Автомобіль Skoda Superb, КА1374ВН, 2006 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а

Автомобіль Skoda Superb, КА1374ВН, 2006 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а

Початкова ціна

81 124,88 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 жовт. 2025 20:00

до 6 лист. 2025 16:20

Аукціон

з 6 лист. 2025 09:35

до 6 лист. 2025 16:30

Кваліфікація

з 6 лист. 2025 16:30

до 18 лист. 2025 16:17

Аукціон завершено

18 лист. 2025 16:17

Подача пропозицій:
28 жовт. 2025 20:00 – 6 лист. 2025 16:20
Період аукціону:
6 лист. 2025 09:35 – 6 лист. 2025 16:30
Дата публікації:
28 жовт. 2025 20:00
Період уточнень:
28 жовт. 2025 20:00 – 30 жовт. 2025 20:00
Період питань:
28 жовт. 2025 20:00 – 5 лист. 2025 18:00
Період відповідей:
28 жовт. 2025 20:00 – 5 лист. 2025 18:00
Період кваліфікації:
6 лист. 2025 16:30 – 21 груд. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20251028-62137
Реєстраційний внесок:
1 600,00 грн
Гарантійний внесок:
16 224,98 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
81 124,88 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
811,25 грн
Кількість кроків:
50
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні за попередньою домовленістю з представником балансоутримувача, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10 а. Контактні дані балансоутримувача: телефон для довідок (073) 957-20-42.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль Skoda Superb, КА1374ВН, 2006 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Класифікатор державного майна (ДМ): 900 Інші об'єкти

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, Львів, 10A, 1-й Скнилівський провулок, 10А, Львів

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
КА1374ВН
Дата реєстрації:
18 груд. 2020 12:00
Марка транспортного засобу:
Skoda Superb
Модель транспортного засобу:
седан-В
Рік випуску:
2006
Об'єм двигуна, см³:
1800.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
сірий
Пробіг, км:
417977.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
TMBDL23UX7B300193
Технічний стан:
задовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Технічний стан - автомобіль не на ходу та має такі пошкодження: правого та лівого порогу кузова, арки боковини лівого та правого крила, капоту, оббивки салону (даху, стояків боковин, полиць, дверей, оббивка сидінь), фарбування кузова; акумуляторна батарея (АКБ) знята.
Координати:
Широта: 49.8116748485905 Довгота: 23.981339183125137

Розташування на мапі

Документи аукціону 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Інформаційне повідомлення 28 жовт. 2025 20:00

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 3 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Феник Христина Ігорівна
ІПН/РНОКПП:
3265503445

Пропозиція:

61 654,91 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 5 лист. 2025 17:31
Заява на участь 5 лист. 2025 17:31
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 5 лист. 2025 17:31
Заява на участь 5 лист. 2025 17:31
Заява про ознайомлення з об'єктом 5 лист. 2025 17:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лист. 2025 17:31
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лист. 2025 17:31

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 12 лист. 2025 16:39

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 18 лист. 2025 16:16

Документи, що подані з пропозицією 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 5 лист. 2025 17:31
Заява на участь 5 лист. 2025 17:31
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 5 лист. 2025 17:31
Заява на участь 5 лист. 2025 17:31
Заява про ознайомлення з об'єктом 5 лист. 2025 17:31
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лист. 2025 17:31
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лист. 2025 17:31

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 12 лист. 2025 16:39

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 18 лист. 2025 16:16
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
19/25
Назва договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна – автомобіля Skoda Superb, КА1374ВН, 2006 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а за результатами електронного аукціону з умовами
Опис договору:
ДОГОВІР купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна – автомобіля Skoda Superb, КА1374ВН, 2006 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а за результатами електронного аукціону з умовами
Вартість договору
61 654,91 грн
Заключна вартість договору:
73 985,89 грн
Строк виконання умов приватизації:
18 лист. 2025 16:16 – 16 трав. 16:15
Дата підписання договору:
18 лист. 2025 15:05
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 18 лист. 2025 16:16

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
6 лист. 2025 16:30 – 17 лист. 2025 18:00
Період оплати:
6 лист. 2025 16:30 – 4 груд. 2025 18:00
Період публікації договору:
6 лист. 2025 16:30 – 21 груд. 2025 18:00
Період підписання договору:
6 лист. 2025 16:30 – 11 груд. 2025 18:00

Учасник:

Ім'я:
Яцкевич Єлізавета Миколаївна
ІПН/РНОКПП:
3683509702

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 5 лист. 2025 15:22
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 5 лист. 2025 15:23
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 5 лист. 2025 15:24
Заява про ознайомлення з об'єктом 5 лист. 2025 15:24
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лист. 2025 15:25
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лист. 2025 15:25

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 5 лист. 2025 15:22
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 5 лист. 2025 15:23
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 5 лист. 2025 15:24
Заява про ознайомлення з об'єктом 5 лист. 2025 15:24
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лист. 2025 15:25
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лист. 2025 15:25

Учасник:

Ім'я:
Василів Андрій Васильович
ІПН/РНОКПП:
3227520737

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 5 лист. 2025 16:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лист. 2025 16:11
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лист. 2025 16:11
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 5 лист. 2025 16:11
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 5 лист. 2025 16:11
Заява про ознайомлення з об'єктом 5 лист. 2025 16:11

Документи, що подані з пропозицією 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Заява на участь 5 лист. 2025 16:11
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 5 лист. 2025 16:11
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 5 лист. 2025 16:11
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 5 лист. 2025 16:11
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 5 лист. 2025 16:11
Заява про ознайомлення з об'єктом 5 лист. 2025 16:11

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Степанівна Дідик
E-mail:
Телефон:
+380322616214
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
42578602
Адреса:
Україна, 04112, Київська область, м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Замулко А.І.
E-mail:
Телефон:
+380739572042

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
гарантійний внесок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI

Повторний аукціон. Легковий автомобіль TOYOTA CAMRY, 2003 року випуску, реєстраційний номер KA 5900 EI
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

98 000,00 грн без ПДВ

Дивитись