нежитлові приміщення А-12 частини 1 поверху загальною площею 139,4 кв.м. за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, пр. Центральний, 186/2

нежитлові приміщення А-12 частини 1 поверху загальною площею 139,4 кв.м. за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, пр. Центральний, 186/2, підлягає приватизації шляхом продажу на аукціоні з урахуванням збереження чинності договору оренди ( термін дії договору оренди по 17.04.2022).Строк дії продовжено на перод діЇ воєнного стану (постанова КМУ №634 від 27.05.2022)

Початкова ціна

133 729,75 грн

без ПДВ
Очікується підписання договору
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 10 серп. 11:49

до 19 серп. 16:40

Аукціон

з 19 серп. 09:55

до 19 серп. 16:55

Кваліфікація

з 19 серп. 16:55

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
10 серп. 11:49 – 19 серп. 16:40
Період аукціону:
19 серп. 09:55 – 19 серп. 16:55
Дата публікації:
10 серп. 11:49
Період уточнень:
10 серп. 11:49 – 12 серп. 11:49
Період питань:
10 серп. 11:49 – 18 серп. 18:00
Період відповідей:
10 серп. 11:49 – 18 серп. 18:00
Період кваліфікації:
19 серп. 16:55 – 3 жовт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20260810-92156
Реєстраційний внесок:
1 729,40 грн
Гарантійний внесок:
259 410,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
133 729,75 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
1 337,30 грн
Кількість кроків:
3
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Час і місце проведення огляду об’єкта: Миколаївська обл., м. Миколаїв, пр. Центральний, 186/2, за попередньою домовленістю з представником балансоутримувача. Контактна особа: представник балансоутримувача – директор КЖЕП Центрального району м.Миколаєва – Прийма Євген Тимофійович, телефон +38(0512)53-74-44, адреса електронної пошти: [email protected] Найменування особи організатора аукціону: управління комунального майна Миколаївської міської ради, адреса: 54001, Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, тел. (0512) 37 40 70, e-mail: [email protected], сайт: www.mkrada.gov.ua Час роботи: понеділок – п’ятниця з 08.30 до 17.00, обідня перерва з 12.30 до 13.00. Відповідальна особа: начальник відділу приватизації комунального майна управління комунального майна Миколаївської міської ради – Богданов Віктор Михайлович, телефон для довідок: (0512) 37 40 70 , адреса електронної пошти: [email protected]

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

нежитлові приміщення А-12 частини 1 поверху загальною площею 139,4 кв.м. за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, пр. Центральний, 186/2

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

139,4 метри квадратні

Адреса:

Україна, 54000, Миколаївська область, Миколаїв, Центральний проспект, 186

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
748572448101
Дата реєстрації:
4 жовт. 2015 06:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
139.4
Рік будівництва:
1986
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
наявні окремі рахунки
Координати:
Широта: 46.96531419945497 Довгота: 32.02043717335961

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 10 серп. 11:49
Ілюстрація 10 серп. 11:49
Ілюстрація 10 серп. 11:49
Ілюстрація 10 серп. 11:49
Ілюстрація 10 серп. 11:49
Інформація про об'єкт малої приватизації 10 серп. 11:49
Рішення про затвердження умов продажу 10 серп. 11:49
Інформаційне повідомлення 10 серп. 11:49
Рішення про затвердження умов продажу 10 серп. 11:49

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 7 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Єрьоменко Руслан Володимирович
ІПН/РНОКПП:
2760421979

Пропозиція:

2 264 000,00 грн

Статус:

Очікується договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 17 серп. 09:54
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 17 серп. 09:54
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 17 серп. 09:54
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 17 серп. 09:54
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 17 серп. 09:54
Заява про ознайомлення з об'єктом 17 серп. 09:54
Протокол аукціону 20 серп. 10:37

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 21 серп. 11:32
Протокол про результати електронного аукціону 21 серп. 11:32

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 17 серп. 09:54
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 17 серп. 09:54
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 17 серп. 09:54
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 17 серп. 09:54
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 17 серп. 09:54
Заява про ознайомлення з об'єктом 17 серп. 09:54
Протокол аукціону 20 серп. 10:37

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 21 серп. 11:32
Протокол про результати електронного аукціону 21 серп. 11:32
Статус договору:
Очікується договір
Вартість договору
2 264 000,00 грн

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
19 серп. 16:55 – 28 серп. 18:00
Період оплати:
19 серп. 16:55 – 16 вер. 18:00
Період публікації договору:
19 серп. 16:55 – 3 жовт. 18:00
Період підписання договору:
19 серп. 16:55 – 23 вер. 18:00

Учасник:

Ім'я:
Солтис Оксана Володимирівна
ІПН/РНОКПП:
2747011605

Пропозиція:

2 262 000,00 грн

Статус:

Очікується рішення

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 13 серп. 22:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 13 серп. 22:30
Заява на участь 13 серп. 22:31
Заява про ознайомлення з об'єктом 13 серп. 22:32
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 13 серп. 22:42
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 17 серп. 16:10
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 17 серп. 16:10

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 13 серп. 22:28
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 13 серп. 22:30
Заява на участь 13 серп. 22:31
Заява про ознайомлення з об'єктом 13 серп. 22:32
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 13 серп. 22:42
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 17 серп. 16:10
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 17 серп. 16:10

Учасник:

Ім'я:
Ткач Олег Михайлович
ІПН/РНОКПП:
2898109010

Пропозиція:

