нежитлові приміщення 1-го поверху № 1-:-6 в нежитловій будівлі літ. «У-1» загальною площею 88,2 кв.м; нежитлові приміщення 1-го поверху № 3-:-17 загальною площею 220,8 кв.м нежитлової будівлі літ. «О-2»; нежитлові приміщення 1-го поверху №№ 1-:-4 загальною площею 61,7 кв.м нежитлової будівлі літ. «Т-1», нежитлові приміщення 1-го поверху №№ 1-:-5 загальною площею 202,4 кв.м нежитлової будівлі літ. «Р-1»; нежитлові приміщення 1-го поверху №№ 1, 2 площею 16,1 кв.м, 2-го поверху №№ 1-:-12 площею 225,9 кв.м, загальною площею 242,0 кв.м в нежитловій будівлі літ. «О-2», розташованих за адресою: м. Харків, вул. Станційна, 19-А

нежитлові приміщення 1-го поверху № 1-:-6 в нежитловій будівлі літ. «У-1» загальною площею 88,2 кв.м; нежитлові приміщення 1-го поверху № 3-:-17 загальною площею 220,8 кв.м нежитлової будівлі літ. «О-2»; нежитлові приміщення 1-го поверху №№ 1-:-4 загальною площею 61,7 кв.м нежитлової будівлі літ. «Т-1», нежитлові приміщення 1-го поверху №№ 1-:-5 загальною площею 202,4 кв.м нежитлової будівлі літ. «Р-1»; нежитлові приміщення 1-го поверху №№ 1, 2 площею 16,1 кв.м, 2-го поверху №№ 1-:-12 площею 225,9 кв.м, загальною площею 242,0 кв.м в нежитловій будівлі літ. «О-2», розташованих за адресою: м. Харків, вул. Станційна, 19-А.

Прийняття заяв на участь

з 10 серп. 20:00

до 19 серп. 16:20

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
10 серп. 20:00 – 19 серп. 16:20
Початок аукціону:
19 серп. 09:35
Дата публікації:
10 серп. 20:00
Період уточнень:
10 серп. 20:00 – 12 серп. 20:00
Період питань:
10 серп. 20:00 – 18 серп. 18:00
Період відповідей:
10 серп. 20:00 – 18 серп. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20260810-48137
Реєстраційний внесок:
1 729,40 грн
Гарантійний внесок:
507 688,20 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
2 538 441,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
25 384,41 грн
Кількість кроків:
99
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Ні
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Огляд об’єкта буде проводитись за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з Управлінням комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради годину огляду за телефоном +38(057)725 25 29 у робочі дні з 9-00 до 16-00.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Інша підстава за рішенням органу приватизації
Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення органу приватизації про відміну електронного аукціону 12 серп. 10:05

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Рік побудови до 1954. Стіни – цегла, перекриття – залізобетонні, підлога – бетонна. В нежитлових приміщеннях літ. «О-2» електропостачання, водопостачання, каналізація, опалення – в неробочому стані. В нежитлових приміщеннях літ.«У-1», «Т-1», «Р-1» електропостачання, водопостачання, каналізація, опалення – відсутні.

Код CAV: 04230000-9 Адміністративно-офісна нерухомість
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 61020, Харківська область, Харків, Станційна вулиця, 19а

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
118650663101; 1231363263101; 1230823663101; 1230804563101
Дата реєстрації:
18 квіт. 2017 00:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
815.1
Рік будівництва:
1954
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Координати:
Широта: 49.95536657420812 Довгота: 36.1663007436324

Розташування на мапі

Документи аукціону 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Інформація про об'єкт малої приватизації 10 серп. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 10 серп. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 10 серп. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 10 серп. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 10 серп. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 10 серп. 20:00
Ілюстрація 10 серп. 20:00
Ілюстрація 10 серп. 20:00
Ілюстрація 10 серп. 20:00
Ілюстрація 10 серп. 20:00
Ілюстрація 10 серп. 20:00
Рішення про затвердження умов продажу 10 серп. 20:00
Інформаційне повідомлення 10 серп. 20:00

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
14095412
Адреса:
Україна, 61003, Харківська область, м. Харків, майдан Конституції, буд. 16
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради (нова редакція), затвердженого рішенням 1 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 09.12.2020 №7/20 "Про затвердження положень виконавчих органів Харківської міської ради 8 скликання" в редакції рішення 55 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 03.06.2026 № 1079/26

Основний контакт

Ім'я:
Мельник Юрій Вікторович
E-mail:
Телефон:
+380577252529

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
14095412
Адреса:
Україна, 61003, Харківська область, м. Харків, майдан Конституції, буд. 16
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради (нова редакція), затвердженого рішенням 1 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 09.12.2020 №7/20 "Про затвердження положень виконавчих органів Харківської міської ради 8 скликання" в редакції рішення 55 сесії Харківської міської ради 8 скликання від 03.06.2026 № 1079/26

Основний контакт

Ім'я:
Мельник Юрій Вікторович
E-mail:
Телефон:
+380577252529

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОНОМІКИ ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Громадський будинок, А, загальною площею 188,7 кв.м за адресою:Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Яблунька, вул. Шевченка, 13

Громадський будинок, А, загальною площею 188,7 кв.м за адресою:Івано-Франківська обл., Івано-Франківський р-н, с. Яблунька, вул. Шевченка, 13
Ім'я:
Гавриляк Михайло Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380504330668 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42891875
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

1 310 700,00 грн без ПДВ

Дивитись

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області

Фасадне нежиле приміщення в центрі м.Прилуки Чернігівської області
Ім'я:
Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380952763202 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 000 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6

Нежитлові приміщення (літ. А) загальною площею 358,5 кв.м, розташовані за адресою: м. Київ вул. Архипенка Олександра, 6
Ім'я:
Кузьменко Андрій Григорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442026185 Веб сайт: ЄДРПОУ:
19020407
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

2 055 483,47 грн без ПДВ

Дивитись