Нежитлова будівля загальною площею 98,7 м², що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, с. Сасів, вулиця Бродівська, будинок 33-А

Нежитлова будівля загальною площею 98,7 м²: окремостояча одноповерхова нежитлова будівля літ. А-1 загальною площею 98,7 м², що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, с. Сасів, вулиця Бродівська, будинок 33-А Рік побудови будівлі - 1967. Фундамент будівлі - бутовий, матеріал зовнішніх стін та перегородок - цегла, перекриття – залізобетонні плити, дах, покрівля - відсутні, підлога - відсутня, інженерне забезпечення - відсутнє. Технічний стан нежитлової будівлі - незадовільний.

Початкова ціна

254 100,00 грн

з ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 30 черв. 20:00

до 9 лип. 16:35

Аукціон

з 9 лип. 09:50

до 9 лип. 16:35

Кваліфікація

з 9 лип. 16:35

до 14 серп. 11:34

Аукціон завершено

14 серп. 11:37

Подача пропозицій:
30 черв. 20:00 – 9 лип. 16:35
Період аукціону:
9 лип. 09:50 – 9 лип. 16:35
Дата публікації:
30 черв. 20:00
Період уточнень:
30 черв. 20:00 – 2 лип. 20:00
Період питань:
30 черв. 20:00 – 8 лип. 18:00
Період відповідей:
30 черв. 20:00 – 8 лип. 18:00
Період кваліфікації:
9 лип. 16:35 – 23 серп. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20260630-75388
Реєстраційний внесок:
1 729,40 грн
Гарантійний внесок:
50 820,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
254 100,00 грн з ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
2 541,00 грн
Кількість кроків:
5
Тип власності:
Комунальна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області годину огляду об’єкта за телефоном: 0973256940, з 10:00 до 17:00 у робочі дні.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Площа Адреса
1

Нежитлова будівля загальною площею 98,7 м²: окремостояча одноповерхова нежитлова будівля літ. А-1 загальною площею 98,7 м², що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, с. Сасів, вулиця Бродівська, будинок 33-А Рік побудови будівлі - 1967. Фундамент будівлі - бутовий, матеріал зовнішніх стін та перегородок - цегла, перекриття – залізобетонні плити, дах, покрівля - відсутні, підлога - відсутня, інженерне забезпечення - відсутнє. Технічний стан нежитлової будівлі - незадовільний.

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Площа:

98,7 метри квадратні

Адреса:

Україна, 80713, Львівська область, Золочівський район, с. Сасів, вул. Бродівська, будинок 33-А

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
58298241
Дата реєстрації:
29 січ. 2025 16:15
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
98.7
Технічний стан об'єкта:
незадовільний
Координати:
Широта: 49.88059529898587 Довгота: 24.94594511484825

Розташування на мапі

Документи аукціону 19 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 30 черв. 20:00
Ілюстрація 30 черв. 20:00
Ілюстрація 30 черв. 20:00
Ілюстрація 30 черв. 20:00
Ілюстрація 30 черв. 20:00
Ілюстрація 30 черв. 20:00
Ілюстрація 30 черв. 20:00
Ілюстрація 30 черв. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 30 черв. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 30 черв. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 30 черв. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 30 черв. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 30 черв. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 30 черв. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 30 черв. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 30 черв. 20:00
Інформація про об'єкт малої приватизації 30 черв. 20:00
Інформаційне повідомлення 30 черв. 20:00
Рішення про затвердження умов продажу 30 черв. 20:00

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 1 учасник

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Дідич Роман Вікторович
ЄДРПОУ:
13833931

Пропозиція:

241 395,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 8 лип. 11:43
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 8 лип. 11:43
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 8 лип. 11:43
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 8 лип. 11:43
Заява про ознайомлення з об'єктом 8 лип. 11:43
Заява на участь 8 лип. 11:43
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 8 лип. 11:43
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 8 лип. 11:43
Заява на участь 8 лип. 11:43
Остання річна або квартальна фінансова звітність 8 лип. 11:43
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 лип. 11:43
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 лип. 11:43
Заява на участь 8 лип. 11:43

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 17 лип. 12:34
Протокол про результати електронного аукціону 17 лип. 12:35

Документи договору 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 14 серп. 10:43
Додаток до договору 14 серп. 10:45
Додаток до договору 14 серп. 10:46
Попередній договір 14 серп. 11:23