2 257 566,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 19 серп. 09:34
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 серп. 09:34
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 серп. 09:34
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 19 серп. 09:34
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 серп. 09:34
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 серп. 09:34

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 19 серп. 09:34
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 19 серп. 09:34
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 19 серп. 09:34
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 19 серп. 09:34
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 19 серп. 09:34
Заява про ознайомлення з об'єктом 19 серп. 09:34

Учасник:

Ім'я:
Яницька Ірина Василівна
ЄДРПОУ:
45433096

Пропозиція:

2 250 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 18 серп. 22:00
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 18 серп. 22:00
Заява на участь 18 серп. 22:00
Заява про ознайомлення з об'єктом 18 серп. 22:00
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 18 серп. 22:00
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 18 серп. 22:00
Остання річна або квартальна фінансова звітність 18 серп. 22:00
Остання річна або квартальна фінансова звітність 18 серп. 22:00
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 18 серп. 22:00
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 18 серп. 22:00

Документи, що подані з пропозицією 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 18 серп. 22:00
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 18 серп. 22:00
Заява на участь 18 серп. 22:00
Заява про ознайомлення з об'єктом 18 серп. 22:00
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 18 серп. 22:00
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 18 серп. 22:00
Остання річна або квартальна фінансова звітність 18 серп. 22:00
Остання річна або квартальна фінансова звітність 18 серп. 22:00
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 18 серп. 22:00
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 18 серп. 22:00

Учасник:

Ім'я:
Козировська Екатерина Олегівна
ІПН/РНОКПП:
3434313749

Пропозиція:

2 055 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 12 серп. 14:28
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 17 серп. 15:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 17 серп. 15:02
Заява про ознайомлення з об'єктом 17 серп. 15:03
Заява на участь 17 серп. 15:03
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 17 серп. 16:32
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 17 серп. 17:04

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 12 серп. 14:28
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 17 серп. 15:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 17 серп. 15:02
Заява про ознайомлення з об'єктом 17 серп. 15:03
Заява на участь 17 серп. 15:03
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 17 серп. 16:32
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 17 серп. 17:04

Учасник:

Ім'я:
Краснобаєва Людмила Іванівна
ІПН/РНОКПП:
2091223620

Пропозиція:

2 000 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 18 серп. 15:31
Заява про ознайомлення з об'єктом 18 серп. 15:31
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 18 серп. 15:31
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 18 серп. 15:31
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 18 серп. 15:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 18 серп. 15:31

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 18 серп. 15:31
Заява про ознайомлення з об'єктом 18 серп. 15:31
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 18 серп. 15:31
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 18 серп. 15:31
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 18 серп. 15:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 18 серп. 15:31

Учасник:

Ім'я:
Биков Богдан Дмитрович
ІПН/РНОКПП:
3500409810

Пропозиція:

423 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 18 серп. 17:57
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 18 серп. 16:01
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 18 серп. 16:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 18 серп. 16:01
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 18 серп. 16:02
Заява про ознайомлення з об'єктом 18 серп. 16:02

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 18 серп. 17:57
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 18 серп. 16:01
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 18 серп. 16:01
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 18 серп. 16:01
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 18 серп. 16:02
Заява про ознайомлення з об'єктом 18 серп. 16:02

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
22440076
Адреса:
Україна, 54001, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська,20, КОАТУУ: 4810100000, МИКОЛАЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про управління

Основний контакт

Ім'я:
Богданов Віктор
E-mail:
Телефон:
+380512370972

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
19295802
Адреса:
Україна, 54030, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Павла Скоропадського, 7, КОАТУУ: 4810100000, МИКОЛАЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут

Основний контакт

Ім'я:
Прийма Євген Тимофійович
E-mail:
Телефон:
+380512537444

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ.
Опис:
Реквізити казначейських рахунків для перерахування коштів за придбаний об’єкт приватизації, в т.ч ПДВ – нежитлові приміщення за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, пр. Центральний, 186/2
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA518201720355569007000052586
Найменування одержувача:
Управління комунального майна Миколаївської міської ради
ЄДРПОУ одержувача:
22440076

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ.
Опис:
Реквізити казначейських рахунків для перерахування реєстраційного внеску оператором електронного майданчику
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA518201720355569007000052586
Найменування одержувача:
Управління комунального майна Миколаївської міської ради
ЄДРПОУ одержувача:
22440076

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Держказначейська служба України, м. Київ
Опис:
Реквізити казначейських рахунків для перерахування гарантійного внеску оператором електронного майданчику
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA518201720355569007000052586
Найменування одержувача:
Управління комунального майна Миколаївської міської ради
ЄДРПОУ одержувача:
22440076

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Управління комунального майна Миколаївської міської ради

Вас може зацікавити

Приміщення Микуличівської дільничної лікарні державної ветеринарної медицини /А-1/ загальною площею 65,2 кв.м, за адресою: Волинська обл., Володимирський р-н, с. Микуличі, вул. Мілашенкова, 31

Приміщення Микуличівської дільничної лікарні державної ветеринарної медицини /А-1/ загальною площею 65,2 кв.м, за адресою: Волинська обл., Володимирський р-н, с. Микуличі, вул. Мілашенкова, 31
Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380332240057 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

72 411,50 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Стрільчук Оксана Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380961413702 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04333879
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

153 261,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Шостак Яна
E-mail: [email protected] Телефон: +80365535085 ЄДРПОУ:
04057770
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

187 283,77 грн без ПДВ

Дивитись