Нежитлова будівля, котельня, загальною площею 20,4 м.кв., що розташована за адресою: Житомирська обл., Бердичівський р., с. Осикове, провулок Миру, будинок 4

Нежитлова будівля, котельня 2001 року побудови в с.Осикове,пров. Миру, 4 загальною площею 20,4 м.кв. Об’єкт розташований на земельній ділянці площею 28 кв.м. Опис основних конструктивних елементів: Фундамент-бут; Стіни-цегла; Покрівля-шифер; Перекриття-залізобетон; Підлога-земля; Сходи-відсутнні; Інженерне обладнання: Електропостачання - наявне, водопровід - відсутній, каналізація - відсутня, газопровід та автономне опалення відсутні. Висота - 3,79 м., об'єм - 106 куб.м. Котельня розташована у центральній частині села, поруч із адміністративним приміщенням, тривалий час не використовується, потребує ремонту.

Початкова ціна

36 543,00 грн

з ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 12 лист. 2022 04:56

до 28 лист. 2022 20:00

Аукціон
не проводився

(один учасник)

Кваліфікація

з 28 лист. 2022 20:00

до 20 груд. 2022 10:50

Аукціон завершено

22 груд. 2022 13:16

Подача пропозицій:
12 лист. 2022 04:56 – 28 лист. 2022 20:00
Початок аукціону:
29 лист. 2022 11:20
Дата публікації:
12 лист. 2022 04:56
Період уточнень:
12 лист. 2022 04:56 – 12 лист. 2022 04:56
Період питань:
12 лист. 2022 04:56 – 28 лист. 2022 18:00
Період відповідей:
12 лист. 2022 04:56 – 28 лист. 2022 18:00
Період публікації рішення про викуп:
28 лист. 2022 20:00 – 5 груд. 2022 18:00
Період кваліфікації:
28 лист. 2022 20:00 – 12 січ. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPE001-UA-20221112-99234
Реєстраційний внесок:
1 300,00 грн
Гарантійний внесок:
7 308,60 грн
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
1
Початкова ціна:
36 543,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
365,43 грн
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Не визначено
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
ознайомитися з об`єктом можна в робочі дні (пн.-чт. з 09:00 до 16:30, пт. з 09:00 до 15:30) за місцем його розташування за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, село Осикове, провулок Миру, 4 Для можливості огляду та ознайомлення з документами, що стосуються об’єкта, потенційним покупцям необхідно звертатися до контактної особи Гришковецької селищної ради – головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової та правової роботи апарату селищної ради – Котенка Сергія Вікторовича, e-mail: [email protected], [email protected]

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Нежитлова будівля, котельня 2001 року побудови в с.Осикове,пров. Миру, 4 загальною площею 20,4 м.кв. Об’єкт розташований на земельній ділянці площею 28 кв.м. Опис основних конструктивних елементів: Фундамент-бут; Стіни-цегла; Покрівля-шифер; Перекриття-залізобетон; Підлога-земля; Сходи-відсутнні; Інженерне обладнання: Електропостачання - наявне, водопровід - відсутній, каналізація - відсутня, газопровід та автономне опалення відсутні. Висота - 3,79 м., об'єм - 106 куб.м. Котельня розташована у центральній частині села, поруч із адміністративним приміщенням, тривалий час не використовується, потребує ремонту.

Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 13334, Житомирська область, Осикове,

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
47666578
Дата реєстрації:
19 серп. 2022 03:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
20.4
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.4
Рік будівництва:
2001
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.96920143687335 Довгота: 28.614679098063792

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 12 лист. 2022 04:56
Ілюстрація 12 лист. 2022 04:56
Ілюстрація 12 лист. 2022 04:56
Рішення про затвердження умов продажу 12 лист. 2022 04:56

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Маляренко Сергій Вікторович
ІПН/РНОКПП:
3418413794

Пропозиція:

36 543,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 лист. 2022 11:42
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 лист. 2022 11:43
Заява на участь 21 лист. 2022 11:45
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 21 лист. 2022 11:49
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 лист. 2022 12:02