Документи, що подані з пропозицією 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 8 лип. 11:43
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 8 лип. 11:43
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 8 лип. 11:43
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 8 лип. 11:43
Заява про ознайомлення з об'єктом 8 лип. 11:43
Заява на участь 8 лип. 11:43
Витяг з ЄДРПОУ або копія документа про реєстрацію у державі її місцезнаходження 8 лип. 11:43
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності 8 лип. 11:43
Заява на участь 8 лип. 11:43
Остання річна або квартальна фінансова звітність 8 лип. 11:43
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 8 лип. 11:43
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 8 лип. 11:43
Заява на участь 8 лип. 11:43

Рішення відповідальної особи 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 17 лип. 12:34
Протокол про результати електронного аукціону 17 лип. 12:35

Документи договору 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 14 серп. 10:43
Додаток до договору 14 серп. 10:45
Додаток до договору 14 серп. 10:46
Попередній договір 14 серп. 11:23
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
622
Назва договору:
Договір купівлі-продажу нежитлової будівлі
Опис договору:
Договір купівлі-продажу нежитлової будівлі загальною площею 98,7 м², що знаходиться за адресою: Львівська область, Золочівський район, с. Сасів, вулиця Бродівська, будинок 33-А
Вартість договору
241 395,00 грн
Заключна вартість договору:
241 395,00 грн
Строк виконання умов приватизації:
14 серп. 11:34 – 11 серп. 2029 10:58
Дата підписання договору:
11 серп. 10:58
Попередній договір підписано:
Ні
Номер попереднього договору:
622
Назва попереднього договору:
Договір купівлі - продажу
Опис попереднього договору:
Договір купівлі - продажу
Дата підписання попереднього договору:
11 серп. 11:17
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 14 серп. 10:43
Додаток до договору 14 серп. 10:45
Додаток до договору 14 серп. 10:46
Попередній договір 14 серп. 11:23

Оплата за участь здійснена:
Так
Період підписання протоколу:
9 лип. 16:35 – 20 лип. 18:00
Період оплати:
9 лип. 16:35 – 6 серп. 18:00
Період публікації договору:
9 лип. 16:35 – 23 серп. 18:00
Період підписання договору:
9 лип. 16:35 – 13 серп. 18:00

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
04055908
Адреса:
Україна, 80700, Львівська область, м. Золочів, вулиця Шашкевича М., будинок 22
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Основний контакт

Ім'я:
Конкуловська Надія Михайлівна
E-mail:
Телефон:
0973256940

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
04055908
Адреса:
Україна, 80700, Львівська область, м. Золочів, вулиця Шашкевича М., будинок 22
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Основний контакт

Ім'я:
Конкуловська Надія Михайлівна
E-mail:
Телефон:
0973256940

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України (ел. адм. подат.)
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA568999980314070544000013879
Найменування одержувача:
ГУК Львiв/Золочівська тг /24060300
ЄДРПОУ одержувача:
38008294

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Казначейство України (ел. адм. подат.)
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA568999980314070544000013879
Найменування одержувача:
ГУК Львiв/Золочівська тг /24060300
ЄДРПОУ одержувача:
38008294

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA638201720355149041003019656
Найменування одержувача:
Золочівська міська рада Золочівського району Львівської області
ЄДРПОУ одержувача:
04055908

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Золочівська міська рада Золочівського району Львівської області

Вас може зацікавити

Довгострокова оренда! м. Київ, просп. Глушкова Академіка, будинок 38. Оренда – Частина будівлі АТС-266 (літ. «А») та будівля гаражу (літ. «Б»), загальною площею 2 218,7 кв. м (В)

Довгострокова оренда! м. Київ, просп. Глушкова Академіка, будинок 38. Оренда – Частина будівлі АТС-266 (літ. «А») та будівля гаражу (літ. «Б»), загальною площею 2 218,7 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

374 738,43 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренеда! м. Київ, бульв. Амвросія Бучми, 5, (Дніпровський р-н). Оренда – група приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 369,40 кв. м (В)

Довгострокова оренеда! м. Київ, бульв. Амвросія Бучми, 5, (Дніпровський р-н). Оренда – група приміщень на 1-му поверсі, загальною площею – 369,40 кв. м (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

184 700,00 грн з ПДВ

Дивитись

Довгострокова оренда! м. Київ, вул. Оболонська, 29-А (Подільський р-н). Оренда – приміщення 1-го, 2-го, 4-го поверхів, площею 1 327,20 м. кв (В)

Довгострокова оренда! м. Київ, вул. Оболонська, 29-А (Подільський р-н). Оренда – приміщення 1-го, 2-го, 4-го поверхів, площею 1 327,20 м. кв (В)
Ім'я:
Менеджер з оренди
E-mail: [email protected] Телефон: 0800509100 ЄДРПОУ:
21560766
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

337 905,12 грн з ПДВ

Дивитись