Автомобіль Daewoo Lanos, КА8232ВЕ, 2002 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а

Автомобіль Daewoo Lanos, КА8232ВЕ, 2002 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а

Початкова ціна

34 436,20 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 жовт. 2025 20:00

до 6 лист. 2025 16:25

Аукціон

з 6 лист. 2025 09:40

до 6 лист. 2025 16:40

Кваліфікація

з 6 лист. 2025 16:40

до 25 лист. 2025 10:33

Аукціон завершено

25 лист. 2025 10:34

Подача пропозицій:
28 жовт. 2025 20:00 – 6 лист. 2025 16:25
Період аукціону:
6 лист. 2025 09:40 – 6 лист. 2025 16:40
Дата публікації:
28 жовт. 2025 20:00
Період уточнень:
28 жовт. 2025 20:00 – 30 жовт. 2025 20:00
Період питань:
28 жовт. 2025 20:00 – 5 лист. 2025 18:00
Період відповідей:
28 жовт. 2025 20:00 – 5 лист. 2025 18:00
Період кваліфікації:
6 лист. 2025 16:40 – 21 груд. 2025 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
SPD001-UA-20251028-02505
Реєстраційний внесок:
1 600,00 грн
Гарантійний внесок:
6 887,24 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Об'єкт приватизації:
Інформаційне повідомлення:
Контрактинг:
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Початкова ціна:
34 436,20 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
344,36 грн
Кількість кроків:
50
Тип власності:
Державна
Наявність умов продажу:
Так
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні за попередньою домовленістю з представником балансоутримувача, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10 а. Контактні дані балансоутримувача: телефон для довідок (073) 957-20-42.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль Daewoo Lanos, КА8232ВЕ, 2002 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі
Класифікатор державного майна (ДМ): 900 Інші об'єкти

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 79000, Львівська область, Львів, 10A, 1-й Скнилівський провулок, 10А, Львів

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Об’єкт зареєстровано
Номер запису:
КА8232ВЕ
Дата реєстрації:
18 груд. 2020 12:00
Марка транспортного засобу:
Daewoo Lanos
Модель транспортного засобу:
седан-В
Рік випуску:
2002
Об'єм двигуна, см³:
1498.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
сірий
Пробіг, км:
267089.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
Y6DTF69YE30007637
Технічний стан:
задовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Технічний стан - автомобіль не на ходу та має такі пошкодження: правого та лівого порогу кузова, арки боковини лівого та правого крила, капоту, оббивки салону (даху, стояків боковин, полиць, дверей, оббивка сидінь), фарбування кузова; акумуляторна батарея (АКБ) знята.
Координати:
Широта: 49.81168218615694 Довгота: 23.98135129282086

Розташування на мапі

Документи аукціону 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Ілюстрація 28 жовт. 2025 20:00
Інформаційне повідомлення 28 жовт. 2025 20:00

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 2 учасника

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Демків Костянтин Миколайович
ІПН/РНОКПП:
3251407338

Пропозиція:

25 344,37 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 26 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лист. 2025 11:28
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лист. 2025 11:28
Заява на участь 4 лист. 2025 16:18
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 4 лист. 2025 16:18
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 4 лист. 2025 16:19
Заява про ознайомлення з об'єктом 4 лист. 2025 16:20
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 12 лист. 2025 16:45

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 лист. 2025 10:33

Документи, що подані з пропозицією 26 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лист. 2025 11:28
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лист. 2025 11:28
Заява на участь 4 лист. 2025 16:18
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 4 лист. 2025 16:18
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 4 лист. 2025 16:19
Заява про ознайомлення з об'єктом 4 лист. 2025 16:20
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:33
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34
Заява на участь 4 лист. 2025 16:34

Рішення відповідальної особи 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол про результати електронного аукціону 12 лист. 2025 16:45