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 3 груд. 2022 23:48
Протокол про результати електронного аукціону 5 груд. 2022 01:47

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 груд. 2022 10:50

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 21 лист. 2022 11:42
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 лист. 2022 11:43
Заява на участь 21 лист. 2022 11:45
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 21 лист. 2022 11:49
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 21 лист. 2022 12:02

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення про приватизацію шляхом викупу 3 груд. 2022 23:48
Протокол про результати електронного аукціону 5 груд. 2022 01:47

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 груд. 2022 10:50
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
588
Назва договору:
Договір купівлі-продажу нежитлової будівлі (котельні)
Опис договору:
Продавець за наслідками проведеного аукціону № SPE001-UA-20221112-99234 та на підставі рішення № 504 двадцять восьмої сесії VIII скликання Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області від 02.12.2022 року передав у власність (продав) нежитлову будівлю (котельню), що знаходиться по провулку Миру, 4 (чотири), в с. Осикове Бердичівського району Житомирської області, а Покупець в особі представника, прийняв у власність (купив) та сплатив грошову суму визначену у ході аукціону Продавцю.
Вартість договору
36 543,00 грн
Заключна вартість договору:
36 543,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
19 груд. 2022 00:00 – 20 груд. 2022 00:00
Дата підписання договору:
19 груд. 2022 00:00
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 20 груд. 2022 10:50

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
28 лист. 2022 20:00 – 7 груд. 2022 18:00
Період оплати:
28 лист. 2022 20:00 – 26 груд. 2022 18:00
Період публікації договору:
28 лист. 2022 20:00 – 12 січ. 2023 18:00
Період підписання договору:
28 лист. 2022 20:00 – 2 січ. 2023 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04345380
Адреса:
Україна, 13337, Житомирська область, Гришківці, Червоний промінь, 4, КОАТУУ: 1820855300, ГРИШКІВЦІ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", Рішення першої сесії 8 скликання Гришковецької селищної ради №2 від 24.11.2020 року

Основний контакт

Ім'я:
Котенко Сергій Вікторович (Kotenko Serhii Victorovych)
E-mail:
Телефон:
+380931157303

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
04345380
Адреса:
Україна, 13337, Житомирська область, Гришківці, Червоний промінь, 4, КОАТУУ: 1820855300, ГРИШКІВЦІ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", Рішення першої сесії 8 скликання Гришковецької селищної ради №2 від 24.11.2020 року

Основний контакт

Ім'я:
Котенко Сергій Вікторович (Kotenko Serhii Victorovych)
E-mail:
Телефон:
+380931157303

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Опис:
Рахунок для гарантійного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA218201720355539001000029998
Найменування одержувача:
Казначейство України
ЄДРПОУ одержувача:
37976485

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Опис:
Рахунок для реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA108999980314050544000006783
Найменування одержувача:
Казначейство України
ЄДРПОУ одержувача:
37976485

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Опис:
Рахунок для сплати за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA218201720355539001000029998
Найменування одержувача:
Казначейство України
ЄДРПОУ одержувача:
37976485

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Гришковецька селищна рада Бердичівського району Житомирської області

Вас може зацікавити

Оренда приміщення 454,9 кв. м. в м. Києві Ходосівська, 10.

Оренда приміщення 454,9 кв. м. в м. Києві Ходосівська, 10.
Ім'я:
Волков Роман Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: +380976406410 ЄДРПОУ:
14307274
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

71 102,00 грн без ПДВ

Дивитись

Оренда частини нежитлового приміщення площею 200 кв. м., що розташовано на першому поверсі Корпусу 16 літ. "АМ-1" (інв. № 010011), за адресою: м. Харків, просп. Героїв Харкова, 299

Оренда частини нежитлового приміщення площею 200 кв. м., що розташовано на першому поверсі Корпусу 16 літ. "АМ-1" (інв. № 010011), за адресою: м. Харків, просп. Героїв Харкова, 299
Ім'я:
Білоус Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380962513369 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05762269
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

19 000,00 грн без ПДВ

Дивитись