Медпункт загальною площею 64,1 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Шевченка, 6

Об’єкт приватизації – об’єкт соціально-культурного призначення – одноповерхова будівля медпункту (А-1) з верандою (а2) загальною площею 64,1 кв. м, рік побудови – 1980 (фундамент – бетон, стіни – дерево, підлога – дошка, перекриття – дерево, покрівля – азбестоцементні листи). Об’єкт приватизації тривалий час (більше 20 років) не використовувався за призначенням

Прийняття заяв на участь

з 26 лют. 20:00

до 9 бер. 16:15

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
26 лют. 20:00 – 9 бер. 16:15
Початок аукціону:
9 бер. 09:30
Дата публікації:
26 лют. 20:00
Період уточнень:
26 лют. 20:00 – 28 лют. 20:00
Період питань:
26 лют. 20:00 – 8 бер. 18:00
Період відповідей:
26 лют. 20:00 – 8 бер. 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20260226-00638
Реєстраційний внесок:
1 729,40 грн
Гарантійний внесок:
7 749,40 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
38 747,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
387,47 грн
Кількість кроків:
50
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
у робочі дні за попередньою домовленістю з представником балансоутримувача, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Шевченка, 6. З метою детального ознайомлення з Об'єктом приватизації на сайті https://privatization.gov.ua/product/medpunkt-zagalnoyu-ploshheyu-64-1-kv-m/ доступна для перегляду віртуальна кімната даних об'єкта за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1AYizuq3uLWWdFzBxaUD5OkdfjeIGD2C1 яка містить повну інформацію та документи щодо Об'єкта приватизації.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Причина відміни аукціону

Причина:
Інша підстава за рішенням органу приватизації
Назва документу Тип документу Дата публікації
Рішення органу приватизації про відміну електронного аукціону 27 лют. 11:56

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Об’єкт приватизації – об’єкт соціально-культурного призначення – одноповерхова будівля медпункту (А-1) з верандою (а2) загальною площею 64,1 кв. м, рік побудови – 1980 (фундамент – бетон, стіни – дерево, підлога – дошка, перекриття – дерево, покрівля – азбестоцементні листи). Об’єкт приватизації тривалий час (більше 20 років) не використовувався за призначенням.

Код CAV: 04222000-0 Магазин (гастроном, універмаг, мінімаркет), аптека, перукарня, хімчистка, пральня, лікарняно-оздоровчий заклад, фізкультурно-оздоровчий заклад тощо
Класифікатор державного майна (ДМ): 500 Об’єкти соціально-культурного призначення

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 44684, Волинська область, Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Шевченка, 6

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
54802398
Дата реєстрації:
25 квіт. 2024 09:25
Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
64.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
64.1
Рік будівництва:
1980
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 51.207065712845015 Довгота: 25.40551300321779

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 26 лют. 20:00
Ілюстрація 26 лют. 20:00
Ілюстрація 26 лют. 20:00
Ілюстрація 26 лют. 20:00
Ілюстрація 26 лют. 20:00
Ілюстрація 26 лют. 20:00
Ілюстрація 26 лют. 20:00
Ілюстрація 26 лют. 20:00
Рішення про затвердження умов продажу 26 лют. 20:00
Інформаційне повідомлення 26 лют. 20:00

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail:
Телефон:
+380332240057
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
44768034
Адреса:
Україна, 01601, Київ, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 9А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Шевчик Віта Адамівна
E-mail:
Телефон:
+380985161266

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Ветеринарна лікарня з прибудовами «А» загальною площею 112,5 кв.м, сарай «Б» загальною площею 62,8 кв.м, огорожа,1, за адресою: Вінницька обл., Жмеринський р-н, с. Сербинівці, вул. Миру,2

Ветеринарна лікарня з прибудовами «А» загальною площею 112,5 кв.м, сарай «Б» загальною площею 62,8 кв.м, огорожа,1, за адресою: Вінницька обл., Жмеринський р-н, с. Сербинівці, вул. Миру,2
Ім'я:
Откідач Тетяна Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380989564533 ЄДРПОУ:
42964094
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

25 819,00 грн без ПДВ

Дивитись

Медпункт загальною площею 64,1 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Шевченка, 6

Медпункт загальною площею 64,1 кв.м, за адресою: Волинська обл., Камінь-Каширський р-н, с. Софіянівка, вул. Шевченка, 6
Ім'я:
Наталія Володимирівна Кизицька
E-mail: [email protected] Телефон: +380332240057 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42899921
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

77 494,00 грн без ПДВ

Дивитись

Нежитлова будівля, загальною площею 229,1кв.м, за адресою: с. Козацьке, вул. Центральна, буд. 47, Звенигородського району, Черкаської області

Нежитлова будівля, загальною площею 229,1кв.м, за адресою: с. Козацьке, вул. Центральна, буд. 47, Звенигородського району, Черкаської області
Ім'я:
Глушенко Алла Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380979976606 ЄДРПОУ:
04060803
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 550,00 грн без ПДВ

Дивитись