нежитлова будівля за адресою: Харківська обл, м. Берестин, вул. Незалежності, 45-Ж

одноповерхова нежитлова будівля з димивою трубою

Початкова ціна

179 249,50 грн

без ПДВ
Очікується підписання договору
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 10 серп. 20:00

до 17 серп. 16:30

Аукціон

з 17 серп. 09:45

до 17 серп. 16:30

Кваліфікація

з 17 серп. 16:30

Аукціон завершено
очікується
Подача пропозицій:
10 серп. 20:00 – 17 серп. 16:30
Період аукціону:
17 серп. 09:45 – 17 серп. 16:30
Дата публікації:
10 серп. 20:00
Період уточнень:
10 серп. 20:00 – 12 серп. 20:00
Період питань:
10 серп. 20:00 – 16 серп. 18:00
Період відповідей:
10 серп. 20:00 – 16 серп. 18:00
Період кваліфікації:
17 серп. 16:30 – 1 жовт. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20260810-76043
Реєстраційний внесок:
1 729,40 грн
Гарантійний внесок:
35 849,90 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
179 249,50 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
1 792,50 грн
Кількість кроків:
55
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитись з майном можливо за місцем його знаходження цілодобово, або за домовленістю із балансоутримувачем у робочі часи та дні.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

нежитлова будівля з димовою трубою

Код CAV: 04213000-4 Гараж, станція технічного обслуговування, мийка транспортних засобів, автостоянка, автозаправна станція тощо та їх частини
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

238,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 63304, Харківська область, Берестин, вул. Незалежності, 45-Ж

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
64762855
Дата реєстрації:
12 трав. 12:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
238.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
238.7
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
не задовільний
Додаткова інформація про наявні комунікації:
відсутні
Координати:
Широта: 49.3797905 Довгота: 35.4602884

Розташування на мапі

Документи аукціону 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 10 серп. 20:00
Ілюстрація 10 серп. 20:00
Ілюстрація 10 серп. 20:00
Рішення про затвердження умов продажу 10 серп. 20:00
Інформаційне повідомлення 10 серп. 20:00

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Кетов Віталій Васильович
ІПН/РНОКПП:
2754404573

Пропозиція:

80 662,28 грн

Статус:

Очікується договір

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 серп. 14:43
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 серп. 14:43
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 12 серп. 14:43
Заява про ознайомлення з об'єктом 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43
Заява на участь 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 25 серп. 13:55

Документи, що подані з пропозицією 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 12 серп. 14:43
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 серп. 14:43
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 12 серп. 14:43
Заява про ознайомлення з об'єктом 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43
Заява на участь 12 серп. 14:43
Цифровий підпис 12 серп. 14:43

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 25 серп. 13:55
Статус договору:
Очікується договір
Вартість договору
80 662,28 грн

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
17 серп. 16:30 – 26 серп. 18:00
Період оплати:
17 серп. 16:30 – 14 вер. 18:00
Період публікації договору:
17 серп. 16:30 – 1 жовт. 18:00
Період підписання договору:
17 серп. 16:30 – 21 вер. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04058686
Адреса:
Україна, 63304, Харківська область, Берестин, Історична, 94, КОАТУУ: 6323310100, КРАСНОГРАД
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Відповідно до статей 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, Закону України "Про приватизацію державного та комунального майна", Положення про приватизацію об'єктів комунальної власності Берестинської міської територіальної громади (малу приватизацію), затвердженого рішенням міської ради від 27 жовтня 2021 року № 1518-VIII

Основний контакт

Ім'я:
Гладкова Юлія Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+380574472511

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
32464827
Адреса:
Україна, 63304, Харківська область, Берестинський район/м.берестин, вул. Соборна, 47, КОАТУУ: 6323300000, КРАСНОГРАДСЬКИЙ РАЙОН/М.КРАСНОГРАД
Інформація щодо підтвердження повноважень:
рішення міської ради від 24.08.2023 № 3717-VIII

Основний контакт

Ім'я:
Гладкова Юлія
E-mail:
Телефон:
+380574472511

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA738999980314161905000020611
Найменування одержувача:
МТГ Берестин
ЄДРПОУ одержувача:
37874947

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA738999980314161905000020611
Найменування одержувача:
МТГ Берестин
ЄДРПОУ одержувача:
37874947

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868999980334199850000020611
Найменування одержувача:
МТГ Берестин
ЄДРПОУ одержувача:
37874947

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Берестинська міська рада

Вас може зацікавити

Блок гаражів з чотирьох боксів загальною площею 114,6 кв. м за адресою: Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район, с-ще Чемерівці, вул. Центральна, 59.

Блок гаражів з чотирьох боксів загальною площею 114,6 кв. м за адресою: Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район, с-ще Чемерівці, вул. Центральна, 59.
Ім'я:
Харюк Юлія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380960494391 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

297 752,00 грн без ПДВ

Дивитись

Гаражі (гараж 4, гараж 5, гараж 6) за адресою: Закарпатська обл. Мукачівський р-н, с-ще Воловець, вул. Карпатська, 4

Гаражі (гараж 4, гараж 5, гараж 6) за адресою: Закарпатська обл. Мукачівський р-н, с-ще Воловець, вул. Карпатська, 4
Ім'я:
Оксана Степанівна Дідик
E-mail: [email protected] Телефон: +380322616214 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

168 748,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлове приміщення, приміщення гаража № 56 загальною площею 23,3 кв.м

Нежитлове приміщення, приміщення гаража № 56 загальною площею 23,3 кв.м
Ім'я:
Лінев'юк Олександр Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380977888859 ЄДРПОУ:
42891875
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

103 900,00 грн без ПДВ

Дивитись