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 лист. 2025 10:33
Статус договору:
Договір підтверджено
Номер договору:
20/25
Назва договору:
ДОГОВІР №20/25 купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна – автомобіля Daewoo Lanos, КА8232ВЕ, 2002 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а за результатами електронного аукціону з умовами
Опис договору:
ОГОВІР №20/25 купівлі-продажу об’єкта малої приватизації - окремого майна – автомобіля Daewoo Lanos, КА8232ВЕ, 2002 року випуску, за адресою: м. Львів, пров. 1-й Скнилівський, 10а за результатами електронного аукціону з умовами
Вартість договору
25 344,37 грн
Заключна вартість договору:
30 413,24 грн
Строк виконання умов приватизації:
25 лист. 2025 10:33 – 25 трав. 10:30
Дата підписання договору:
25 лист. 2025 10:20
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний договір 25 лист. 2025 10:33

Оплата за участь здійснена:
Ні
Період підписання протоколу:
6 лист. 2025 16:40 – 17 лист. 2025 18:00
Період оплати:
6 лист. 2025 16:40 – 4 груд. 2025 18:00
Період публікації договору:
6 лист. 2025 16:40 – 21 груд. 2025 18:00
Період підписання договору:
6 лист. 2025 16:40 – 11 груд. 2025 18:00

Учасник:

Ім'я:
Посімбайло Олена Василівна
ІПН/РНОКПП:
3157410187

Пропозиція:

25 000,00 грн

Статус:

Учасник не став переможцем

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лист. 2025 19:09
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лист. 2025 19:11
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 лист. 2025 19:26
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 лист. 2025 19:27
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 лист. 2025 19:30

Документи, що подані з пропозицією 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 3 лист. 2025 19:09
Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску 3 лист. 2025 19:11
Письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу 3 лист. 2025 19:26
Заява про те, що потенційний покупець не підпадає під обмеження, передбачені статтею 8 ЗУ "Про приватизацію державного майна" 3 лист. 2025 19:27
Заява про ознайомлення з об'єктом 3 лист. 2025 19:30

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
42899921
Адреса:
Україна, 79000, Львівська область, м. Львів, вул. Коперника, 4
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ ФДМУ від 18.04.2023 №703 "Про затвердження змін до Положення Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях"

Основний контакт

Ім'я:
Оксана Степанівна Дідик
E-mail:
Телефон:
+380322616214
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Інформація про балансоутримувача

Назва:
ЄДРПОУ:
42578602
Адреса:
Україна, 04112, Київ, м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Замулко А.І.
E-mail:
Телефон:
+380739572042

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Реєстраційний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
для перерахування реєстраційного внеску
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Гарантійний внесок

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України, м. Київ, вул. Бастіонна, 6.
Опис:
гарантійний внесок
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA868201720355269001000157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
Державна казначейська служба України
Опис:
плата за лот
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA118201720355569001001157855
ЄДРПОУ:
42899921
МФО:
820172
Найменування одержувача:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях
ЄДРПОУ одержувача:
42899921

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ, ЗАКАРПАТСЬКІЙ ТА ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ

Вас може зацікавити

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)

Аукціон з продажу майна ТОВ "Полтавахліб-3" (ЄДРПОУ 38667449) у справі про банкрутство № 917/765/24 (Транспортний засіб Skoda Octavia, 2,0, Combi, 2003 року випуску, колір сірий, VIN TMBCE11U538711317)
Ім'я:
Саутенко Сергій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 0675719932 ІПН/РНОКПП:
2737004757
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

59 760,98 грн без ПДВ

Дивитись

Повторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226

Повторний аукціон. Легковий автомобіль ВАЗ 210740, 2011 року випуску, реєстраційний номер 17 1226
Ім'я:
Таратун Сергій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380953201970 ЄДРПОУ:
08733819
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

33 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Поляков Григорій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380612190602 ЄДРПОУ:
44118663
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

50 153,00 грн без ПДВ

Дивитись