Комплекс будівель та споруд, загальною площею 2 223,7 кв. м

До складу об'єкта приватизації входять: адміністративна будівля, А площею 1385,5 кв. м; виробничий корпус, Б площею 838,2 кв. м; прохідна, П площею 9,4 кв. м (площа основи); будівля, З площею 42,5 кв. м (площа основи); огорожа, №1, довжиною 32,0 м; огорожа, №2, довжиною 9,0 м; вимощення, І

Прийняття заяв на участь

з 8 бер. 20:00

до 17 бер. 16:15

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
8 бер. 20:00 – 17 бер. 16:15
Початок аукціону:
17 бер. 09:30
Дата публікації:
8 бер. 20:00
Період уточнень:
8 бер. 20:00 – 10 бер. 20:00
Період питань:
8 бер. 20:00 – 16 бер. 18:00
Період відповідей:
8 бер. 20:00 – 16 бер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20260308-01811
Реєстраційний внесок:
1 729,40 грн
Гарантійний внесок:
1 165 750,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
5 828 750,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
58 287,50 грн
Кількість кроків:
50
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
У робочі дні з 10.00 до 16.00 за адресою: Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, м. Світловодськ, вул. Героїв України, 78, за попередньою домовленістю з представником балансоутримувача

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Інша підстава за рішенням органу приватизації
Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення органу приватизації про відміну електронного аукціону 9 бер. 15:13

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

До складу об'єкта приватизації входять: адміністративна будівля, А площею 1385,5 кв. м; виробничий корпус, Б площею 838,2 кв. м; прохідна, П площею 9,4 кв. м (площа основи); будівля, З площею 42,5 кв. м (площа основи); огорожа, №1, довжиною 32,0 м; огорожа, №2, довжиною 9,0 м; вимощення, І

Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Класифікатор державного майна (ДМ): 101 Окреме нерухоме майно

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 27500, Кіровоградська область, Олександрійський р-н, м. Світловодськ, вул. Героїв України, 78

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
61051612
Дата реєстрації:
6 серп. 2025 09:00
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2223.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
2223.7
Рік будівництва:
1962
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.053793527537145 Довгота: 33.2229855196589

Розташування на мапі

Документи аукціону 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 8 бер. 20:00
Ілюстрація 8 бер. 20:00
Ілюстрація 8 бер. 20:00
Ілюстрація 8 бер. 20:00
Ілюстрація 8 бер. 20:00
Ілюстрація 8 бер. 20:00
Інформаційне повідомлення 8 бер. 20:00

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42767945
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Центральна, 6
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 10.01.2022 №13

Основний контакт

Ім'я:
Кругаль Євген Олександрович
E-mail:
Телефон:
+380522332400

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
13752995
Адреса:
Україна, 27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Обсерваторна, 3Г
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Прилуцький Олександр Семенович
E-mail:
Телефон:
+380675209797

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях

Вас може зацікавити

частина нежитлового приміщення комунальної власності (431/1000 частка будівлі бувшого кінотеатру «Ювілейний»)

частина нежитлового приміщення комунальної власності (431/1000 частка будівлі бувшого кінотеатру «Ювілейний»)
Ім'я:
Трохименко Микола Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380433321902 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04326106
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 593 136,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продається адмінприміщення загальною площею 761,6 кв.м, що розташоване за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р. (Любешівський р.), смт Любешів, вул. Свободи (вул. Червоноармійська), буд. 24

Продається адмінприміщення загальною площею 761,6 кв.м, що розташоване за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р. (Любешівський р.), смт Любешів, вул. Свободи (вул. Червоноармійська), буд. 24
Ім'я:
Андрій Міхедов
E-mail: [email protected] Телефон: +380952822088 ЄДРПОУ:
00034186
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

3 250 000,00 грн з ПДВ

Дивитись

Будівля загальною площею 611,8 кв.м., відсоток готовності: 78%, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, м. Мостиська, вул.Мудрого Я., будинок 393Б

Будівля загальною площею 611,8 кв.м., відсоток готовності: 78%, що знаходиться за адресою: Львівська область, Яворівський район, м. Мостиська, вул.Мудрого Я., будинок 393Б
Ім'я:
Кирилюк Андріана Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0964102334 ЄДРПОУ:
26307500
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

9 334 914,06 грн без ПДВ

Дивитись