
7 груд. 2022 15:31 – 14 груд. 2022 18:00
Період публікації рішення про викуп:
14 груд. 2022 20:00 – 21 груд. 2022 18:00
Період кваліфікації:
14 груд. 2022 20:00 – 28 січ. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20221207-88160
Реєстраційний внесок:
1 300,00 грн
Гарантійний внесок:
3 400,20 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
17 001,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
170,01 грн
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Не визначено
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування з 9-00 до 17-00 години в робочі дні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Об’єкт соціально-культурного призначення – громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами загальною площею 93,9 кв.м.( А1 громадський будинок (будівля пункту здоров’я), одноповерхова, фундамент – бетон, стіни – шлакоблок, покрівля – шифер, 1951 року побудови; а2 прибудова, фундамент – бетон, стіни – дерево, покрівля – шифер, 1951 року побудови; а3 ганок, бетонний; Б1 сарай, фундамент – дер.ст., стіни – дерево, покрівля - шифер,1987 року побудови; № 1 колодязь). Технічний стан майна незадовільний. Об’єкт приватизації в оренді не перебуває. Розташований на несформованій земельній ділянці комунальної власності Бахмацької міської територіальної громади.

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Класифікатор державного майна (ДМ): 500 Об’єкти соціально-культурного призначення

Площа:

93,9 метри квадратні

Адреса:

Україна, 16542, Чернігівська область, Піски, Орищенка О., 43

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
48517860
Дата реєстрації:
22 лист. 2022 02:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
93.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
93.9
Рік будівництва:
1951
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Технічний стан об'єкта незадовільний.
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 51.150049579541935 Довгота: 32.65721407681847

Розташування на мапі

Документи аукціону 11 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 7 груд. 2022 15:31
Ілюстрація 7 груд. 2022 15:31
Ілюстрація 7 груд. 2022 15:31
Ілюстрація 7 груд. 2022 15:31
Документ 7 груд. 2022 15:31
Ілюстрація 7 груд. 2022 15:31
Документ 7 груд. 2022 15:31
Презентація 7 груд. 2022 15:31
Презентація 7 груд. 2022 15:31
Рішення про затвердження умов продажу 7 груд. 2022 15:31
Інформаційне повідомлення 7 груд. 2022 15:31

Показати документи

Приховати документи

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Колоша Валерій Петрович
ЄДРПОУ:
03794785

Пропозиція:

17 172,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 8 груд. 2022 11:50
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 8 груд. 2022 11:50
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 груд. 2022 08:57
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 9 груд. 2022 08:57
Заява на участь 9 груд. 2022 09:19
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 9 груд. 2022 09:22
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 9 груд. 2022 09:23
Остання річна або квартальна фінансова звітність 9 груд. 2022 09:34
Остання річна або квартальна фінансова звітність 9 груд. 2022 09:35
Остання річна або квартальна фінансова звітність 9 груд. 2022 09:36
Остання річна або квартальна фінансова звітність 9 груд. 2022 09:37
Протокол аукціону 19 груд. 2022 13:04

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 16 груд. 2022 09:45
Протокол про результати електронного аукціону 19 груд. 2022 14:48

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 28 груд. 2022 10:58
Додаток до договору 28 груд. 2022 10:59

Документи, що подані з пропозицією 12 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 8 груд. 2022 11:50
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 8 груд. 2022 11:50
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 груд. 2022 08:57
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 9 груд. 2022 08:57
Заява на участь 9 груд. 2022 09:19
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 9 груд. 2022 09:22
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 9 груд. 2022 09:23
Остання річна або квартальна фінансова звітність 9 груд. 2022 09:34
Остання річна або квартальна фінансова звітність 9 груд. 2022 09:35
Остання річна або квартальна фінансова звітність 9 груд. 2022 09:36
Остання річна або квартальна фінансова звітність 9 груд. 2022 09:37
Протокол аукціону 19 груд. 2022 13:04

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 16 груд. 2022 09:45
Протокол про результати електронного аукціону 19 груд. 2022 14:48

Документи договору 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 28 груд. 2022 10:58
Додаток до договору 28 груд. 2022 10:59
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
№1632
Назва договору:
Договір купівлі-продажу
Опис договору:
Договір купівлі-продажу громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, який розташований за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, село Піски, вулиця Орищенка О., будинок 43
Вартість договору
17 172,00 грн
Заключна вартість договору:
17 172,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
26 груд. 2022 00:00 – 26 груд. 2025 00:00
Дата підписання договору:
26 груд. 2022 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 28 груд. 2022 10:58
Додаток до договору 28 груд. 2022 10:59

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
14 груд. 2022 20:00 – 23 груд. 2022 18:00
Період оплати:
14 груд. 2022 20:00 – 11 січ. 2023 18:00
Період публікації договору:
14 груд. 2022 20:00 – 28 січ. 2023 18:00
Період підписання договору:
14 груд. 2022 20:00 – 18 січ. 2023 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
44460988
Адреса:
Україна, 16500, Чернігівська область, Бахмач, вул.Соборності, будинок 42, КОАТУУ: 7420310100, БАХМАЧ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про Відділ комунального майна та правового забезпечення Бахмацької міської ради, затвердженого рішенням 19-ї сесії Бахмацької міської ради восьмого скликання від 27.01.2022 р.

Основний контакт

Ім'я:
Тищенко Євгеній
E-mail:
Телефон:
+380976057254
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
04061702
Адреса:
Україна, 16500, Чернігівська область, Бахмач, вулиця Соборності, 42, КОАТУУ: 7420310100, БАХМАЧ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Основний контакт

Ім'я:
Шимко Павло Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380463521504
Факс:
+380463521504
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA748201720355539002000001656
Найменування одержувача:
ВКМ та ПЗ Бахмацької МР
ЄДРПОУ одержувача:
44460988

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA748201720355539002000001656
Найменування одержувача:
ВКМ та ПЗ Бахмацької МР
ЄДРПОУ одержувача:
44460988

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA768999980314090544000025711
Найменування одержувача:
ГУК у Черніг.обл/тг м.Бахмач/24060300
ЄДРПОУ одержувача:
37972475

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Відділ комунального майна та правового забезпечення Бахмацької міської ради

Вас може зацікавити

м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – група приміщень у підвалі, загальною площею – 269,80 кв. м (В)

м. Київ, вул. Дегтярівська, 28А, літ. «А» (Шевченківський р-н). Оренда – група приміщень у підвалі, загальною площею – 269,80 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

27 569,51 грн з ПДВ

Дивитись

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)

Київська обл., Бориспільський р-н, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 86А. Оренда – група приміщення на 3-му поверсі, загальною площею – 73,00 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

19 464,72 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон на продовження договору оренди державного нерухомого майна - нежитлового приміщення площею 24,75 кв.м. за адресою м.Київ, вул. Святослава Хороброго,5

Аукціон на продовження договору оренди державного нерухомого майна - нежитлового приміщення площею 24,75 кв.м. за адресою м.Київ, вул. Святослава Хороброго,5
Ім'я:
Правик Оксана Дмитрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442497033 ЄДРПОУ:
44884985
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

16 651,79 грн без ПДВ

Дивитись